; charset=UTF-8" /> مسیر موفقیت در کنکور | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

مسیر موفقیت در کنکور

مسیر موفقیت در کنکور

مسیر موفقیت در کنکور

دوستان عزیزم عرض سلام و خداقوت جانانه خدمت شما عزیزان:
خیلی از شما بزرگواران از طریق پیامک یا شبکه های مجازی پیام می دهید که چگونه برای کنکور ۹۸ خود را آماده کنیم؟
چگونه ساعت مطالعه خود را افزایش دهیم؟

مسیر موفقیت در کنکور

مسیر موفقیت در کنکور

دوستان عزیزم به این نکاتی که خدمتتان عرض میکنم توجه کامل را مبذول بفرمایید.

۱⃣اول از همه به این نکته توجه داشته باشید که شما در ابتدا باید زمینه های درس خواندن خود را فراهم کنید.از محیط مطالعه گرفته تا آماده سازی روحی روانی،برنامه ریزی و منابع با کیفیت
۲⃣بچه ها در ایام کنکور باید توجه کنید که ما نباید از این شاخه به آن شاخه بپریم.یعنی نباید دائم منابع، برنامه ریزی،مشاور و شیوه ی مطالعه خود را عوض کنیم.داشتن و دریافت همه این وسائل و مایحتاج کنکور بستگی به مشاوری دارد که شما انتخاب می کنید.اگر مشاور حرفه ای باشد تمامی این ها را در اختیار شما قرار می دهد.پس شما باید در انتخاب مشاور بسیار دقت کنید.
خب خیلی واضح می باشد که استاد حسین احمدی با کوهی از تجربه از سال ۷۴ تاکنون بسیاری از داوطلبانی که حتی فکر رتبه برتر شدن را هم نداشتند به دانشگاه ها و رشته ها و رتبه های برتر رسانده اند. ایشان به عنوان تنها مشاوری هستند در ایران که دارای مقالات برگزیده جهانی می باشند‌.
۳⃣دوستان عزیز درس خواندن بدون برنامه ریزی مانند راه رفتن در یک نیمه شب تاریک می باشد.در واقع ممکن است شما در این مسیر به بیراهه کشیده شوید و قدم های خود را به اشتباه قرار دهید.
۴⃣عزیزان موفقیت در کنکور سراسری با هزینه های سرسام آور و بولدوزری درس خواندن و خواندن کتاب های مختلف و شرکت در انواع کلاس ها و جلسات مشاوره بدست نمی آید.

مسیر موفقیت در کنکور

مسیر موفقیت در کنکور

همه این ها باعث گرفتن آرامش از شما و ایجاد استرس برای شما در این مسیر آینده ساز می شود.

۵⃣عزیزان بولدوزری درس خواندن نه تنها فایده ای ندارد بلکه باعث روی هم جمع شدن تمام مطالب و عدم مرور و تست زنی شما و ایجاد سردرگمی برای در ماه های پایانی خواهد شد‌.
کمااینکه خیلی از داوطلبان و رتبه های برتر در مصاحبه های خود اعلام می کنند که میانگین مطالعه آنها به جز در ماه های پایانی به صورت میانگین ۶ الی ۸ ساعت در روز بوده است.😳
۶⃣عزیزان برای رتبه برتر شدن ابتدا باید دوازده گام رتبه برتر شدن را بیاموزید که اولین و مهم ترین گام رفع موانع ذهنی آماده سازی روحی روانی می باشد که برای دریافت این دوازده گام می توانید با شماره زیر 👇 در ارتباط باشید:
۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰
۷⃣یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که امتحان کنکور به صورت تستی طرح می شود و شما باید اشراف کامل روی تکنیک های تست زنی که علمی هستند و نه دیمی داشته باشید.لازمه اشراف روی تکنیک های علمی تست زنی اشراف روی مطالب تشریحی می باشد زیرا اگر تکنیک ها علمی باشند از دل مفاهیم و مطالب کتاب درسی استخراج می شوند.

۸⃣در حل تست ها ما باید به هفت تکنیک علمی تست زنی مسلط باشیم که بتوانیم با آنها هر چه سریعتر به پاسخ درست برسیم زیر ۲۰ ثانیه که کاملا دست یافتنی و امکان پذیر می باشد.منتها به شرطی که از سرچشمه و اصل و منشا این تکنیک ها را فرا بگیرید.

۹⃣دوستان هدف خودتان را واضح و روشن بیان کنید و دائما آن را برای خودتان مرور کنید و آن را به خودتان تلقین کنید.
🔟 خودتان را باور داشته باشید و از افرادی که انرژی منفی به شما القا می کنند دوری کنید.

عزیزان برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان حتما با استاد احمدی در ارتباط باشید.ایشان همانند قبل تماما خود را وقف موفقیت دانش آموزان ایران زمین کرده اند و راهکار های ایشان واقعا راه گشاست . پس هرچه سریعتر برای شرکت در طرح های مشاوره و برنامه ریزی ایشان با شماره زیر ارتباط برقرار کنید:
☎ ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

شاد و پیروز و موفق باشید.

مسیر موفقیت در کنکور

مسیر موفقیت در کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس