; charset=UTF-8" /> یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید چند صباحی دیگر تا آن نمانده است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید چند صباحی دیگر تا آن نمانده است

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید چند صباحی دیگر تا آن نمانده است

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

خلاصه مقطع یازدهم بیش از هر زمان دیگری برای تمرین کردن و یادگیری مهم و حیاتی است. به همین دلیل باید شما یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید. زیرا که در این سال است که شما می توانید نتیجه کنکور خود را رقم بزنید.

 

یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید چند صباحی دیگر تا آن نمانده است

مطلب پیشنهادی : از کی باید شروع به تست زنی کنم

مقطع یازدهم را می توان به عنوان یکی از سال های پر تلاطم برای دانش آموزان محسوب کرد. در این سال دانش آموزان بیش از هر زمان دیگری باید خود را برای کنکور آماده سازند. در حقیقت آنچه سبب داشتن کنکوری آسان و راحت می گردد، تلاش شما در این سال است.

به همین دلیل است که بسیار توصیه می شود، یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید. در این سال است که شما باید بر زمان بندی تست زنی های خود و مهارت های تست زنی تان بیافزایید.

تست زنی مقطع دهم

دوره مقطع دهم و یادگیری روش های تست زنی مقطع یازدهم در عملکرد فشرده در این سال تحصیلی می باشند. به همین دلیل است که باید گفت یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید. زیرا که رقیبان شما از مقطع دهم در حل آماده سازی خود برای کنکور می باشند.

شما باید در نظر داشته باشید که در این سال نباید حتی یک ساعت از وقت خود را تلف کنید. به همین دلیل ما، کلاس های تست زنی و یادگیری را به خانه های شما آورده ایم تا وقت خود را در کلاس های آموزشی و مسیر های رفت و آمد تلف نکنید.

 

با یادگیری روش های تست زنی مقطع دهم در فصل تابستان، می توانید ادامه این روش ها و تمرین های بیشتر را در سال تحصیلی جدید ادامه دهید. به همین دلیل است که باید شما یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید. زیرا در این سال فرصت و امکان یادگیری روش های تحصیلی دو سال تحصیلی با یکدیگر وجود ندارد.

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

مطلب پیشنهادی : از الان شروع کنم میرسم

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید، تابستان فرصت خوبی برای آمادگی کنکور است

از آنجایی که شرط اول موفقیت در کنکور تمرین و تکرار بسیار است، لازمه آن داشتن زمان کافی برای انجام آن می باشد. به همن دلیل است که اکثر دانش آموزان، کنکوری خواندن را از مقطع دهم آغاز می کنند و با تابستان پیش رو ادغام می نمایند.

این دانش آموزان می دانند که نباید وقت خود را تلف کنند. آن ها در حقیقت به گفته مشاوران و اساتید خود که تاکید دارند، یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید، عمل می کنند.
یازدهمی هایی که تابستان دهم را با خواندن مطالب کنکوری و یادگیری روش های تست زنی سپری کرده اند، بسیار موفق تر از رقیبان خود هستند.

به همین دلیل است که ما در موسسه کنکور آسان است، طرح های ویژه ای را برای تابستان دانش آموزان در نظر گرفته ایم و همواره به آن ها توصیه می کنیم که یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید، یکسال بیشتر تا آن نمانده است.

مطلب پیشنهادی : گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

برنامه ریزی های خاص

مشاوران و کارشناسان ما در موسسه کنکور آسان است، با توجه به حساسیت هایی که برای مقطع یازدهم وجود دارد، برنامه ریزی های خاصی برای دانش آموزان طراحی کرده اند. آن ها تمامی آنچه را که برای موفقیت در کنکور نیاز است، در قالب برنامه هایی مدون در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

البته در خصوص موفقیت در کنکور، هرگز نباید نقش اساتید مجموعه کنکور آسان است را نادیده گرفت. روش های بی نظیر و تکنیکی این اساتید، بیش از پیش، کنکور را برای آن ها آسان کرده است.
یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید، قبل از آنکه دیر شود

استرس کنکور

هر چه قدر به زمان کنکور نزدیکتر می شوید، استرس شما برای برگذاری آزمون نیز بیشتر می شود. این استرس زمانی به اوج خود می رسد، که شما فرصت دوره دوباره درس ها را نداشته اید و حجم بالایی از مطالب به طور نامنظم در ذهن شما قرار گرفته اند.

به همین دلیل، شما نیاز به زمان بیشتری برای دسته بندی، جمعبندی و دوره مطالب خوانده شده دارید. بدین جهت، باید شما یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید. زیرا که تنها فرصت شما برای جمعبندی و دوره دوباره مقطع دهم، در این سال می باشد.

مطلب پیشنهادی : خرید بهترین دی وی دی آموزشی

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

 

یادگیری مطالب جدید

دانش آموزان موفق معمولا در سال تحصیلی یازدهم را، به دوره مقطع دهم پرداخته و سپس به جمعبندی، یادگیری روش های تست زنی، زمانبندی و… می پردازند. آن ها خوب می دانند که چند ماه بیشتر تا کنکور نمانده است و در مقطع دوازدهم نیز باید به یادگیری مطالب جدید بپردازند. به همین دلیل است که ما همواره توصیه می کنیم؛ یازدهمی ها، کنکور را جدی بگیرید، قبل از آنکه دیر شود، قبل از آنکه زمان باقی نیز از دست برود. زیرا که یادگیری، تکرار و تمرین نیاز به زمان دارد و شما تنها فرصت های باقیمانده خود را در حل سپری کردن هستید.

یازدهمی ها کنکور را جدی بگیرید

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس