آخرین اخبار : 

گروه استاد حسین احمدی و برنامه ریزی کنکور

استاد حسین احمدی

گروه استاد حسین احمدی و برنامه ریزی کنکور:

سد کنکور یکی از سخت ترین دورانی است که در زندگی فرد و حتی کل خانواده می تواند وجود داشته باشد، اما می توان راهکارهایی اساسی استفاده کرد و این سد را با موفقیت بیشتر و استرس کمتری پشت سر گذاشت. مساله ای که بین دانش آموزان تمایز ایجاد می کند، بیشتر از این که مربوط به استعداد و سطح آنها در زمان تحصیل باشد، مربوط به برنامه ریزی، منابع مطالعاتی و اساتید آنها در زمان آماده شدن برای کنکور است. اینگونه است که تعدادی از دانش آموزان سطح پایین می توانند بسیاری از رقیبان با سطح بالاتر از خود را پشت سر بگذرانند و موفقیت های تعجب برانگیز کسب کنند.

بهترین موسسه برای پیشرفت در کنکور را بشناسید:

اما چگونه می توان این برنامه ریزی را به نحو احسن انجام داد و شما هم جز افراد برتر کنکور شوید؟ راهکاری که می توانید به کار گیرید و بهترین نتیجه را بگیرید، ارتباط با گروه استاد حسین احمدی می باشد. این گروه تشکیل شده از تعدادی مشاور خبره در زمین کنکور، اساتید برتر در کشور برای هر درس و …، که همگی در کنار هم یک گروه کامل را به وجود آورده اند. از این رو می توان به آنها اعتماد کرد. سابقه گروه استاد حسین احمدی در موسسه کنکور آسان است آنقدر درخشان می باشد که در رسانه های نیز کلاس هایی از تدریس این گروه به نمایش گذاشته می شود. همراهی گروه استاد حسین احمدی در زمان قبل از کنکور و ارائه مشاوره و برنامه ریزی های مختلف برای دروس منبع، استرس را از دانش آموزان به مقدار زیادی دور می کند.

همچنین در منابع مطالعاتی و کلاس های آموزشی گروه استاد دکتر احمدی، می توان نکات ریز و دقیقی برای مطالب مختلف پیدا کرد که در سرعت و روش تست زنی بسیار موثر می باشند. استفاده از این منابع می تواند درصد هر درس را به مقدار زیادی در کنکور بالا ببرد.

معرفی گروه مشاورین استاد حسین احمدی

یکی از قدیمی ترین و رتبه سازترین گروه های مشاوره کشور مربوط به مهندس حسین بنائی است که سالهاست شانه به شانه در کنار استاد حسین احمدی فعالیت میکند و در طی این سالها به موفقیت های زیادی از جمله پرورش رتبه های تک رقمی و دو رقمی دست پیدا کرده است.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت منابع کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {  مشاوره } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لطفا نظرات خود را در مورد موسسه ما زیر همین پست بنویسید

خرید محصولات کنکور آسان است
  1. blank امیر گفت:

    ببخشید خانم صفدری از مشاوران گروه استاد احمدی هستند؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×