; charset=UTF-8" /> کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است

باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کردکنکور ۱۴۰۰ نزدیک است

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

برای دانش آموزان هدفمند، کنکور ۱۴۰۰، همین امسال است. آن ها همواره، در تلاشی شبانه روزی هستند که خود را از لحاظ علمی و روحی برای کنکور آماده سازند. کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، مبدا یادگیری را به فردا موکول کنید. از همین امروز به دریافت مشاوره و برنامه ریزی اقدام کنید، تا در دو سال دیگر که کنکور دارید، بتوانید با اطمینان بیشتری در آزمون شرکت کنید.

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

برای کنکور سال اینده از همین الان تست زنی را اغاز کرده اند

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

در حقیقت دانش آموزانی که هم اکنون خود را برای دو سال دیگر آماده می سازند، از همین امسال بازخوانی و تست زنی را با بسته های آموزشی موسسه کنکور آسان است آغاز کرده اند. حتی برخی از آن ها، فراتر رفته و آمادگی برای کنکور را از تابستان شروع کرده اند. آن ها با پیش خوانی و تست زنی خود را برای یک چالش سه ساله آماده می کنند. این دانش آموزان خوب می دانند که کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، بنابراین باید برای آن مهارت های لازم را کسب کنند.

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 

لیست قیمت

گمان نکنید تنها نمرات ۲۰ می تواند تضمین کننده قبولی شما در کنکور باشد

گمان نکنید، که تنها نمرات ۲۰ مدرسه، می تواند تضمین کننده قبولی شما در کنکور باشد. بلکه کسی موفق می شود که در دراز مدت به تمرین و تست زنی پرداخته و خود را با انواع تست ها آشنا سازد. این دانش آموزان در طول این سه سال، بار ها از یک راه حل استفاده کرده اند و همین نقطه قوت آن ها محسوب می شود، که می تواند تنها با دیدن سوال، راه حل را تشخیص دهد. این امر برای کسی که باور نداشت کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است و تست زنی را به زمانی دیگر موکول کرد، بسیار سخت و طاقت فرساست.

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

 

باید برنامه ریزی را اغاز کرد

باید برنامه ریزی را اغاز کرد

 

کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، از کجا مشاوره دریافت کنیم

برخورداری از مشاوره های رایگان موسسه کنکور آسان است، برای تمامی دانش آموزان در هر سه رشته نظری رایگان است و شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی، برای مدت سه سال از این مشاوره ها استفاده کنید. مشاوره ها می توانند مسیر موفقیت را به ما نشان دهند و هر زمان که احساس کردیم هدفمان را گم کرده و یا فراموش کرده ایم، آن ها در کنار ما هستند و به ما انگیزه لازم برای ادامه مسیر را می دهند. در حقیقت وجود مشاوران برای اینکه مدام به ما گوشزد کنند که کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، لازم و ضروری است.

 

بسیاری از دانش اموزان بدون مشاور زمان خود را هدر می دهند

بسیاری از دانش آموزانی که وجود مشاور بی بهره هستند، مانند برگی در باد از این سو به آن سو رفته و زمان خود را تلف می کنند. در حقیقت این افراد خود نیز منی دانند که برای چه باید تلاش کنند و از کجا باید شروع کنند. آن ها نیاز به راهنمایی دارند، که مسیر را به آن نشان دهد و برنامه ای برای رسیدن به آن را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. آن ها باید اهمیت این موضوع را که کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، برای دانش آموزان برجسته کنند، تا آن ها نیز مانند سایر رقیبان خود، به تلاش بپردازند.

آمادگی برای کنکور ۱۴۰۰

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

موسسه کنکور اسان است برنامه های ویژه ای تهیه کرده است

موسسه کنکور آسان است، مانند هر سال برای دانش آموزان سال دهمی و یازدهمی که کنکور ۱۴۰۰ را در پیش دارند، برنامه های ویژه ای تهیه کرده است. این برنامه ها برای دانش آموزان فارغ التحصیل نیز طراحی شده اند. در حقیقت ما با هدایت شما در این دو سال باقی مانده تا کنکور، می خواهیم به نسل جدیدی از دانش آموزان دست یابیم که برای رتبه های سه رقمی رقابت کنند، نه فقط برای قبولی. ما انتظار داریم که با بسته های آموزشی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم، آن ها بتوانند بهترین نتایج و درصد ها را در کنکور کسب کنند.

 باید برنامه ریزی را آغاز کرد

با توجه به اینکه کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، آیا می توانم از همین الان درس خواندن را شروع کنم؟

جایگاه تلاش کردن حتی برای ۴ ماه مانده به کنکور هم ارزشمند است. در هر زمان و هر شرایطی که هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم که بهترین نتایج را دریافت کنید. ما قصد داریم که در هر مدت زمانی که شما در اختیار دارید، بتوانید بهترین بازدهی را با کمک روش های تست زنی و پکیج های آموزشی دریافت کنید. بدانید که ما هم برای اینکه کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، خود را آماده کرده ایم و تمامی برنامه ها، آموزش ها، روش های تست زنی، همایش ها و… برای آن است که شما بتوانید این دوره را بدون استرس پشت سر بگذارید.

 

بسیاری امیدی برای قبولی در کنکورر ندارند

بسیاری چون نمی توانند مطالب درسی را به خاطر آورند و یا از داشتن معلمانی خوب محرومند، امید خود را برای قبولی در کنکور از دست داده اند. اما بدانید که ما می توانیم تمامی این ضعف ها را جبران کنیم. نیازی نیست که شما برای یادگیری مهارت های تست زنی و یا نکات مهم کنکوری شهر و خانه خود را ترک کنید و در شهر های بزرگ ساکن شوید. ما با تهیه آموزش ها به صورت دی وی دی و پست آن ها به سراسر کشور، آموزش حرفه ای را برای همه میسر کرده ایم. شما می توانید با این آموزش ها بیش از هر زمان دیگری در کنکور ۱۴۰۰ موفق شوید.

 

با کمک روش های تست زنی و آموزش از راه دور، مهارت و توانایی تان را برای موفقیت در کنکور افزایش دهید. کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، تعلل نکنید و از همین امروز برای این آزمون مهم و سرنوشت ساز خود را آماده سازید. آموزش ببینید، مرور کنید و تست بزنید. مطمئن باشید با این سه روش حتما به موفقیت دست خواهید یافت. هرگز از زمان کم ناامید نشوید. حتی در روز های آخر هم می توان نتیجه را تغییر داد.

 

برنامه ریزی نود روزه کنکور اسان است برای دهم و یازدهم و دوازدهم

 

کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، چگونه برنامه ریزی کنم تا موفق شوم؟

داشتن برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور ضروری است. برنامه ای که دقیقا مطابق با زندگی شما بوده و زمان استراحت و تست زنی در آن، کاملا مشخص است. این برنامه می تواند شما را برای کنکور آماده سازد. ما نیز به خاطر اینکه کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، بهترین طراحان و برنامه ریزان را برای این امر به کار گرفته ایم.

برنامه های موسسه کنکور آسان است بر اساس دی وی دی های آموزشی بوده و در آن زمان مطالعه هر درس، مطابق با هدف شما و زمانی است که در اختیار دارید. مثلا دانش آموزانی که قصد دارند پزشکی قبول شوند دارای برنامه ای زیست محور می باشند و دانش آموزانی که قصد قبولی در رشته داروسازی را دارند، شیمی محور هستند.

چه برنامه ای مناسب شما است 

اینکه تا چه اندازه از نحوه قبولی در این رشته ها اطلاع دارید، شما را آگاه می سازد که چه برنامه ای مناسب شما است. هر چند که ما در موسسه کنکور آسان است، این وظیفه را به مشاوران محول کرده ایم. اما باز هم با دانستن اینکه منابع تان چه می توانند باشند، خود می توانید آموزش های تکمیلی تر را از مشاوران ما خواستار باشید.

قطعا این اطلاعات با توجه به اینکه کنکور ۱۴۰۰ نزدیک است، بسیار حیاتی و ضروری می باشد. باید بدانید که رقیبانتان از تابستان با برنامه های تابستانی ما، کنکوری خواندن را آغاز کرده اند و هم اکنون در حین سال تحصیلی، مشغول تمرین تست زنی و مرور هستند.

هنوز هم دیر نشده

اما هنوز هم دیر نشده است. برنامه های موسسه آنقدر متنوع هستند که می توانید در هر زمانی که اراده کردید، خود را با برنامه های ما همگام سازید. در نظر داشته باشید که درست است ۲ سال دیگر تا کنکور ۱۴۰۰ فاصله دارید، اما بدانید که هم دوره های شما تنها رقیبانتان نیستند، بلکه پشت کنکوری های سال های قبل هم، که اکنون چندین دور است کتاب ها را مرور کرده اند و آمادگی کامل دارند، بر سر جلسه کنکور حاضر می شوند. پس شما نیز، خود را برای این روز بزرگ، آماده سازید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت دی وی دی های اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×