; charset=UTF-8" /> کنکور را برای شما اسان می کنیم | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

کنکور را برای شما اسان می کنیم

کنکور را برای شما اسان می کنیم

کنکور را برای شما اسان می کنیم

کنکور را برای شما اسان می کنیم

مشکل دانش آموزان برای کنکوری خواندن از سه جهت نشات می گیرد. اولین مشکلی که اکثر آن ها با آن مواجه هستند، درک مطالب لازم می باشد. دومین مشکل، بر سر تست زدن و یافتن روش های آسان برای حل مسائل است؛ و اما سومین مشکل که حتی دامنگیر دانش آموزان نخبه و پر تلاش نیز می شود، عدم داشتن زمان کافی برای دوره کردن و یا تست زنی است. به همین دلیل در این مقاله، ما به شما سه روش که با آن کنکور را آسان می کنیم، شرح داده ایم.

مطلب پیشنهادی : مجموعه آموزشی زیست دوازدهم دکتر عرفان پازوکی کنکور آسان است

درک مطالب پایه

در اولین حالت که درک مطالب پایه می باشد، باید از آموزش های اصولی و مطابق با درک خود استفاده کنید. در این زمینه معمولا اساتیدی که از سطح پایین شروع به آموزش می کنند، بسیار موفق تر هستند. ما به این روش کنکور را آسان می کنیم، که از اساتید زبده ای چون عارف ربیعیان و امیر مسعودی استفاده می نماییم.

برای رفع دومین مشکل، باید از دی وی دی های تست زنی، که برای هر درس اختصاص یافته است، استفاده کرد. در این دی وی دی ها، به منظور یادگیری سریع از روش هایی آسان و میانبر، استفاده می شود. تمامی این روش ها، شما را در کمترین زمان ممکن به جواب می رسانند.

زمان بندی صحیح برای مطالعه

مطلب پیشنهادی : تدریس فیزیک استاد مسعودی ویژه رشته ریاضی پایه یازدهم کنکور آسان است

کنکور را برای شما اسان می کنیم

مشکل سومی که برای رفع آن باید بسیار تلاش شود، زمانبندی می باشد. هر اندازه هم که ما کنکور را آسان می کنیم، اگر شما نتوانید به موقع به مرور دروس بپردازید، محکوم به باخت در کنکور هستید. برای این منظور ما دی وی دی های جمع بندی را برای تمامی دروس در نظر گرفته ایم؛ تا شما بتوانید در زمان مناسب، از آن ها استفاده کنید.

این دی وی دی ها شامل تمامی نکات مهمی است که در کنکور مطرح می شود. قدرت یادگیری با این مجموعه آنچنان بالاست که دیده شده است، دانش آموزانی که تنها از این پکیج استفاده کرده اند، توانسته اند درصد بالایی از دروس اختصاصی را در کنکور کسب کنند (لازم است گفته شود که این دانش آموزان خود دارای پایه قوی از مسائل اولیه کتاب های درسیشان بوده اند).

مطلب پیشنهادی : دریس های ویژه پایه یازدهم را از کجا تهیه کنیم

این روند حتی برای پاسخ دادن به سوالات در جلسه کنکور نیز بسیار مهم است. بسیاری از دانش آموزان به دلیل نداشتن وقت کافی، از پاسخ دهی به بخشی از سوالات و حتی گاهی تمامی یک درس (معمولا دروس ریاضی و یا فیزیک) سر باز می زنند.

 

کنکور را برای شما اسان می کنیم

کنکور را برای شما اسان می کنیم

کنکور را آسان می کنیم اگر با ما باشید

برای اینکه بتوانید کنکوری موفق داشته باشید، باید بر سه مشکلی که ذکر شد فائق آیید. به همین دلیل است که ما کنکور را آسان می کنیم، تا شما بتوانید تنها با یک سال تلاش کردن، موفق شوید.

ما در موسسه کنکور آسان است در کنار برنامه ریزی های هدفمند و مشاوره های تخصصی که برای داوطلبان کنکوری در نظر گرفته ایم، از روش های تدریس رمزنگاری شده و روش های تست زنی و جمع بندی نیز استفاده می نماییم. هر کدام از این بخش ها، یک جنبه از استعداد و هوش دانش آموزان را پرورش داده و آن ها برای کنکور آماده می سازد.

مطلب پیشنهادی : لیست و قیمت دی وی دی های فیزیک دهم تجربی

حل مسائل ریاضی و فیزیک 

کنکور را برای شما اسان می کنیم

معمولا آنچه دانش آموزان از انجام آن واهمه دارند، حل مسائل ریاضی و فیزیک است. دلیل این امر نیز زمان بر بودن برای پاسخ دهی می باشد. این مشکل همانند مانعی برای آن ها است و داوطلبان را از خواندن این دروس منصرف می کند. برای این منظور اساتید مجموعه کنکور آسان است، از روش های جدیدی برای حل مسائل پیچیده و زمان بر ریاضی مانند مشتق و مسائل طولانی فیزیک مانند مدار ها، استفاده می کنند. به این روش ما کنکور را آسان می کنیم، تا شما بتوانید به آنچه برای آن تلاش کرده اید، نائل شوید.

 

با امیر مسعودی، سخت ترین مسائل کنکور را آسان می کنیم

مطلب پیشنهادی : روش های تست زنی شیمی دوازدهم مهندس ربیعیان کنکور آسان است

امیر مسعودی یکی از اساتید شناخته شده در موسسه کنکور آسان است می باشد. شهرت این استاد به دلیل روش های بسیار آسان نکات کاربردی است که در حین تدریس به آن ها اشاره می کند. همچنین از این استاد دو مجموعه جمع بندی توسط انتشارات گیلنا ضبط و توزیع شده است، که شما می توانید برای تهیه آن ها با مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، تماس بگیرید.

کنکور را برای شما اسان می کنیم

ما کنکور را آسان می کنیم، به شرط آنکه شما نیز به روش های صحیح تست زنی، مطالعه و رقابت کردن آگاه باشید. اگر هم اطلاعاتی در این زمینه ندارید، باید از یک مشاور با تجربه کمک بگیرید. البته نقش یک برنامه ریزی هدفمند را نباید نادیده شمرد. برنامه ریزی که بر اساس هدف شما بوده و اختصاصی برای شما چیده شده باشد، می تواند تا میزان زیادی شما را در مسیر درست موفقیت قرار دهد.

 

مشاوره

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس