آخرین اخبار : 
آزمون تعیین سطح
قبل از مشاوره حتما در آزمون تعیین سطح شرکت کنید
۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱
شماره تماس جهت مشاوره رایگان و تهیه محصولات
۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱
شماره تماس جهت مشاوره رایگان و تهیه محصولات
وبینار رایگان
شرکت در وبینار رایگان موفقیت تحصیلی با حضور مهندس حسین بنائی
گردونه شانس
دریافت تخفیفات ویژه و مشاوره ویژه تخصصی رایگان (شانستو امتحان کن)
قبل
بعدی

جدید ترین مطالب کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است

کنکور آسان است یک موسسه مشاوره و برنامه ریزی جهت موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری می باشد. ما از سال ۱۳۷۳ در زمینه آموزش کنکور ، مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور فعالیت می کنیم. هدف ما کمک به دانش آموزان در جهت کسب رتبه های برتر کنکور می باشد. در طول این مدت زمان توانسته ایم دانش آموزان زیادی را راهی دانشگاه کنیم و همچنین رتبه های تک رقمی و دو رقمی از سال های مختلف کنکور را تقدیم دانش آموزان خود کنیم. 

وب سایت رسمی کنکور آسان است در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات شما دانش آموزان محترم را در کسب رتبه های برتر کنکور همراهی نماید. ما درکنکور آسان است در تلاشیم با بهره گیری از اساتید به نام و با تجربه در زمینه کنکور شما عزیزان را در کسب موفقیت در همراهی نماییم. مفتخریم در خدمت اساتید همچون ، استاد حسین احمدی ( موسس کنکور آسان است و مدرس دینی و عربی کنکور ) ، استاد امیر مسعودی ( مدرس ریاضی و فیزیک کنکور ) ، استاد عارف ربیعیان ( مدرس شیمی کنکور ) و استاد امیر دانش زاده ( مدرس زبان انگلیسی کنکور ) هستیم.

خدمات کنکور آسان است

ما در موسسه کنکور آسان است خدمات مختلفی را به شما عزیزان ارائه میکنیم. ازجمله این خدمات ارائه مشاوره های کنکور جهت انتخاب بهترین متد خوانش برای کسب رتبه های برتر کنکور امی باشد. مشاوران و پشتیبانان کنکور آسان است با به شما عزیزان کمک خواهند کرد که در مدت زمان کنکور بهترین عملکرد را برای یادگیری داشته باشید. در این بخش با برنامه ریزی دقیق و منسجم به شما کمک خواهیم کرد در زمان مناسبی تمامی دروس مرتبط با کنکور را به صورت اصولی بخوانید و در کنکور درصدهای بالای را بزنید. فروش لوح های فشرده تدریس اساتید نامی یکی دیگر از خدمات  می باشد که به کمک آن می توانید دروش را بارها و بارها دوره و مرور کنید. با استفاده از بهترین روش های تدریس به شما عزیزان کمک می کنیم تا دروس را به صورت اصولی یادبگیرید و با استفاده از روش های حرفه ای تست زنی ، در کنکور پاسخ سوالات را به راحتی بیابید. 

مشاوره رایگان کنکور اسان است

موسسه ما در کنار شماست تا بتوانید بهترین روش های تدریس، اصولی ترین روش های برنامه ریزی و با مشاوره های حرفه ای شما را در کنکور موفق کند. اگر قصد موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ را دارید برای شروع کافیست نام و شماره تماس خود را در لیست بالا وارد نمایید تا مشاوران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند و با مشاوره کاملا رایگان شما را در مسیر کسب رتبه تک رقمی قرار می دهیم. 

 

مشاوران و پشتیبانان سایت کنکور آسان است

متاسفانه افراد سودجو با استفاده از نام کنکور آسان است در حال سواستفاده از نام موسسه ما هستند. به شما دوستان پیشنهاد می کنیم حتما استعلام نام اشخاصی که خود را مشاور یا پشتیبان سایت ما معرفی می کنند حتما از موسسه کنکورآسان است بگیرید تا خدای نکرده در مسیر آموزش متضرر ضررهای مالی و از دست دادن زمان خود نشوید. برای استعلام نام پشتیبانان و مشاوران با شماره های ۴۴۴۳۱۳۱۳-۰۲۱ و ۴۴۲۵۴۰۳۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. 

 

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×