; charset=UTF-8" /> چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم

چگونه «پنج بار» عربی کنکور سراسری را صد در صد زدم؟!-

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-من را می شناسید؟! من سعید زلوحی جوکار هستم! همون کسی که معدل ۱۳ داشت همه بهش می گفتن نمیتونی نتنیجه گیری! همون کسی که رتبه ۱ استان شد! ۵ بار در کنکور سراسری عربی را صد در صد زو و در ۱۸ سالگی کتاب نوشت و جوانتریت مولف عربی کنکور ایران شد!!!
زمانی را یادم می آید که درس خواندن را دوست نداشتم و کنکور برایم سخت بود و مثل خیلی از داوطلبان استرس زیادی داشتم!

اشنایی  با استاد حسین احمدی

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-اما شاید سوال کنید پس چگونه توانستی رتبه ۱ استان را صد در صد بزنی؟! بعد از اینکه با استاد حسین احمدی آشنا شدم و DVD های آموزشی و برنامه ریزی درسی از ایشان گرفتم نگرشم نسبنت به کنکور عوض شد و چون شاگرد مستقیم استاد بودم تمام تکنیک های تست زنی را یاد گرفتم و براحتی در کنکور سراسری ۸۹ عربی را ۱۰۰% زدم و بعد از اینکه عکس و مقاله ام در جملات چاپ شد عده ای از روی حسادت به اداره ارشاد تلفنی گفته بودند

که این صحبت ها دروغ و تبلیغات است و همین باعث شد که همراه استاد احمدی به اداره ارشاد برویم و من در آنجا اصل کارنامه را نشان دادم و در آنجا از من تقدیر شد و به من پیشنهاد شد که کتابی بنویسم برای داوطلبان کنکور و تجربیات خودم را منتقل کنم

مطلب پیشنهادی: تدریس عربی استاد حسین احمدی

علاوه بر نوشتن کتاب تصمیم گرفتم سال بعد تغیر در کنکور سراسری۹۰ شرکت کنم

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-و من علاوه بر نوشتن کتاب تصمیم گرفتم سال بعد تغیر در کنکور سراسری۹۰ شرکت کنم و به همه ثبابت کنم که تکنیک های اصیل را بلدم! سل بعد دوباره شرکت کردم و باز هم عربی کنکور سراسری را صد در صد زدم! بعد از آن توانستم این تکنیک ها را به داوطلبان کنکور آموزش دهم و چندین داوطلب را به رتبه های برتر کنکور برسانم که نمونه بارز آنها خانم فاطمه محسنی از کرمانشاه بود که از رتبه ۱۲۰ هزار به رتبه ۴ کنکور و ۸ کل کشور رسید با برنامه

ریزی و مشاوره بنده! اگر چه بعضی ها می گفتند که این تکنیک ها قدیمی شده و در کنکور سراسری ۹۴ جواب نمی دهد ولی منم تصمیم گرفتم در کنکور ۹۴ شرکت کنم و له همه ثابت کنم که نه تنها این تکنیک ها قدیمی نشده بلکه قوی ترین و به روزترین تکنیک های موجود است

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم

هرکسی براحتی می تواند به درصد ۱۰۰ برسد.

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-و هر کسی که این تکنیک ها را بداند براحتی می تواند به درصد ۱۰۰ برسد. به لطف خداوند بنده در کنکور سراسری ۹۴ توانستم سه بار با هم عربی عمومی انسانی و عربی اختصاصی انسانی و عربی رشته هنر را صد در صد بزنم و در مجموع در درس عربی ۵ صده باشم و رکورد شکنی کنم! البته این کار من الگویی بود از کار استاد احمدی که عربی را ۵ بار در ارشد دانشگاه تهران ۲۰ گرفته بود و من هم تلاش کردم و به لطف خداوند به این موفقیت

رسیدم. من خودم تکنیک های تست زنی عربی را از کتب عربی صد در صد در ۵ جلسه (مولف: استاد حسین احمدی) یاد گرفتم و پیشهاد می کنم که همه داوزلبان این کتاب و DVD های همراه آن را تهیه کنند تا به درصد صد برسند و خود بنده هم با نظارت علمی استاد احمدی کتاب عربی پایه تا پیش را نوشتم و چندینDVD آموزشی تصویری در زمینه تدریس کردم که شما داوطلبان عزیز می توانید از هر نقطه ایران آنها رااز استاد احمدی تهیه کنید. ( با تشکر: سعید زلوحی جوکار)

پزشکی سراسری روزانه قبول شدم؟!؟!؟

مطلب پیشنهادی :تدریس عربی دهم کنکور آسان است استاد حسین احمدی

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-چگونه در عین ناباوران و شکست در کنکور سال قبل و با معدل ۱۲ همه را به باور رساندم و پزشکی سراسری روزانه قبول شدم؟!؟!؟
سید حسین کیا هستم دانشجوی دکترای پزشکی سراسری اولین بار که در کنکور سراسری شرکت کردم شکست خوردم احساس کردم که همه چیز تمام شده است و دیگر نمی توانم به دکترای پزشکی برسم.

برای همین تصمیم گرفتم ترک تحصیل کنم و به خدمت سربازی یروم و بعد از آن به یک کار آزاد بپردازم. چند ماه گذشت و خیلی ناراحت و پریشان بودم. با خود گاهی می گفتم آینده ام پس چه شود؟ زندگی ام پس چه شود؟

 

می گفتند محاله تو قبول شوی

چگونه عربی کنکور سراسری را ۱۰۰ درصد زدم؟-تصمیم گرفتم که در کنکور سراسری سال بعد شرکت کنم. اطرافیانم که می گفتند محاله تو قبول شوی. با این معدلی که تو داری، با این وضع درس خواندنی که تو داری، اصلا غیرقابل باور هست. در اوایل بهمن ماه از طریق مجله با استاد حسین احمدی آشنا شدم و با ایشان تماس گرفتم و بعد شرایط درسی و تحصیلی ام را برای ایشان شرح دادم و گفتم هدفم فقط پزشکی می باشد. زمانی که ایشان را دیدم دیدگاهم کاملا عوض شد چون ایشان با یکسری

از تکنیک های ذهنی( مثل تکنیک پاک کردن خاطرات منفی در چند دقیقه) روحیه ام را قوی کرد و روحیه ام بسیار قوی و عالی شد و هیچ وقت فراموش منی کنم که از آن روز به بعد از لحاظ فکری بسیار پیشرفت کردم و دیگر به چیزهای بیهوده که ذهنم را مشغول می کرد فکر نمی کردم، که این را مدیون استاد حسینی هستم.

استاد احمدی شماره رتبه ۱ کنکور را به من دادند

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-استاد احمدی شماره رتبه ۱ کنکور را به من دادند و از من خواستند زمان هایی که سرشان شلوغ هست سوالاتم از از او بپرسم.
در ادامه پس از اینکه از لحاظ روحی آماده شدم با تهیه ی منابع و معرفی آنها توسط استاد احمدی، منابع مورد نیازم را تهیه کردم و کارم را شروع کردم. من پشت کنکوری بودم و نمی خواستم اشتباهی که سال قبل انجام داده بودم رو دوباره تکرار کنم و به همین خاطر دیگه کلاس نرفتم و به پیشنهاد استاد از لوح های فشرده تدریس اساتید که به صورت کاملا تکنیکی و روش تست زنی بودند استفاده کرئم و هر موقعی سوال داشتم با ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۲ تماس می گرفتم.

لوح های فشرده اساتید کنکور اسان است

چگونه عربی کنکور سراسری را صد درصد زدم-با تلاش و پشتکار و علاقه ای که داشتم نوانستم با لوح های فشرده اساتید و برنامه ریزی دقیق و گامبه گام استاد در کمتر از ۱ ماه تغییر بزرگی را در خود حس کنم. و در آزمون نتیجه ای را کسب کردم که برای اطرافیانم غیرقابل باور بود. بی وقفه به حضور استاد رسیدم و استادبا بررسی درصدهایم و همچنین مشاهدهدروس ضعیفم سریعا در همان دوروس تکنیک ها را مستقیم به من ارائه داد. و من با تلاش و پشتکار خود و استفاده از آن تکنیک ها توانستم به خوبی در تست زدن استد شوم.

مطلب پیشنهادی : روش مطالعه شیمی

از آن ها بهره مند شوم . و در نهایت با استفاده از این تکنیک ها توانستم درصد دوروس زیست و شیمی را به بالای ۷۰% و ریاضی را به بالای ۶۵%برسانم. و همچنین به آرزوی همیشگی ام پزشکی سراسری روزانه برسم. در صحبت پایانی جا دارد از استاد عزیزم استاد حسین احمدی تشکر و سپاس ویژه ای داشته باشم که مرا به هدف دیرینه ام، پزشکی سراسری رسانید. و امیدوارم شما دانش آموزانی که واقعا سعی و تلاش می کنید به هدف خود برسید.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس