آخرین اخبار : 

چگونه تابستان در دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم؟

چگونه تابستان در دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم

۲ راهکار برای آنکه چگونه تابستان در دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم؟

جمع بندی کردن، بهترین و موثر ترین راه برای مرور سریع مطالب و دسته بندی  آن ها است. حال سوال این است که چگونه در تابستان دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم؟ آیا باید به مطالب خاصی دقت کنیم؟ آیا به یک برنامه ریزی دقیق نیاز داریم؟ این برنامه ریزی را از کجا تهیه کنیم و یا اصلا چگونه آن را اجرا کنیم؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که باید چگونه در تابستان، دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم.

اولین راهکار برای این کار، شناسای نکات مهم هر بخش و تبدیل آن ها به نمودار، جدول و یا دسته بندی آن ها به روش های شخصی خودتان است. زیرا که استفاده از این روش ها می تواند، در زمان مطالعه شما صرفه جویی کند. برای این کار شما باید تک تک کتاب های خود را یکبار دیگر مرور کرده و نکات مهم آن را یادداشت کنید. البته برای تکمیل نکات مهم باید سری هم به کتاب های تست و منابع مهم کنکور بزنید، که این خود بسیار وقت گیر و خسته کننده می شود. بنابراین ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم. راهکار دومی که با استفاده از آن، دیگر نیاز به صرف این همه وقت نیست و به جای تلف کردن وقت برای جمع آوری نکات مهم، تنها به مرور و خواندن جمع بندی ها بپردازید. استفاده از بسته های جمع بندی موسسه کنکور آسان است، بهترین راه برای جمع بندی سریع و یک راه حل برای این مشکل است، که چگونه در تابستان دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم؟

بسته های جمع بندی موسسه کنکور آسان است برای هر سه رشته ریاضی و فیزیک، تجربی و انسانی تهیه شده اند. در این بسته ها تمامی نکات مهم کنکور و درسی، به دانش آموزن آموزش داده می شود. بنابراین دیگر نیازی به یادداشت برداری های طولانی و یا صرف زمان برای این کار نیست. شما تنها باید با دریافت برنامه ریزی تابستان برای جمع بندی، به شروع یک دوره بی نظیر جهت مرور کردن بپردازید. بدین منظور می توانید “عبارت چگونه در تابستان دهم و یازدهم را جمع بندی کنیم” را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کرده و یا با مشاوران ما (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)در گروه مهندس بنائی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×