13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران است، زیرا که به نحوی متفاوت به مسائل می اندیشد و دیدی دیگر را به دانش آموزان نشان می دهد. این ویژگی سبب شده است که بسیاری از دانش آموزان به خواندن شیمی علاقه مند شده و این درس را با نمره بسیار بالایی پاس کنند.

شیمی و عارف ربیعیان

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته شیمی

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

شیمی را می توان یکی از بهترین دروس در تمامی مقاطع تحصیلی دانست. شیمی پر از مسائل متنوع است که تقریبا پاسخگوی بسیاری از سوالات افراد می باشد. لذت مطالعه این درس را می توان با عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران، چندین برابر کرد.

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان
شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

درک شیمی

استادی که با نهایت هنرمندی راز و رمز چگونگی درک شیمی را به افراد آموزش می دهد. علاوه بر این، نحوه تدریس این استاد به گونه ای است که شوق خواندن را در دانش آموزان ایجاد می کند.

دی وی دی های اموزشی

مطلب پیشنهادی:لیست قیمت محصولات کنکور آسان است

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

دی وی دی های آموزشی استاد عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران، به گونه ای طراحی شده اند که با کمک آن ها می توانید تمامی مسائل شیمی را درک کرده و بهترین نتیجه را در امتحانات و کنکور بگیرید.

تدریس های ایشان به صورت رمزنگاری می باشد.

مسائل پیچیده شیمی

شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

با این کار می توان مسائل گسترده و بسیار پیچیده شیمی را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کرد. این روش ها مخصوصا برای سرفصل های مهم شیمی مانند استوکیومتری، موازنه و.. بسیار مهم است. معمولا این نوع از مسائل، دانش آموزان را با چالش و کمبود وقت مواجه می سازد.
چرا عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران است؟
در میان اساتید بیشماری که در ایران به تدریس شیمی می پردازند، چرا عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران است؟ شاید بتوان دلیل آن را در هنر تثبیت اطلاعات در ذهن دانش آموزان دانست. بسیاری از مسائل پیچیده شیمی با استاد عارف ربیعیان بسیار ساده خواهد شد.

زیرا که این استاد مجرب، به شما دیدی دیگر در مورد حل مسائل را آموزش می دهد.

با کمترین داده ها به جواب می رسید

او به دانش آموزان نشان می دهد که چگونه با کمترین داده ها بتوان به جواب صحیح دست یافت. علاوه بر این، هنر محاسبه کردن نیز در شیمی بسیار مهم است که در این زمینه نیز استاد عارف ربیعیان آموزش هایی برای دانش آموزان در نظر گرفته اند.

این آموزش ها نه تنها برای شیمی، بلکه برای دروس ریاضی و فیزیک نیز کاربرد دارند. تمامی این ویژگی ها سبب شده است که استاد عارف ربیعیان بهترین مدرس شیمی ایران، شود.

عارف ربیعیان را به خاطر تدریس های بی نظیرش و دید وسیعش و روش های تست زنی اش می شناسند. این سه ویژگی سبب شده است که در چند سال اخیر، سرانه مطالعه و تست زنی درس شیمی در میان دانش آموزان موسسه کنکور آسان است به طرز چشمگیری افزایش یابد.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×