; charset=UTF-8" /> چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چندین دلیل برای اینکه، چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم – در بین همه آموزشگاه ها و موسسات کنکوری که در کشور مشغول به فعالیت و تدریس هستند، موسسه آموزشی کنکور آسان است با بیشترین سابقه حضور سابقه حضور، بیشترین رتبه برتر، بیشترین محبوبیت بیشترین خلاقیت در تدریس و جذابیت را برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور دارد. خیلی  از دانش آموزان  کنکور آسان است را با نام مهندس امیر مسعودی می شناسند و این دلیل آن است که بپرسیم، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

کنکور آسان است

یکی از دلایل پاسخگویی به این سوال که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم، وجود نظام آموزشی ضعیف در مدارس و آموزش ندادن روش های تست زنی به دانش آموزان است. تمامی دانش آموزها و داوطلبین کنکور به یک اندازه از داشتن اساتید برتر و برجسته بهره مند نیستند و این امر رقابت کنکور را کمی ناعادلانه نشان می دهد. در صورتی که تدریس های ناب مهندس امیر مسعودی، با بالاترین سطح آموزش و بیشترین نکات تستی برای تمامی دانش آموزان ، در هر نقطه از کشور است.

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

از نکات مهم و اساسی این پکیج های آموزشی تدریس فصل به فصل تمام کتاب های ریاضی و فیزیک، همراه با تاکید بر نکات کلیدی، آموزش روش های تکنیکی تستی برای رسیدن سریع به پاسخ ها، ارائه بهترین جمع بندی ها برای هر سطح علمی از دانش آموزان(ضعیف تا قوی)، بهره مندی از برنامه ریزی های ویژه و تخصصی و… از جمله دلایل پاسخ دهی به این سوال است، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم.

مهندس امیر مسعودی با تدریس های جذاب و  بی نظیر خود در دروس ریاضی، هندسه و فیزیک، نه تنها می تواند پاسخگوی نیاز دانش آموزان از مقطع پایه دهم باشد، بلکه با تدریس های جدید او در مقطع یازدهم و دوازدهم میتوان گام بلندی برای رتبه برتر شدن و صد زنی در این درسها برداشت. تجربه نشان داده که با توجه به شیوه و روش آموزش امیر مسعودی رسیدن به درصد بالای ۸۰ در درس ریاضی و فیزیک دیگر کار سختی نیست و هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان این کار را تکرار میکنند. این سالهایی که به اولین دوره های کنکور نظام جدید نزدیک می شوید، بهتر به منابع علمی غیر از کتاب احساس نیاز می کنید. آن هم به دلیل رقابت بالایی است که برای کسب جایگاهی بهتر در کنکور است.

 

بهترین دلیل برای دانش آموزان نظام جدید که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم؟

دروس ریاضی و فیزیک نظام جدید آموزشی، دارای مباحثی جدید و مطالبی فراتر دوره راهنمایی است. به همین دلیل دانش آموزان برای درک و یادگیری بهتر آن نیاز به روش های جدید و‌شیوه های نوین تری دارند. علاوه بر این، قبولی در امتحانات پایان ترم، در کنار داشتن نیم نگاهی به کنکور و کسب مهارت های لازم برای این امتحان بزرگ نیز، باید در نظام جدید صورت گیرد. هیچ بعید نیست که سهم معدل در کنمورهای آینده برجسته تر شود

همین امر باعث می شود که دانش آموزان به این نکته بیشتر پی ببرند، که چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم. زیرا امیر مسعودی، تنها استادی است که با توجه به تجربه های چندین ساله خود در زمینه دانش آموزان کنکوری، توانسته است بهترین پکیج های آموزشی را در اختیار آنان قرار دهد.

مطمئنا با دیدن فقط یک مجموعه از تدریس های امیر مسعودی در کنکور آسان است، نظرتان درمورد ریاضی و فیزیک تغییر خواهد کرد و با اشتیاق و قدرت یادگیری بیشتری به سراغ درسها خواهید رفت  پیشنهاد میکنم اگر تاالان از دی وی دی های موسسه کنکور اسان است استفاده نکردید  همین الان گوشیتونو بردارید و‌برای تهیه یک مبحث ارزان قیمت یا یک نمونه تدریس رایگان که از طریق فضای مجازی برای شما ارسال میشود اقدام کنید تا بیشتر با قدرت یادگیری خود و شیوه های مدرن و تکنیکی آموزشی آشنا شوید

چرا باید از تدریس های امیر مسعودی استفاده کنیم

چرا باید از تدریس های امیر     مسعودی استفاده کنیم

برای دریافت برنامه ریزی رایگان استاد مسعودی و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تدریس استاد مسعودی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس