; charset=UTF-8" /> پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است

پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است نقش ان در موفقیت دانش آموزان

پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است

برای قبولی در کنکور، دانش آموزان همواره باید از برنامه ریزی ها و پکیج های متفاوتی استفاده می کنند. از جمله این بسته ها، می توان به پکیج های پیش خوانی، مرور و پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، اشاره کرد. در این پکیج که برای چهار ماهه آخر منتهی به کنکور آماده شده است، دروس به صورت خلاصه برداری، همراه با نکات مهم و کنکوری ذکر شده است. با این بسته های آموزشی، دانش آموزان می توانند یک بار دیگر، سریع و کاربردی، تمامی نکات سه سال دبیرستان را مطالعه کنند.

لیست قیمت

 راهی برای به خاطر اوری نکاتی که یاد گرفته اید

پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، راهی است برای به خاطر آوری نکاتی که یاد گرفته اید، ولی فراموش کرده اید. در این بسته های آموزشی و تست زنی، تمامی دروس عمومی و اختصاصی ذکر شده است. هدف از تهیه این بسته های آموزشی، نگاهی گذرا و سطحی به مطالبی است که خوانده اید. بنابراین اگر در طول مطالعه فرصت نداشته اید که خلاصه برداری کنید، نگران نباشید، این بسته های آموزشی می تواند شما را از آن بی نیاز کند.

اطلاعات جدید برای تثبیت در حافظه بلند مدت شما نیاز به مرور و یاداوری دارند

بهتر است بدانید که اطلاعات جدید برای تثبیت در حافظه بلند مدت شما، نیاز به مرور و یادآوری دارند. از این رو این اطلاعات باید هر چند وقت یکبار و در فواصل زمانی معین، دوباره تکرار شوند. خواندن و دیدن دوباره دی وی دی ها، کار بس زمان بر و دشوار است. برای همین ما دی وی دی های جمع بندی را برای شما تهیه کرده ایم. این پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، آخرین مرور شما، قبل از کنکور است.

برنامه ریزی ایام امتحانات ( پایه دهم ، یازدهم، دوازدهم )

 

بهترین مسیر برای موفقیت با پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است

خواندنی که همراه با تکرار نباشد، محکوم به فراموشی است. به همین دلیل در برنامه ریزی های درسی، هر روز زمانی برای مرور کردن از طریق تست زنی و یا مطالعه نکات مهم در آن قرار گرفته شده است. در این زمان شما به مرور نکاتی که از قبل خوانده اید می پردازید و در مورد آن چندین تست را تمرین می کنید. با هر بار مطالعه، شما بخشی از اطلاعات را به خاطر می آورید و نقاط ضعف خود را پیدا می کنید. برای این منظور می توانید از پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، استفاده کنید و یا اینکه خود به خلاصه برداری بپردازید.

فقط نکات مهم و ضروری یادداشت برداری کنید

با توجه به اینکه حجم اطلاعاتی که در هر دی وی دی آموزشی تدریس می شود، خلاصه برداری از هر آموزش دو ساعته، ساعت ها از وقت شما را می گیرد. به همین جهت، این کار تنها به اتلاف وقت شما منجر می گردد. البته منظور این نیست که به هیچ عنوان خلاصه برداری نکنید، بلکه هدف از خلاصه برداری باید تنها یادداشت کردن نکات مهم و ضروری باشد. با این روند، شما می توانید بیش از هر زمان دیگری در وقت خود صرفه جویی کنید. البته ذکر این نکته هم جایز است که در صورت مشاهده بسته های تست زنی، می توانید در طول سال از پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، برای مرور استفاده کنید.

هدف این است که در کمترین زمان نگاهی اجمالی در مورد تمامی دروس بیندازید

هدف ما از تهیه این بسته ها این است که در کمترین زمان ممکن، به نگاهی اجمالی در مورد تمامی دروس بپردازید. فرمول ها و روش های تست زنی را دوباره به خاطر آورید و نکات ریز ادبیات و عربی را یادآوری کنید. قطعا برای موفقیت در کنکور به این مرور نیاز خواهید داشت. زیرا در غیر این صورت، زمانی که در کنکور های آزمایشی شرکت می کنید، تمامی اطلاعات برای شما آشنا به نظر خواهند آمد ولی با این حال، نمی توانید به آن ها را پاسخ دهید. برای رفع این موضوع، نیاز به پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، دارید تا شما را تقویت کند.

 

برنامه ریزی نود روزه کنکور اسان است برای دهم و یازدهم و دوازدهم

 

آیا می شود فقط پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است را خواند؟

متاسفانه این مشکل بسیاری از دانش آموزان است، که گمان می کنند، تنها با تهیه پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، می توانند در کنکور موفق شوند. البته در پایه علمی قوی شما شکی نیست. اما در نظر بگیرد که شما سال ها با روش های معمول به تست زنی پرداخته اید و نکات را تنها از طریق کتاب های تست یاد گرفته اید، حال یکباره دی وی دی های جمع بندی و ۴ ماهه نکات کاملا جدیدی و راه حل های کاملا نوی برای شما ارائه می دهند.

گیج و سردرگم شدن اولین واکنش است

خب، گیج و سردرگم شدن، اولین واکنشی است، که مغز شما در هنگام مواجه شدن با این آموزش ها از خود نشان می دهد. دومین حرکتی که بسیار هم مخرب است، به وجود آمدن احساس ترس و اضطراب ناشی از بلد نبودن آن نکات است. در این حالت شما با دستپاچگی تمام دوباره به سراغ کتاب هایتان خواهید رفت و برای آرامش خود، به مقایسه نکات گفته شده با مطالب کتاب خواهید پرداخت. هر چه بیشتر می گردید، کمتر پیدا می کنید و همین امر بیشتر و بیشتر شما را نگران می کند.

احساس می کنید چیزی یاد نگرفته اید

احساس می کنید که چیزی یاد نگرفته اید و بسیاری از نکات را جا انداخته اید. برای همین هم در ۴ ماهه منتهی به کنکور به یادگیری پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، می پردازید. در صورتی که این بسته ها برای یادگیری نیستند، بلکه برای مرور کردن می باشند. حال بعد از ۴ ماه شما اطلاعات نصفه نیمه ای از کتاب های درسی دارید، که در ذهنتان مرور نشده اند و اطلاعات ناقصی که از بسته های جمع بندی به دست آورده اید.

با همین وضعیت بر سر جلسه کنکور حاضر شده و هر سوال خود علامت سوالی در ذهنتان می شود، که از کدام روش برای حل آن استفاده کنید. در نهایت با گیجی زیاد آن را رها کرده و به سراغ سوال بعد خواهید رفت.

این سرنوشت کسانی است که تنها به تهیه پکیج ۴ ماهه کنکور اسان است می پردازند

آری این سرنوشت کسانی است که تنها به تهیه پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است می پردازند، بدون آنکه از قبل بسته های آموزشی و تست زنی را یادگرفته باشند. برای همین هم، ما اکیدا توصیه می کنیم، که ترتیب مطالعه را بر هم نزنید، تا با چنین مشکلاتی مواجه نگردید.

مطمئن باشید اگر می توانستیم در عرض تنها ۴ ماه، تمامی مطالب سه ساله را آموزش دهیم، پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است را بسیار جامعه تر از امروز ارائه می کردیم. ولی این کار با توجه به حجم بالای اطلاعات و روند تثبیت مطالب در ذهن، غیر ممکن است.

 

اصول برنامه ریزی برای کنکور را فرا بگیرید

 

پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است را چه زمان و از کجا تهیه کنید

بعد از آنکه با آموزش های موسسه کنکور آسان است همراه شدید، مشاوران ما، برنامه ریزی های تخصصی را به شما ارائه می دهند. این برنامه ریزی ها معمولا به گونه ای طراحی شده اند که تا قبل از فروردین به اتمام برسند، تا بعد از آن، پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است است را شروع کنند. البته این بسته ها تنها برای ۴ ماه منتهی به کنکور نمی باشد. در حقیقت اگر شما در هر زمانی به اتمام برنامه درسی خود برسید، می توانید این بسته ها را تهیه کنید.

پکیج ۴ ماهه کنکور اسان است

علاوه بر این، تهیه بسته های پیش خوانی نیز، با نام پکیج ۴ ماهه کنکور آسان است، شناخته می شود. بسته هایی که در آن، دانش آموزان به یادگیری قبل از حضور در مدرسه می پردازند. برای تهیه هر دو بسته آموزشی، باید با مشاوران موسسه تماس گرفته و بعد از شرح جزئیات مطالعاتی خود، به تهیه یکی از بسته های آموزشی ۴ ماهه بپردازید. دور از ذهن نیست که مشاوران می توانند، بهترین بسته آموزشی را به شما پیشنهاد دهند.

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت دی وی دی های اوج یادگیری } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×