; charset=UTF-8" /> پنچ راه برای رسیدن به پزشکی (کنکور آسان است ) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی (کنکور آسان است )

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

از رشته هاهی پر طرفدار دانشگاه که این روزها همه ی داوطلبان برای رسیدن به ان سر و دست می شکنند رشته پزشکی می باشد .

رشته پزشکی را باید از رشته هایی دانست که درامد بالایی دارند و همین درامد بالا یکی از علت هایی هست که داوطلبان در گروه علوم تجربی بیشترین تقاضا را برای ورود به این رشته را دارند .

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته پزشکی ( ادامه تحصیل،بازار کار، درآمد… )

جالب است در این مورد به خبری هم که از زبان رئیس سازمان سنجش منتشر شد توجه کنید . این خبر تحت عنوان “با فاجعه خالی ماندن ظرفیت رشته‌های علوم پایه مواجه هستیم” در سایت استاد احمدی که متعلق به موسسه کنکور اسان است منتشر شده است .

در این خبر ما به وضوح بیان شده است که عوامل بسیاری باعث شده اند که داوطلبان گروه تجربی بیشتر به سمت رشته هایی مانند پزشکی گرایش داشته باشند

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

مطلب پیشنهادی : آموزش جامع زیست شناسی دهم عرفان پازوکی کنکور آسان است

رویایی دست نیافتنی

قبولی در رشته پزشکی برای بسیاری از دانش آموزان مانند رویایی دست نیافتنی است. شرکت در رقابتی نابرابر، در دانش آموزان دلهره و ترسی ایجاد می کند که مدام از خود می پرسند: “چگونه به پزشکی برسم وقتی این همه دانش آموز نخبه با من در رقابت هستند؟”

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

مطلب پیشنهادی : با دانشگاه تهران اشنا شوید

این دسته از سوالات جز مخرب ترین سوالاتی است که می توان اراده و توان فرد را تضعیف کرده و او را از تلاش کردن باز دارد. به همین دلیل امروز بر آنیم که شما را با ۵ روش قطعی برای قبولی در پزشکی آشنا سازیم،

تا شما هم بدانید که قبولی در این رشته کار چندان سخت و دور از انتظاری نیست.

روش اول:

باید بدانید همواره بهترین منابع آموزشی کتاب هایی درسی هستند. اما دانش آموزان موفق تنها به این منابع اکتفا نکرده و برای ارتقا سطح مهارت و دانش خود، از اساتیدی که به صورت حرفه ای و تکنیکی تدریس می کنند، استفاده می نمایند.

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

مطلب پیشنهادی : شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

روش دوم:

زمان بندی کردن یکی از شروط مهمی برای این است، که چگونه به پزشکی برسم. اما زمان بندی چیست و چه نقشی در موفقیت دانش آموزان دارد؟ هر تست در کنکور دارای زمان مشخصی برای پاسخ دهی است.

بدیهی است که طولانی شدن پاسخ دهی، می تواند شما را در بررسی سایر سوالات باز دارد. به همین منظور اساتید از روش های زمان بندی برای کنترل پاسخ دهی استفاده می کنند. ارتقا این مهارت باید طی زمان صورت گیرد.

 روش سوم:

تکنیک های تست را فرا گیرید. برای پاسخ به اینکه چگونه به پزشک برسم، باید بدانید که از چه روش هایی باید برای تست زدن استفاده کنید. قطعا دانش آموزانی که می توانند به سرعت به سوالات پاسخ دهند، از روش های تست زنی برای این منظور استفاده می نمایند.

در این حالت آن ها می توانند در مدت زمان کمتری به بیشتر سوالات پاسخ صحیح داده و در رقابت از شما پیشی گیرند.

روش چهارم:

مطلب پیشنهادی : آخرین نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشورسال نود و شش نود و هفت(۹۶-۹۷)

استفاده از برنامه ریزی های نفرات برتر کنکور می تواند تا مقدار زیادی به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. این برنامه ریزی ها قبلا امتحان خود را پس داده و رسیدن به موفقیت را نشان می دهد.

اما تنها مشکل این برنامه ریزی ها این است، که باید برای شما شخصی سازی شوند. به همین دلیل موسسه کنکور آسان است از مشاوران و کارشناسان بسیاری برای تطبیق و طراحی برنامه های جدید استفاده می کند.

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

پنچ راه برای رسیدن به پزشکی

روش پنجم:

خستگی ناپذیر بودن در مسیری یک ساله و یا سه ساله تا کنکور، رمز موفقیت این است؛ که چگونه به پزشکی برسم. بسیار دیده اید که برخی از دانش آموزان به طور کامل از دنیایی اطراف خود فاصله گرفته و با تمرکزی مضاعف در حال آموزش و تمرین کردن می باشند.

اینان همان هایی هستند که برای رتبه شدن تلاش می کنند.

در میان این پنج روش، هرگز نباید جایگاه هدف گذاری و انگیزه را فراموش کنید. دو عنصر مهم که نیروی محرکه شما برای قبولی در رشته پزشکی است.

چگونه به پزشکی برسم، وقتی تنها یکسال تا کنکور مانده است؟

اغلب مشکلی که دانش آموزان از آن شاکی هستند، کمبود وقت می باشد. اما باید بدانید که زمان برای همه به یک اندازه است. تنها فرق میان شما و کسی که پزشکی قبول می شود، در نوع استفاده از زمان است.

معمولا این دانش آموزان از برنامه ریزی های دقیق و مشاوره های قدرتمندی برای این منظور استفاده می کنند. البته هرگز نباید جایگاه داشتن منابع قوی و کارآمد را در مسیر رسیدن به هدف، نادیده گرفت.

مطلب پیشنهادی : اشنایی با دانشگاه شهید بهشتی

قطعا قبل از هر تلاشی دانش آموزان از خود خواهند پرسید، که چگونه به پزشکی برسم و راه های احتمالی آن را بررسی می کنند. این در حالی است که برخی از دانش آموزان سر در گم، از کلاسی به کلاس دیگر رفته، در صورتی که تلاششان بازدهی لازم را ندارد.

اما راه حل چیست؟ چگونه به پزشکی برسم وقتی که مسیر رسیدن به آن را نمی دانم؟

باید بدانید که ما همیشه در کنار شما هستیم. تمامی طرح های آموزشی که برای شما در نظر گرفته می شود؛ تمامی برنامه ریزی هایی که برای موفقیت شما چیده می شود و تمامی تدریس هایی که برای شما صورت می گیرد، مسیری برای رسیدن به هدف هستند.

اما سوال اصلی اینجاست؛ که آیا شما آمادگی شروع فصلی پر تلاش برای رسیدن به هدف را دارید یا خیر؟

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس