; charset=UTF-8" /> پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

  1. پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد: متقاضیان کنکور سراسری توجه داشته باشند، دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو در ۵ رشته علوم پزشکی بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. داوطلبان گروه علوم تجربی کنکور سراسری می توانند ۵ رشته دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را در پذیرش بدون آزمون انتخاب کنند.برای اطلاع از جزئیات و لیست رشته های پردیس خودگردان رشته های علوم پزشکی در انتهای مقاله به لینک های مربوط مراجعه کرده و جزئیات لازم را در این باره دریافت نمایید.

دقت کنید بعد انتخاب کنید!

در صورتی که قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی به صورت بدون کنکور را دارید پیشنهاد میکنیم حتما با یک مشاور خبره در این زمینه صحبت کنید تا در مقاطع بعدی برای ادامه تحصیل دچار مشکل نشویدو یکی از مهم ترین مواردی که شما داوطلبان و متقاضیان کنکور برای ادامه تحصیل باید توجه کنید آینده شغلی و بازار کار  و شرایط ادامه تحصیل در این رشته می باشد، تا با تصمیم درست بهترین آینده تحصیلی و کاری را برای خود رقم بزنید. در این راه می توانید از مشاوران کنکور سراسری موسسه کنکور آسان است ( گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی ) ارتباط بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد ۹۸

دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در رشته های “زیست شناسی گیاهی”، “زیست شناسی جانوری”، “شیمی محض”، “مددکاری اجتماعی” و ” مدیریت کسب و کارهای کوچک” بدون آزمون دانشجو پذیرش می‌کند.

دانشگاه آزاد اسلامی بخشی از رشته های وزارت علوم که مرتبط با سلامت است را ضمن حفظ حقوق وزارت علوم در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز ارائه می‌کند تا پایان نامه دانشجویان مرتبط با حوزه سلامت ارائه شود. به طور مثال دانشجویانی که در رشته زیست گیاهی تحصیل می کنند اما می خواهند در حوزه سلامت کار کنند را با ادبیات حوزه سلامت آشنا می‌کند تا در صورت تمایل در حوزه‌های مرتبط با سلامت پژوهش کنند. زیرا آموزش دانش آموختگان حوزه سلامت که در جامعه خدمات ارائه می کنند بسیار مهم و حیاتی است چرا که مستقیما با سلامت مردم سرکار دارند. بنابراین اگر این دانش آموختگان درست و در زمینه‌های لازم آموزش نبینند، این امر می تواند مشکلات بسیاری را در جامعه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، حضور رشته های وزارت علوم در دانشگاه های وزارت بهداشت زمینه آشنایی آن ها با حوزه سلامت را آماده می کند و این ظرفیت را ایجاد می کند که دانشجویان در آینده بتوانند در تحصیلات تکمیلی در حوزه سلامت تحصیل کنند و با توسعه رشته های میان رشته ای نقش بیشتری در سلامت جامعه ایفا کنند که این وظیفه نیز با توجه به زیرساخت ها، بر عهده دانشگاه آزاد اسلامی گذاشته شده است چرا که مسئولان دانشگاه معتقدند آموزش این دست از دانشجویان بسیار مهم است.

🔹رشته های بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی آزاد ۹۸:

🔹 دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران در ۵ رشته بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد . 

 

لینک ثبت نام ( کلیک کنید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس