آخرین اخبار : 

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

 

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

 

راه های پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است باعث شده تا همه دانش آموزان احساس بهتری داشته باشند. قبولی در کنکور اتفاقی نیست. در حقیقت شما برای اینکه بتوانید در رشته مورد نظر خود و آن هم در یک دانشگاه معتبر ادامه تحصیل دهید، باید دارای برنامه ریزی و مشاوری باشید، که همیشه و هر زمان در کنارتان باشد. در حقیقت دلیل پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است همین می باشد. ما می خواهیم که هر زمان و در هر شرایطی، کنار دانش آموزان خود بوده و آن ها را در رسیدن به آنچه که هدفشان است، یاری دهیم.

با این حال کار مشاوره تنها آموزش روش های مطالعه و یا از بین بردن عادات بد درس خواندن نیست، بلکه یک مشاور باید مانند یک مولد عمل کرده و در زمان هایی که بی انرژی و دلزده شده اید، شما را یاری دهد. به همین دلیل ما مشاوران خود را از میان بهترین فارغ التحصیلان انتخاب کرده ایم و آن ها را به صورت تخصصی آموزش داده ایم، تا بتوانند به عنوان راهنما و پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است باشند.

مشاوران ما در موسسه، راه ارتباطی میان اساتید، برنامه ریزان، نفرات برتر کنکور سال های قبل و پشتیبان ها هستند. در حقیقت شما اگر بخواهید از هر کدام از خدمات موسسه استفاده کنید، ابتدا باید با یک مشاور هماهنگ کرده و سپس به آنچه می خواهید، دست یابید. برای این منظور نیز ما، خدمات پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است را در نظر گرفته ایم، تا شما بتوانید در هر ساعت شبانه روز، با مشاور خود در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است۱

 

مشاوران چه خدماتی را ارائه می دهند؟

مشاوران ما، درگاه ارتباطی شما با موسسه می باشند. در حقیقت، هر نیازی که شما را به موسسه کنکور آسان است کشانده است، از طریق مشاوران قابل حل و فصل است. از این رو ما در برنامه های تلویزیونی خود مانند اوج یادگیری، یادگیری اسان و زنگ پنجم، شماره هایی را ذکر می کنیم، که از آن طریق می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. روال به این صورت است که شما با ارسال پیامک به شماره های مورد نظر، شماره خود را در سیستم ما ثبت کرده و منتظر تماس از سوی مشاوران ما می شوید. تماس و پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است، این روند را بسیار تسریع کرده و در کمتر از ۲۴ ساعت، با شما تماس برقرار می شود.

پس از معرفی خود، مشاور به ارزیابی درسی و عملکردی شما پرداخته و شما را به پنل آزمون تعیین سطح هدایت می کند. با اعلام نتیجه این آزمون، شناخت مشاور از وضعیت تحصیلی شما بیشتر شده و می تواند بسته های آموزشی مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد. پس از آن، شما می توانید تمامی مشکلات درسی خود را با مشاور در میان بگذارید. در حقیقت پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است، از طریق شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ باعث شده است، که دانش آموزان روند بهتری در اجرای برنامه ریزی های خود داشته باشند. البته شماره ی ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ نیز، شما را به مشاوران متخصص در امر مشاوره کنکور متصل می کند. بنابراین اگر هدف شما قبولی با رتبه دو و یا سه رقمی است، باید با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

 

پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است۲

 

هدف از مشاوره های تخصصی و پاسخگویی ۲۴ ساعته کنکور آسان است

هدف ما از پاسخگویی ۲۴ ساعته موسسه کنکور آسان است، دسترسی سریع و همه جانبه دانش آموزان به محتوا های آموزشی، برنامه ریزی ها، اساتید و … می باشد. از این رو خط های متعددی را برای ارتباط با مشاوران از طریق برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری، یادگیری آسان و زنگ پنجم اعلام کرده ایم. اما در کنار این شماره ها، دانش آموزان می توانند از طریق خط مستقیم مشاور ارشد استاد حسین احمدی که در تلویزیون اعلام میشود به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ نیز تماس بگیرند و با کارد مشاورین مجرب، با موسسه در ارتباط باشند.

 

خرید تدریس های کنکور آسان است و دریافت سریع

دانش آموزانی که بسته های آموزشی را خرید میکنند معمولا بعد از ۴۸ ساعت یا دو روز کاری محصولات خود را دریافت میکنند. بهترین راه خرید محصولات کنکور آسان است و دریافت لیست قیمت کنکور آسان است تماس با شماره دفتر یعنی ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰  و  ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳  میباشد

همچنین جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید یا عبارت { لیست قیمت } را به همین شماره پیامک کنید تا در سریعترین زمان ممکن لیست قیمت خدمت شما ارسال شود.

 1. Samira گفت:

  سلام. الان ساعت ١١ شب هست. اشکالی نداره با شماره ای که برای کنکور آسان است زیر همین مطلب گذاشتید تماس بگیرم

  • مدیر سایت گفت:

   خیر مشکلی نیست. مشاورین موسسه کنکور اسان است بصورت ۲۴ساعته پاسخگوی تماس های شما هستند. اگر خودتان در این زمان مشکلی برای صحبت کردن دارید میتوانید پیامک ارسال کنید

 2. Samira گفت:

  سلام. الان ساعت ١١ شب هست. اشکالی نداره با شماره ای که برای کنکور آسان است زیر همین مطلب گذاشتید تماس بگیرم من قصد خرید تدریس امیر مسعودی را میخواستم

  • مدیر سایت گفت:

   خیر مشکلی نیست. مشاورین موسسه کنکور اسان است بصورت ۲۴ساعته پاسخگوی تماس های شما هستند. اگر خودتان در این زمان مشکلی برای صحبت کردن دارید میتوانید پیامک ارسال کنید

 3. رضا گفت:

  سلام اگه ما برا این کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم مشکلی برا انتخاب رشته کنکورمون پیش نمیاد؟
  که مثلا نتونیم انتخاب رشته کنیم و مانعش بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×