آخرین اخبار : 

همایش استاد حسین احمدی همایشی به وسعت ایران

همایش استاد حسین احمدی

همایش استاد حسین احمدی معروفترین و پربازده ترین همایش های کشور است

همایش استاد حسین احمدی – استاد حسین احمدی از قدیمی ترین و رتبه پرورترین مشاورین کشور است که هرسال در شهرهای مختلف همایشهای زیادی برگزار میکند. این همایشها بیشتر آموزشی است و استاد حسین احمدی به تدریس تکنیک های سریع تست زنی و آموزش درس های عربی و دینی میپردازد.

نکتته جالب توجه قدرت بیان بالای استاد است که باعث میشود دانش آموزان در همایش استاد حسین احمدی انتظار صحبت های انگیزشی از ایشان داشته باشند. جالب اینجاست که صحبت های انگیزشی ایشان نیز بشدت تاثیرگذار است و داستان های موفقیت خود و دانش آموزان ایشان هر انسانی را از نو زنده میکند.

 

همایش های استاد حسین احمدی در تلویزیون

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری که از شبکه دو سیما در حال پخش است و همچنین برنامه یادگیری آسان که از شبکه چهارم سیما پخش میشود بارها از استاد احمدی دعوت به عمل آورده و تدریسهای تکنیکی را نشان داده است. بسیاری از این تدریس های در  فضای مجازی موجود است اما متاسفانه بصورت ناقص و تکراری . اما خوشبختانه موسسه کنکور آسان است تمام فایلها را بصورت کامل و آماده دارد و بصورت رایگان همایش استاد حسین احمدی را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد.

 

چطوری میتونم همایش استاد حسین احمدی را دریافت کنم

شاید فکر کنید چون این تدریسها بصورت رایگان قراره در اختیار دانش آموز قرار بگیره کار سخت و پیچیده ایه در صورتی که اصلا اینطور نیست و فقط با تماس یا ارسال یک پیامک میتوانید تدریس های استاد حسین احمدی در غالب همایشی به وسعت ایران را بصورت رایگان دریافت کنید.

 

همایشی به وسعت ایران با سایر اساتید کنکور آسان است

استاد حسین احمدی مدیر موسسه کنکور آسان است بنیان گذار همایشی به وسعت ایران است که به همراه مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان و دکتر عرفان پازوکی تدریسهای تستی را در صدا و  سیما انجام دادن.بدلیل استقبال بالا از این تدریسها این برنامه چند سال  است که از تلویزیون پخش میشود و همچنان ادامه دارد.

شما دانش آموزان عزیز میتوانید نمونه تدریسهای تمام اساتید موسسه کنکور آسان است را بصورت رایگان دریافت کنید. این تدریسهای شامل تدریسهای ریاضی و فیزیک مهندس امیر مسعودی ، شیمی مهندس عارف ربیعیان ، زیست دکتر عرفان پازوکی ، دینی و ادبیات استاد حسین احمدی میباشد. جهت دریافت رایگان نمونه تدریس هر یک از اساتید ذکر شده نام همان درس را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید. همچنین میتوانید در تلگرام نیز به همین شماره پیام بدید تا تدریس ها خدمتتون ارسال بشه.

 

 1. blank هدا گفت:

  همیشه بهترین همایشها را داشته استاد احمدی عزیز. واقعا کنکور اسان است موسسه خوبیه

  • blank مدیر سایت گفت:

   اگر در همایشهای استاد احمدی شرکت کرده باشید متوجه خواهید شد که چه انرژی ای دریافت میکنید.
   البته در بیشتر همایشها استاد امیر مسعودی هم حضور دارند و آموزش تکنیک تست زنی میدهند

  • blank مدیر سایت گفت:

   اگر در همایشهای استاد احمدی شرکت کرده باشید متوجه خواهید شد که چه انرژی ای دریافت میکنید.
   البته در بیشتر همایشها استاد امیر مسعودی هم حضور دارند و آموزش تکنیک تست زنی میدهند
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×