13 13 43 44 021

30 40 25 44 021

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است برای شما: کنکور بدون هیچ گونه اغراقی یکی از مهم‌ترین رخدادها و اتفاقات زندگی بسیاری از افراد محسوب می‌شود؛ چراکه به واسطه‌ی موفقیت در کنکور شما می‌توانید آینده‌ی شغلی منحصر به فرد و به سبب شغل مناسب زندگی شخصی خود را به شکل ویژه سازماندهی و مدیریت کنید.

هیچ فردی تا به حال در هیچ شرایطی قادر نبوده است، بدون برنامه‌ریزی شرایط مناسبی را برای خود فراهم کند و به همین دلیل، شما برای موفقیت در کنکور شایسته است به یک موسسه‌ی معتبر مانند موسسه‌ی کنکور آسان است مراجعه کنید، تا با برنامه‌ریزی و مشاوره‌ی مشاوران ماهر، با تجربه و با سابقه‌ی این موسسه بتوانید هرچه زودتر به نتیجه‌ی دلخواه و مورد نظر خود دست پیدا کنید.

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است

ذهن خود را از وسواس و دغدغه‌ی کنکور خالی کنید

 لزوم مراجعه به موسسه‌ی کنکور آسان است به این دلیل است که داوطلبان به دلیل دیدگاهی که به کنکور دارند، شاید دچار وسواس‌های فکری خاصی شوند که بدون‌شک، انسان با هر نوع دغدغه‌ی فکری نمی‌تواند تمرکز و دقت بالایی را در هنگام درس خواندن بدست آورد.

 در این بین، شما برای تدریس‌های:

  • پایه‌ی دهم
  • پایه‌ی یازدهم
  • تدریس‌های تست‌های احتمالی و جمع‌بندی

می‌توانید به راحتی از محصولات عالی و فوق العاده‌ی موسسه‌ی کنکور آسان است، استفاده کنید.

قیمت و تعرفه خدمات و محصولات کنکور آسان است

 اما نکته‌ی حائز اهمیت برای تمام داوطلبان هزینه و قیمت ثبت‌نام در این موسسه و استفاده از محصولات خاص و کاربردی آن می‌باشد به همین جهت، شما باید ضمن تماس با شماره تلفن‌های:

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

در مورد قیمت و تعرفه‌های انواع تدریس‌های گفته شده اطلاعات لازم را به دست آورید، موسسه‌ی کنکور آسان است که جزء موسسه‌های با سابقه و باتجربه به واسطه‌ی تبحر و مهارت اساتید گرانقدر خود می‌باشد، توانسته داوطلبان زیادی را به رشته‌ی مورد‌نظر خود نزدیک کرده و با یک برنامه‌ی اصولی بهترین شرایط را برای داوطلبان خود فراهم آورد، تا در زمان برگزاری کنکور بدون هیچ‌گونه وسواس، هیجان و دغدغه‌ی فکری  داوطبلان عزیز قادر باشند، بهترین نتیجه را برای کنکور خود رقم بزنند.

 موسسه‌ی کنکور آسان است به دلیل اعتبار بالا و هم‌چنین ارائه‌ی قیمت‌های کاملا منصفانه تخفیف‌های خاصی را به داوطلبان ارائه نمی‌دهد؛ چرا که هر موسسه‌ای روال کار خود را دارد و شما در این بین، با توجه به بازدهی عالیه موسسه‌ی کنکور آسان است، توجه خاصی بر روی تعرفه و هزینه‌ی تدریس و کتاب‌های مربوطه‌ی آن ندارید.

اتفاق تکرار نشدنی فقط تا جمعه

هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است

 اما خبر خوشی که می‌توان برای داوطلبان عزیز کنکوری داشت، این خبر است که موسسه‌ی کنکور آسان است به واسطه‌ی برکت عید فطر تصمیم گرفته است تا تخفیفات عالی خود را به دلیل قدردانی از اعتماد شما داوطلبان عزیز به صورت کاملا ویژه تا جمعه ارائه دهد.

 این هدیه شگفت انگیز کنکور آسان است و تخفیفات که تا عید فطر در نظر گرفته شده است را می‌توان یک اتفاق کاملا تکرار نشدنی از سوی موسسه‌ی کنکور آسان است در نظر گرفت و به همین دلیل، شما می‌توانید برای دریافت قیمت تدریس‌های پایه‌ی دهم عدد ۱۰ را به شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید.

 که البته برای دریافت قیمت تدریس‌های پایه‌ی یازدهم نیز عدد ۱۱ را بهتر است برای پیامک به خاطر بسپارید، داوطلبان عزیزی که مایل به دریافت قیمت تدریس‌های تست‌های احتمالی و جمع‌بندی هستند، نیز از عدد ۱۲ می‌توانند برای ارسال پیامک به شماره تلفن ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  استفاده کنند.

 شما داوطلبان کوشا و پرتلاش این نکته را به خاطر داشته باشید، که به ازای خرید ۳۰۰ هزار تومن ۵۰ هزار تومان هدیه به شما بزرگواران تعلق می‌گیرد، اما اگر به دنبال یک هدیه‌ی ۱۲۰ هزار تومانی هستید، می‌توانید خرید خود را به ۵۰۰ تومان ارتقا دهید.

 ولی صددرصد برای خرید یک میلیون تومان شما یک هدیه‌ی ۳۰۰ هزار تومانی را به راحتی دریافت خواهید کرد در این میان، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ثابت ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ و یا شماره همراه ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  تماس حاصل فرمایید.

یک کنکوری خوش شانس باشید

کاهش استرس و مدریت هیجانات و دغدغه‌های فکری را به مشاورین عالی و باتجربه‌ی موسسه‌ی کنکور آسان است بسپارید و به دلیل استفاده از محصولات فوق‌العاده‌ی موسسه‌ی کنکور آسان است که تا عید فطر با قیمت مناسب و کدهای تخفیف هدیه ویژه ارائه می‌شود به نحو احسن استفاده کنید.

این موسسه‎ی معتبر و به روز از جمله موسسات کنکوری است که به علت کیفیت بالای محصولات خود هیچ‌گاه کد تخفیف و هدیه‌ی خاصی را ارائه نمی‌دهد که تنها شما می‌توانید تا روز جمعه از هدیه و کدها تخفیف کنکور آسان است به شکلی ویژه استفاده کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×