; charset=UTF-8" /> نمونه تدریس شیمی کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

نمونه تدریس شیمی کنکور آسان است

نمونه تدریس شیمی کنکور آسان است

تدریس شیمی کنکور آسان است

متاسفانه نبود تدریس های استاندارد در مدارس و وجود بعضی اساتید کم سود باعث شده است که داوطلبان کنکور در درس شیمی به مشکل بر بخورند

این مشکل می تواند منجر به نابودی اینده داوطلب کنکوری شود به نحوی که با یک شکست بزرگ دیگر توان بلند شدن نداشته باشد اما راه حل چیست؟

گرفتن معلم خصوصی

اولین کاری که داوطلب کنکوری می تواند در این مورد انجام بدهد این است که اقدام به گرفتن معلم خصوصی نماید. معلم خصوصی در محل زندگی داوطلب یا هر جای دیگری که مشخص شود حضور می یابد و به صورت خصوصی به داوطلب درس شیمی را آموزش می دهد . اما این راه حل همراه با سختی ها فراوانی می باشد . یکی از این سختی ها این است که داوطلب باید هزینه بسیاری را برای معلم خصوصی صرف بکند و این هزینه برای خیلی از داوطلب های کنکور ممکن نمی باشد .

از طرفی داوطلب کنکوری در حضور یک معلم باید به صورت رسمی باشد و راحت نمی تواند درس را فرابگیرد و مشکل دیگری که ممکن است به وجود بیاید این است که معلم خصوصی فقط یک بار درس را آموزش می دهد و می رود و اگر از او بخواهیم درس را دوباره تکرار کنید باید هزینه ساعت اضافی را که تدریس کرده است را بپردازیم

استفاده از تدریس های رایگان اینترنت 

راه حل بعدی این این است که داوطلب از تدریس های رایگان شیمی که دراینترنت وجود  دارد استفاده کنید اما همه ی ما به خوبی می دانیم که این تدریس ها کامل نیستند و به جای این که داوطلب از این تدریس ها چیزی یاد بگیرد بیشتر گیج می شود .

بایید درنظر بگیریم که همه راه حل هایی که ذکر کردیم بدون مشکل باشند اصلا مشکلاتی هم که گفتیم و جود نداشته باشند ولی باز هم ما با یک چالش بزرگ روبه رو هستیم و ان ندانستن روش های تست زنی می باشد . همه می دانند که کنکور با امتحانات تشریحی کاملا متفاوت است . شما درکنکور برای پاسخ دادن به هر سوال مدت زمان کوتاهی را در اختیار دارید و همین مدت زمان کوتاه باعث می شود که شما نتوانید  از محاسبات عادی برای پاسخ دادن به سوالات شیمی کنکور استفاده کنید . پس باید راه حل دیگری برای این مشکل باشد . این راه حل چیزی نیست جز روش های تست زنی که می تواند شما را در تست زنی به سرعتی برساند که در کمتر از یک دقیقه بتوانید تست های کنکور را پاسخ بدهید .

تدریس شیمی کنکور آسان است

بهترین راه حل استفاده از دی وی دی های آموزشی می باشد . دی وی دی های آموزشی کنکور آسان است توسط بهترین اساتید کشور تهیه شده است وهم چنین در این دی وی دی ها روش ها تست زنی هم آموزش داده می شود و داوطلب دیگر مشکل هزینه را هم نخواهد داشت چرا که هزینه این دی وی دی ها خیلی خیلی کمتر از کلاس های حضوری یا کلاس ها خصوصی می باشد

سرفصل های شیمی سه سال

شیمی دهم

فصل اول کیهان زادگاه الفبای هستی

فصل دوم کیهان ردپای گازها در زندگی

فصل سوم آب اهنگ زندگی

شیمی یازدهم

فصل اول قدر هدایایی زمینی را بدانیم

فصل دوم در پی غذای سالم

فصل سوم پوشاک نیازی پایان ناپذیر

شیمی یازدهم

فصل اول مولکول ها در خدمت تندرستی

فصل دوم آسایش و رفاه در سایه  شیمی

فصل سوم شیمی جلوه ای ازهنر ، زیبایی و ماندگاری

فصل چهارم ، شیمی ، راهی به سوی آینده روشن

اساتید شیمی کنکور آسان است

از اساتید شیمی کنکور اسان است می شود استاد ربعیان را نام برد که در علم شیمی از مهارت و توانایی بسیار بالایی برخوردار است به طوری که داوطلبان با تماشای تدریس های استاد ربیعیان به راحتی درس شیمی را متوجه می شوند .

در ادامه می توانید ویدئوهای نمونه ی تدریس های شیمی کنکور آسان است را تماشا کنید

 

استوکیومتری -ربیعیان

حل تست آلاینده ها -ربیعیان

حل مسائل کتاب شیمی -ربیعیان

شیمی دوازدهم-فصل چهارم -ربیعیان

فصل سوم شیمی دهم-ربیعیان

نماد بازیافت پلیمرهای مهم-ربیعیان

تدریس مسائل استوکیومتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×