آخرین اخبار : 

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری ، در پیشرفت دانش آموزان

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری ، در پیشرفت دانش آموزان

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

 

اعتماد به موسسه ای که دانش آموزان با آن خود را برای موفقیت آماده می سازند، یکی از شروط اصلی ادامه همکاری با آن ها می باشند. این در حالی است که بسیاری از دانش آموزان با توصیه های دیگران به سمت موسسه هایی می روند که از آن ها شناختی ندارند.

این رویه نه تنها وقت آن ها را تلف می کند، بلکه سبب سردرگمی دانش آموزان نیز می شود. در صورتی که، موسسه کنکور آسان است، از طریق برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، نه تنها به آموزش رایگان می پردازد، بلکه نحوه تدریس دانش اساتید خود را از طریق این برنامه به تمامی افراد نشان می دهد.

مطلب پیشنهادی :خرید دی وی دی های کنکور آسان است { اوج یادگیری }

تکنینک های رمز گردانی

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

بسیار پیش آمده افرادی که سال ها از کنکور فاصله گرفته اند، با دیدن این برنامه و تکنیک ها رمز گردانی اساتید آن، دوباره به درس علاقه مند شده اند. در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، ما به دانش آموزان نشان می دهیم که بر خلاف آنچه تصور می کنند، کنکور سخت نیست، بلکه برای موفق شدن در آن، باید از اساتید و آموزش های کارآمد استفاده کرد.
این روش از آموزش، به دانش آموزان فرصت انتخاب کردن می دهد. با برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، دیگر نیازی به ریسک کردن نیست. بلکه با چشم باز در مورد اساتید و نحوه آموزش های آن ها تصمیم خواهید گرفت.

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

نقش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

مطلب پیشنهادی :چگونه دی وی دی های اوج یادگیری { کنکور آسان است } را سفارش بدهم 

بهترین روش برای یادگیری ریاضی، همراه با برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

مطلب پیشنهادی : اوج یادگیری – خرید دی وی دی – مهندس امیر مسعودی

یکی از اساتیدی که در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری بسیار معروف است، استاد امیر مسعودی، مدرس ریاضی و فیزیک می باشد. این استاد گرانقدر با روش های تدریس رمزگردانی و تکنیکی خود، تحول عظیمی در حل مسائل ریاضی و فیزیک ایجاد کرده است.

این استاد، بسیاری از مسائل مهم و پایه ای را به صورت رایگان، همراه با تکنیک های تست زنی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. اما متاسفانه به دلیل ذیق وقت در برنامه های تلویزیونی، مجبور به خلاصه کردن بسیاری از نکات می گردد. به همین منظور، آموزش های گسترده تر و تکمیلی تر را در دی وی دی های آموزشی تهیه کرده و آن ها را از طریق مشاوران موسسه کنکور آسان است، در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، نه تنها مهندس امیر مسعودی، بلکه اساتید دیگری مانند مهندس عارف ربیعیان، دکتر حسین احمدی و… نیز حضور می یابند. تمامی این اساتید بخش هایی از کتاب های درسی و نحوه طرح سوال از آن را به دانش آموزان، آموزش می دهند. با این روش، دانش آموزان می توانند قبل از اقدام به تهیه پکیج های آموزشی، از آنچه که می خواهند خریداری کنند، آگاهی یابند.

 

گرفتن مشاوره

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

لیست قیمت دی وی دی های آموزشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس