; charset=UTF-8" /> نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است

نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است

نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است

 

نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است

 

بهترین روش و نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است برای تابستان ۹۹

پکیج های تابستانه اوج یادگیری از اواخر خرداد ماه میان دانش آموزان موسسه کنکور آسان است، توزیع شده است. در این میان، بسیاری از دانش آموزان علیرغم تمایل به شرکت در طرح های تابستانه، با نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، آشنایی نداشته و از رقابت کردن باز می مانند. به همین منظور، در این مقاله قصد داریم که با توضیحات لازم در مورد سفارش دی وی دی های آموزشی، راه را برای شرکت در بزرگترین رقابت علمی کشور، هموار کنیم.

قابل توجه تمامی دانش آموزان؛ هر سه ماه یک بار طرح های آموزشی با ذکر جزئیات در سایت قرار داده می شود، تا فرد بتوانند در زمان مورد نظر، که توسط مشاوران اعلام می شود، در این طرح ها ثبت نام نمایند. هر طرح دارای بسته های آموزشی مخصوص به خود بوده و برای زمان خاصی در برنامه ریزی، مورد استفاده قرار می گیرد. این بسته ها با توجه به آزمون تعیین سطح و با توجه به پایه درسی دانش آموز، با یکدیگر متفاوت بوده و حتما باید قبل از نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، با کارشناسان موسسه (از طریق شماره تماس هایی که در انتهایی مقاله ذکر می شود) در این زمینه صحبت بنمایید.

نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، از روش های گوناگونی صورت می گیرد، که با توجه به خواست شما، پس از واریز وجه، می توانید از این راه ها برای تحویل پکیج های خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که به دلیل حجم بالای سفارشات در طول روز، امکان آنکه تحویل با کمی تعویق صورت گیرد وجود دارد. از این رو هر چه در زمان خود برای ثبت سفارش تعجیل کنید، می توانید بسته های آموزشی خود را سریعتر تحویل بگیرید.

آیا نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، در گروه های مشاوره ای مختلف، متفاوت است؟

موسسه کنکور آسان است، دارای گروه های مشاوره ای بسیاری در سراسر کشور می باشد. اما تنها تعداد اندکی از آنها، مانند گروه مهندس حسین بنائی در تهران و در ارتباط مستقیم با استاد حسین احمدی و اساتید قرار دارند. همین امر سبب شده است، که دسترسی دانش آموزان، به این بزرگواران بسیار ساده تر شود. علاوه بر این، نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است برای دانش آموزان تهرانی و بعضا شهرستانی، می تواند به صورت حضوری صورت گیرد. این امر در خلال این مقاله، به صورت جز به جز توضیح داده خواهد شد.

هر گروه مشاوره ای با توجه به میزان دسترسی به انبار و موجودی خود در آن، می تواند در یک بازه زمانی معین به ثبت سفارش و ارسال آن اقدام کند. در حال حاضر، کوتاه ترین زمان ممکن مربوط به گروه کنکور آسان است میباشد که با ثبت ۲۴ الی ۴۸ ساعت برای ارسال در تهران و شهرستان ها و ۲ الی ۳ روز برای ارسال به مناطق دوردست در روستا ها می باشد. این زمان با توجه به نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، بسیار کوتاه بوده و در این مدت، مشاور و دانش آموز به یادگیری نحوه مطالعه و سوار شده بر برنامه ریزی می پردازند.

آیا نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است به صورت حضوری نیز ممکن است؟

گروه مهندس بنائی دارای انبار مختص به خود بوده، که همین امر سبب تسریع تبادلات بسته های ارسالی می گردد. علاوه بر این، می توانید بعد از هماهنگی با مشاوران خود، به صورت حضوری به انبار مراجعه کرده، و بسته های خود را تحویل بگیرید، که با توجه به شیوع بیماری کرونا ما توصیه می کنیم، بهتر است نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، به صورت تلفنی صورت گیرد. برای این نوع سفارش، بعد از ارتباط با مشاوران ما در گروه مهندس بنائی از طریق دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) و بعد از انجام آزمون تعیین سطح، به ثبت سفارش بپردازید.

بدین منظور قیمت بسته های آموزشی به شما اطلاع داده شده و سپس یک شماره حساب در اختیارتان قرار می گیرد. این شماره حساب مربوط به مهندس حسین بنائی می باشد. پس از واریز وجه، تصویری از فیش واریزی خود را برای مشاوران ما ارسال کرده، تا در سیستم ثبت شوند. سپس می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی به منابع خود دسترسی پیدا کنید. البته با توجه به نوبت دهی برای تحویل حضوری، ممکن است بیش از یک ماه در صف انتظار قرار گیرید، تا بتوانید برای رفتن به انبار اقدام کنید. از این رو بهتر است که از ثبت سفارش به صورت تلفنی استفاده نمایید.

روش دوم برای نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، به صورت آنلاین بوده که از طریق سایت ( www.konkourestan.ir ) گروه مهندس بنائی صورت می گیرد. در این روش دانش آموزان با وارد کردن مشخصات خود در سایت و ثبت شماره تماس، منتظر مشاوران ما برای تماس مانده و یا تنها از طریق درگاه پرداخت به ثبت سفارش می پردازند. با توجه به نوسان قیمت ها و به روز شدن مداوم منابع آموزشی، توصیه می شود که تنها از طریق ثبت سفارش به صورت تلفنی اقدام کنید.

هنگام استفاده از نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، از چه خدمات دیگری می توان استفاده کرد؟

تماس با مشاوران ما  تنها برای ثبت سفارش نیست. بلکه می توانید با مشاوره های رایگان ما چشم انداز گسترده تری نسبت موفقیت و کنکور داشته باشید. علاوه بر این، مشاوران ما با ثبت نام شما در سیستم، طیف وسیعی از خدمات موسسه را در اختیار شما قرار می دهند. خدماتی مانند آزمون های آنلاین، استفاده از پشتیبان های موسسه، تماس با نفرات برتر کنکور، دسترسی به منابع، ارجاع داده شدن به مشاوران ارشد و زبده مانند مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳)، راه را برای موفقیت شما هموار می کنند. در حقیقت نحوه سفارش دی وی دی های موسسه کنکور آسان است، تنها بهانه ای برای قرارگیری در مسیر کنکور می باشد.

تماس با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) به شما فرصتی می دهد که جایگاه خود در میان تمامی دانش آموزان هم رده خود شناسایی کرده و با چشمانی باز به رقابت کردن بپردازید.

 

لینک های زیر برای شما مفید خواهد بود

قیمت دی وی دی های کنکور آسان است

قیمت محصولات پایه دهم کنکور آسان است

قیمت محصولات پایه یازدهم کنکور آسان است

قیمت محصولات پایه دهم کنکور آسان است

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {قیمت پکیج آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×