; charset=UTF-8" /> نحوه سفارش تدریس های اوج یادگیری (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

نحوه سفارش تدریس های اوج یادگیری (کنکور آسان است)

نحوه سفارش تدریس های اوج یادگیری

نحوه سفارش تدریس های اوج یادگیری (کنکور آسان است)

 

نحوه سفارش تدریس های اوج یادگیری

 

آیا با انواع نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، آشنا هستید؟

بسیاری از دانش آموزان و یا والدین آن ها با دیدن برنامه اوج یادگیری به شماره هایی که از طریق این برنامه زیر نویس می شود، پیامک زده و منتظر تماس از جانب مشاوران ما می باشند. اما ما به شما توصیه می کنیم، که مشاور تان را خودتان انتخاب کنید و منتظر تماس نمانید. در حقیقت با مشاوران گروه مهندس بنائی، نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، را یک به یک بررسی کنید و سپس بهترین روش را برای خود انتخاب نمایید.

تماس با مشاوران ما، شما را از انواع روش های که در همین مقاله هم ذکر شده اند، مطلع می کند. علاوه بر این، اطمینان شما از اینکه در حال مشاوره گرفتن از افراد زبده ای هستید، افزایش می یابد. حقیقت آن است، که نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، تنها بهانه ای است، تا شما در مسیر موفقیت قرار گیرید و مشکلات درسی خود را با مراجعه به ما برطرف سازید. شاید بسیاری از شما تنها از روی کنجکاوی با شماره های ذکر شده در خلال این مقاله تماس بگیرید، اما تجربه به ما ثابت کرده است، که در صورت هدفمند بودن، ما می توانیم نیروی محرکه لازم برای تلاش شما باشیم.

خودتان هم خوب می دانید که تنها خرید دی وی دی ها آموزشی نمی تواند شما را به موفقیت برساند، بلکه این پکیج های آموزشی تنها در کنار برنامه ریزی ها و مشاوره های تخصصی است، که شما را در مسیر درست قرار می دهد. برای همین تنها به نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، بسنده نکنید و از توصیه های مشاوران به بهترین شکل استفاده نمایید.

بهترین نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، برای تابستان ۹۹

بسته های موسسه کنکور آسان است را می توان به روش های گوناگونی تهیه کرد. البته هر روش مزیت ها و معایب خود را دارد که در این مقاله به بهترین نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، می پردازیم. اولین و بهترین روش، سفارش به صورت آنلاین و از طریق مشاوران موسسه می باشد. در این حالت، مشاور پس از بررسی وضعیت علمی شما، کارنامه تحصیلی تان، نتیجه آزمون تعیین سطح، هدفی که در نظر گرفته اید و… بسته های آموزشی را به شما پیشنهاد می دهد. بعد از این مرحله، شما پرداخت هزینه را به صورت آنلاین و از طریق شماره حساب () به حساب موسسه واریز می کنید. معمولا ظرف مدت ۵ الی ۷ روز، بسته آموزشی به دست شما خواهد رسید. در این فاصله، مشاوران شما را جهت پیشروی با برنامه ریزی، همراه با دی وی دی های آموزشی آماده می سازند.

روش دوم

روش دوم نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است به صورت حضوری است، که بیشتر برای افرادی در دسترس است، که ساکن تهران باشند. در این روش نیز ابتدا باید با مشاوران موسسه هماهنگ کرده و سپس برای تحویل کالا به انبار ارجاع داده شوند. دقت داشته باشید که در انبار هیچ یک از مشاوران ما حضور ندارند و شما بسته را شخصا از انباردار تحویل می گیرد.

روش سوم که یکی از غیر اصولی ترین روش ها می باشد، خرید این محصولات از کتابفروشی ها و نمایندگی ها می باشد. باید به صراحتا عرض نماییم که موسسه کنکور آسان است، هیچ گونه نماینده رسمی برای فروش محصولات ندارد و تمامی محصولات خود را تنها از طریق مشاوران موسسه عرضه می کند. زیرا ما تنها خواهان فروش دی وی دی های آموزشی نیستیم، بلکه هدف ما آموزش و پیشرفت شما می باشد. به همین منظور سیستم گسترده ای از مشاوران را در اختیار گرفته ایم، تا با کمک آن ها بتوانیم علاوه بر دی وی دی های آموزشی، سایر خدمات موسسه را در اختیارتان قرار دهیم. لزا خواهشمندیم که صرفا به دلیل راحتی خود، از خرید بسته های آموزشی که نه قابل تعویض هستند و نه با تخفیفات ویژه موسسه به شما عرضه می شوند، خودداری کنید.

مزیت های نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است به صورت آنلاین

چند سالی است که برنامه اوج یادگیری از شبکه دو سیما، مهمان هر روزه خانه ها می باشد و اساتید بسیاری در این برنامه به تدریس و آموزش مطالب علمی پرداخته اند. اساتید همچون مهندس امیر مسعودی، دکتر امیر دانش زاده، استاد حسین احمدی و مهندس عارف ربیعیان با آموزش های متنوع در زمینه ریاضی، شیمی، ادبیات و… برای تمام مقاطع دبیرستان، به تدریس می پردازند. همچنین در پایان هر برنامه نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، ذکر می گردد.

در سرتیتر قبل درباره انواع نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، صحبت به میان آمد. حال بهتر است که بیشتر در مورد مزیت سفارش آنلاین دی وی دی های آموزشی صحبت شود. بسته های آموزشی که توسط مشاوران ما عرضه می شوند، دارای کد تخفیف می باشند، که از سوی موسسه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. این تخفیف تا سقف ۲۰ درصد بوده، که برای خرید های بیش از چند میلیون، بالغ از چند صد هزار تومان است. این در حالی است که اگر شما این دی وی دی ها را از هر مکانی به غیر از موسسه کنکور آسان است تهیه کنید، از این تخفیفات محروم خواهید ماند.

مزیت دوم سفارش آنلاین موسسه، آشنایی با سایر خدمات آن مانند مشاوره، پشتیبانی، آزمون های آنلاین، ارتباط با نفرات برتر کنکور سال های گذشته، آزمون تعیین سطح، پیگیری های روزانه و هفتگی توسط مشاوران، اطلاع از تخفیفات و آپدیت شدن منابع و برنامه ریزی می باشد. تمامی این خدمات تنها در صورتی به شما تعلق می گیرد که نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، از جانب شما به صورت آنلاین و از طریق دو شماره (۰۲۱۴۴۴۳۴۳۴۳) و (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) باشد.

نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است، بعد از برنامه تلویزیونی

برنامه های تلویزیونی مانند اوج یادگیری، درگاهی برای شناخت بیشتر دانش آموزان نسبت به موسسه کنکور آسان است می باشد. در این برنامه اساتید بسیاری جهت تدریس و تست و زنی به آموزش می پردازند. معمولا در پایان هر برنامه شماره هایی به صورت زیر نویس و یا از طریق مدرس برای ارتباط با مشاوران ذکر می شود. این شماره ها، نحوه سفارش تدریس های موسسه کنکور آسان است را بیان می نماید. البته باید بدانید که این شماره ها به صورت رندم در سیستم مرکزی موسسه ذخیره شده و بعدا در تمامی گروه های مشاوره ای توزیع می گردد. با این روند، داشتن یک مشاوره زبده کاملا تصادفی است.

این در صورتی است که به جای منتظر ماندن برای تماس از جانب مشاوران موسسه و یا سپردن بخت و اقبال خود به دست شانس، می توانید با دو شماره (۰۲۱۴۴۴۳۴۳۴۳) و (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) تماس گرفته، تا از خدمات بهترین مشاوران گروه مهندس بنائی استفاده کنید. این مشاوران همگی گلچین شده ای از میان صد ها مشاور موسسه کنکور آسان است می باشد، که تحت سرپرستی مشاور ارشد مهندس حسین بنائی مشغول به فعالیت می باشند. حتی گروه مشاوران مهندس بنائی پا را فراتر گذاشته و جهت ارائه و شناسای دانش آموزان نخبه، شماره تماس مستقیم خود مهندس بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) نیز در سایت شخصی این گروه ذکر شده است. شما می توانید جهت استفاده از خدمات ما، با هر کدام یک از این شماره ها تماس بگیرید.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

بسته های جمع بندی دروس عمومی کنکور آسان است

سفارش دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری

برای خرید دی وی دی ها حتما از متخصصین ما مشاوره بگیرید

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید پکیج آموزشی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×