آخرین اخبار : 

نتایج کنکور ۹۴ اعلام شد

IMG12404062

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۴ خبر داد

.IMG12404062

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: نتایج آزمون سراسری سال ۹۴ هم اکنون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده است.

 

وی با بیان اینکه به طور کلی ۴۲۸ هزار و ۴۷۸ نفر در این آزمون پذیرفته شدند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۲۷ هزار و ۹۲۳ نفر در گروه ریاضی و فنی، ۱۵۵ هزار و ۷۸۴ نفر در گروه علوم تجربی، ۱۲۳ هزار و ۱۶۲ نفر در گروه علوم انسانی، ۸ هزار و ۸۱۱ نفر در گروه هنر و ۱۲ هزار و ۷۹۸ نفر در گروه زبان های خارجی پذیرفته شده اند.

 

 

رییس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: ۱۲۳ هزار و ۶ نفر در دوره های روزانه، ۲۱ هزار و ۸۴۶ نفر در دوره های شبانه، ۹۵ هزار و ۸۱۲ نفر در دانشگاه‌های غیردولتی، ۳۴۸۷ نفر در دانشگاه تربیت معلم، ۱۷۲ هزار و ۵۹۷ نفر در دانشگاه پیام نور، ۱۱ هزار و ۷۳۰ نفر در دوره‌های فرهنگیان،مجازی و غیره پذیرفته شده اند.

 

دکتر خدایی در مورد زمان ثبت نام توضیح داد: داوطلبان ضرورت دارد برای آگاهی از زمان ثبت نام به سایت دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند مراجعه کنند. چنانچه این دانشگاه زمانی را برای ثبت نام تعیین نکرده بود داوطلبان باید از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ شهریور با مراجعه حضوری به دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 1. کاربر سایت گفت:

  استاد تو فامیل ما دو نفر باهم سی دی هاتونو البته به صورت مجزا داشتند و نیگاه هم میکردن ولی فقط یکیشون نتیجه داد و پزشکی سراسری تبریز قبول شد ولی یکی اصن قبول نشد نا گفته نماند که معدل هردو تقریبا یکی بود و هم سطح هم بودن چه طور میشه یکی نتیجه میگیره یکی دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی میگفت (اونی که قبول شد) سی دی ها باعث پیشرفتم شد یکی دیگه میگفت وقت تلف کنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

  • مدیر سایت گفت:

   سلام . استفاده از دی وی دی ها فقط و فقط همراه مشاوره و برنامه ریزی جواب میده و  خیلی از دانش آموزان بدون برنامه  شروع به مطالعه میکنند . این میشه که بعضا  دانش آموزان نتیجه دلخواه را نمیگیرند .

   شما هم برای مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید

   موفق باشید  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×