; charset=UTF-8" /> نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور (کنکور آسان است)

نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور

نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور (کنکور آسان است)

 

نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور

 

سازمان سنجش نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص را در دو مرحله اولیه و نهایی از طریق سایت خود برای تمامی متقاضیان اعلام می کند . هر داوطلب جهت مشاهده جواب اولیه و مصاحبه باید به سایت مذکور مراجعه نموده و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ، از قبولی خود مطلع شود .

قبولی در برخی رشته های کارشناسی دانشگاه های سراسری مانند دانشگاه شاهد ، فرهنگیان ، اطلاعات و امنیت ملی و یا برخی رشته های هنر و آموزش تربیت بدنی در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه یا آزمون عملی صورت می پذیرد .

به این نحو که اسامی معرفی شدگان رشته های متمرکز با شرایط خاص طی دو مرحله ( اعلام نتایج اولیه و نهایی ) اعلام می شود و متقاضیان انتخاب رشته های متمرکز با شرایط خاص به منظور مشاهده نتایج خود می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و با وارد کردن یکی از اطلاعات ثبت نامی شماره پرونده ، شماره داوطلبی نتایج خود را مشاهده نمایند . در ادامه این مقاله به بررسی اعلام نتایج اولیه ( دعوت به مصاحبه ) و نهایی رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹ می پردازیم .

اعلام نتایج اولیه رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹

سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ ، لیست اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان و اسامی دعوت شدگان به مصاحبه چند برابر ظرفیت کد رشته محل های دارای شرایط خاص کنکور ۹۹ را به همراه زمان انجام مصاحبه در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد .

معرفی شدگان می بایست در صورت علاقه به کد رشته محل انتخابی مطابق برنامه زمانبندی این سازمان به موسسه و یا دانشگاه مربوطه مراجعه کرده و مراحل گزینش را به اتمام برسانند .

با توجه به آخرین اطلاعیه در خصوص اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ در هفته اول آبان ماه پیش بینی می شود لیست اسامی معرفی شدگان مرحله اول در اواسط مهر ماه منتشر شود . توصیه می شود به منظور اطلاع از آخرین اخبار در خصوص نتایج اولیه رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹ عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور آسان است باشید .

نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان ۹۹ اعلام شد .

برای ورود به سایت اعلام نتیجه رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری ۹۹ کلیک کنید .

اطلاعیه زمان و محل برگزاری مصاحبه معرفی شدگان رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته کنکور ، یک و یا چند کد رشته از رشته های متمرکز با شریط خاص را در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود وارد نموده اند ، در صورت کسب حد نصاب به صورت چند برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه می شوند و باید طبق برنامه زمانبندی تعیین شده از سوی موسسات برای انجام مراحل مصاحبه هر دانشگاه به حوزه مشخص شده مراجعه کنند .

به این ترتیب سازمان سنجش هر سال بعد از اتمام مرحله انتخاب رشته ، در اطلاعیه ای زمان ، محل برگزاری و کلیه جزئیات مربوط به انجام فرآیند مصاحبه معرفی شدگان رشته های متمرکز با شرایط خاص دانشگاه های مختلف را اعلام می کند .

یست رشته ها و دانشگاه های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹

معرفی شدگان رشته های تحصیلی برای مصاحبه دانشگاه شاهد تهران :

معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه شهید مطهری :

معرفی شدگان رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم قضایی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری :

معرفی شدگان رشته مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبائی تهران :

معرفی شدگان رشته دکتری پیوسته بیوتکنولوژی دانشگاه تهران :

معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشکده غیرانتفاعی رفاه تهران :

معرفی شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران :

معرفی شدگان رشته تحصیلی مدیریت فرهنگی هنری ، مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه – قم :

معرفی شدگان رشته کارشناسی ارشد پیوسته الهیات و معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا ( ع ) – مشهد :

معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ( عج ) : رشته های تحصیلی پزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، کاردانی فوریت های پزشکی و رشته تحصیلی دندانپزشکی بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی ارتش

در ادامه …

معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه دانشگاه علوم پزشکی ارتش در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله /عج/ : ( رشته های تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی ، پرستاری ، تکنولوژی اتاق عمل ، تکنولوژی پرتوشناسی ، علوم آزمایشگاهی ، فناوری اطلاعات سلامت ، هوشبری ، کاردانی فوریتهای پزشکی ، موسیقی نظامی و رشته تحصیلی داروسازی بورسیه )

معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ( عج ) : ( رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، پرستاری ، تکنولوژی اتاق عمل ، تکنولوژی پرتوشناسی ، علوم آزمایشگاهی ، هوشبری  بورسیه دردانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران و کدرشته های پزشکی ، داروسازی ، پرستاری )

معرفی شدگان رشته های تحصیلی بورسیه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله ( عج ) و دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران : ( رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، کاردانی فوریت های پزشکی بورسیه دردانشگاه علوم پزشکی ارتش ) و ( رشته های تحصیلی پزشکی ، داروسازی بورسیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله/عج/ . )

معرفی شدگان رشته های تحصیلی کاردانی فوریت های پزشکی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی :

معرفی شدگان رشته های تحصیلی مربوط به دانشگاه اطلاعـات و امنیت ملی :

زمان مصاحبه معرفی شدگان رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی – تهران

به محض انتشار اطلاعیه اعلام اسامی معرفی ‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت ، زمان و آدرس محل مصاحبه ، معاینه و گزینش‌ رشته ‌های دارای شرایط خاص کنکور ۹۹ ، در این بخش از مقاله اطلاع رسانی می شود .

اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹

پس از برگزاری مرحله مصاحبه و یا آزمون عملی ، شرکت کنندگان منتظر دریافت نتایج نهایی خود هستند . بعد از اتمام فرآیند مصاحبه ، دانشگاه های سراسری ، شرایط داوطلبان را بررسی کرده و اسامی و امتیازهای دریافتی داوطلبان را به سازمان سنجش ارائه می کنند .

بعد از بررسی های نهایی ، سازمان سنجش اسامی پذیرفته شدگان را به صورت یکپارچه با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند . داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته شده اند می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند .

با توجه به آخرین اطلاعیه در خصوص اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ در هفته اول ابان ماه پیش بینی می شود ، نتایج در این بازه زمانی منتشر شود . توصیه می شود به منظور اطلاع از آخرین اخبار در خصوص نتایج نهایی رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹ عضو کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکو آسان است باشید .

به محض انتشار نتایج نهایی رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹ ، مقاله به روز رسانی و لینک مشاهده نتایج در این بخش از مقاله قرار می گیرد .

مشاوره اعلام نتایج رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹

پس از اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز با شرایط خاص کنکور ۹۹ ، دانشگاه های پذیرنده اطلاعیه ای شامل زمان ، نحوه و مدارک ثبت نام را در سایت رسمی خود منتشر می کنند .

برخی از داوطلبان در این مرحله از رشته محل قبولی خود رضایت ندارند یا در هیچ دانشگاهی پذیرفته نشدند که این دسته از داوطلبان می توانند با برنامه ریزی دقیق خود را برای شرکت در کنکور ۱۴۰۰ آماده کنند یا داوطلبانی که نسبت به جواب مصاحبه خود اعتراض دارند می توانند از طریق ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سنجش ، شانس خود را برای قبولی یا تغییر در رشته محلی دیگر امتحان کنند .

برخی از داوطلبان نیز به امید برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت آزمون هستند که با توجه به روند چند سال اخیر احتمالا امکان برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت وجود ندارد که البته در صورت موافقت وزارت علوم با برگزاری تکمیل ظرفیت کنکور ۹۹ ، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

 

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره و برنامه ریزی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس