; charset=UTF-8" /> نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت کی منتشر می شو د | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت کی منتشر می شو د

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت کی منتشر می شو د

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت

سایت سازمان سنجش پس از برگزاری کنکور سراسری ۹۸ اقدام به اعلام نتایج ابتدایی کنکور سراسری می کند . این سایت اقدام  به انتشار کارنامه برای هر شخص داوطلب می نماید .

کارنامه کنکور سراسری از دو بخش تشکیل شده است بخش اول ان اطلاع و مشخصات شخصی دواطلب می باشد و بخش دوم ان جزئیات نمرات و نتیجه ازمون سراسری می باشد . داوطلب با مشاهده این اطلاعات و با ا ستفاده از ان ها می تواند اقدام به انتخاب رشته دانشگاه ازاد نود و هشت و انتخاب رشته کنکور سراسری نود و هشت نماید .

ثبت نام دانشگاه ازاد و سراسری در کنار هم انجام می شود ولی انتخاب رشته این دو دانشگاه به صورت مجزا توسط سایت سازمان سنجش به دارس sanjesh.org و سایت دانشگاه ازاد اسلامی به ادرس  azmoon.org انجام می گیرد .

بعد گذراندن این مرحله سایت سنجش نتایج نهای کنکور سراسر نود و هشت را  منتشر می کند  این نتایج دقیقا مشخص می کند که شما در کجا قرار است تحصیل کنید . این نتایج برای  کلیه کسانی که می خواهند وارد دانشگاه های روزانه ، شبانه یا نوبت دوم ، پیام نور ، غیر انتفاعی و پردیس خودگردان شوند منتشر می شود . در ادامه مقال می خواهیم زمان و نحوه مشاهده نتایج را با مشا در میان بگذاریم

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت

نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت

 

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

مطلب پیشنهادی : دانلود سوالات کنکور سال ۹۸

 

تاریخ انتشار نتایج کنکور سال گذشته چه برای دانشگاه های سراسری و چه برای دانشگاه ازاد دهم مرداد بود . روال کار به این صورت می باشد که ابتدا کارنامه داوطلبین منتشر می شود و داوطلب با استناد به کارنامه خود و ضعیت رتبه ی خود و با استفاده از ارهنمایی های دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری نود و هشت رشته و محل تحصیلی را که در نظر دارند انتخاب کنند .

پس از گذراند این مرحله بعد از مدتی وارد اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری می شویم . در این مرحله شما می توانید مشاهده کنید که در کدام رشته و در کدام شهر پذیرفته شده اید. برا این که بتوانید از جزئیات این اعلام نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت مطلع شوید به شما پیشنهاد می کنیم که عضو کانال تلگرام کنکور است شوید .

خبرها حاکی از این است که کارنامه اولیه کنکور سراسری پس ا ز دهم مرداد نود و هشت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸

مطلب پیشنهادی :کلید سولات کنکورسراسری نود و هشت (۹۸)

برای مشاهده نتایج ابتدا وارد سایت سازمان سنجش شوید  ، روی لینک ” سراسری کلیک کنید ” این لینک را می توانید در سمت راست صفحه پیدا کنید . بعد از کلیک بر روی لینک ” سراسری” ، بر روی لینک ” ” سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۳۹۸ ”  کلیک کنید .

برای این که بتوانید نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت را مشاهده کنید باید از  شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود استفاده نمایید . این مقاله به محض قرار گرفتن لینک  نتایج ابتدایی ازمون سراسری نود و هشت به روز رسانی خواهد شد و ما به صورت تصویری شما را در این زمینه راهنمایی خواهیم کرد.

در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره و برنامه ریزی کنکور مهندس حسین بنائی نیز آماده اند پاسخگوی سوالات شما در این زمینه بوده و از طریق  گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی  ، نتایج اولیه کنکور سراسری ۹۸ را در اختیار داوطلبان قرار دهند .

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس