; charset=UTF-8" /> اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اوج یادگیری یکی از برنامه های تلویزیونی موسسه کنکور آسان است می باشد، که در آن اساتید مختلفی مانند مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر عرفان پازوکی، استاد حسین احمدی، و استاد امیر دانش زاده، در آن به تدریس و تشریح دروس متفاوت می پردازند.

در حقیقت هدف اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، نشان دادن سادگی درس خواندن و موفق شدن است. آن ها با ارائه روش های استاندارد و بسیار ساده، سعی در از بین بردن ترس دانش آموزان و داوطلبان از کنکور را دارند.

 

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، در هر برنامه به ارائه مبحث جدیدی پرداخته و در خلال آموزش ها، به حل کردن تست های مختلف می پردازند، تا دانش آموزان با نحوه طراحی سوال در این مباحث آشنا شود. اما از آنجا که مدت زمان برنامه بسیار محدود می باشد،

لیست قیمت

 

این اساتید گرانقدر تنها می توانند بخش کوچکی از حجم عظیم مطالب را تدریس کنند. برای همین منظور آن ها این تدریس ها را ناقص رها نکرده و ادامه همین آموزش ها را در قالب دی وی دی های آموزشی برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان، فراهم کرده اند.

 

کیفیت تدریس های اوج یادگیری

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

برای بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها جای سوال است، که تدریس های اساتید برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری با همین کیفیت در دی وی دی ها ارائه می گردد و یا خیر؟ برای این دسته از افراد باید عنوان کرد که تمامی آموزش های موسسه کنکور آسان است، با کیفیتی بسیار خوب و بسیار تکمیلی تر از آنچه که در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری تدریس می شود، وجود دارد. به همین علت است که اتمام هر فصل و دوره از دی وی دی های آموزشی، ممکن است چندین روز به طول بیانجامد.

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

ویژگی های یک روش تدریس موفق همراه با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

یک تدریس حرفه ای باید به گونه ای باشد که از ضعیف ترین دانش آموزان تا قوی ترین آن ها بتواند درک درستی از علم مربوطه کسب کند. از آنجایی که متاسفانه تدریس استاندارد در دسترس همه قرار ندارد، خواه ناخواه تبعیضی دردناک در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور پدید می آید، که سبب عدم موفقیت بسیاری می شود.

برای همین اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری سعی دارند که با رعایت عدالت، این روش های یادگیری را در اختیار همه قرار داده، تا همه داوطلبان و دانش آموزان در یک سطح همسان قرار گیرند.

سفارش دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری

 

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

استفاده از روش های جدید اموزشی

اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، با استفاده از روش های جدید آموزشی و با بهره گیری از محاسبات پیشرفته و تکنیک های پرورش ذهن، سعی بر آن دارند، که حداکثر توانایی افراد را برای یادگیری به کارگیرند. آن ها همواره با روش های روانشناختی اجازه خسته شدن و کسل شدن را به دانش آموزان نداده و همواره آن ها را در حین یادگیری هوشیار نگه می دارند.

 

با این روش ها بازده آموزشی افزایش یافته و دانش آموزان می توانند در مدت زمان کمی، حجم بالایی از مطالب را فرا گیرند. علاوه بر این، آموزش اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، به صورت هدف گرا بوده و ابتدا ذهن دانش آموز را برای یادگیری آماده می سازد. این روش یکی از بزرگترین مزیت های تدریس اساتید موسسه کنکور آسان است، می باشد.

بهترین اساتید کشور

موفقیت را با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

روش های تدریس اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، بیش از هر مدرس دیگری به غلبه بر ترس و اضطراب از کنکور تاکید دارند. برای همین منظور استاد حسین احمدی، در این خصوص چندین دی وی دی انگیزشی برای دانش آموزان تهیه کرده است. استفاده از راحت ترین راه حل های ریاضی توسط مهندس امیر مسعودی و یا تکنیک های تست زنی مهندس عارف ربیعیان، بیش از آنچه که انتظار می رفت در موفقیت دانش آموزان موثر بوده است.

علاوه بر این، تدریس نکات برتر کنکور زیست شناسی توسط دکتر عرفان پازوکی و یا تدریس های بی نظیر چهارگانه زبان انگلیسی با امیر دانش زاده، توانسته است عنوان پر فروش ترین پکیج های آموزشی موسسه کنکور آسان است را دریافت کند.

از اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، چه می آموزیم

همه ی آنچه که باید از یک استاد فرا گیریم، علم نیست، بلکه مطالبی فراتر از علم نیز وجود دارد که در یادگیری و کاربردی کردن آن مهم می باشند. به همین دلیل است که اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، در کنار تدریس های خود، به مثال های بسیار مشهودی از همان مطلب می پردازند، تا مطلب برای دانش آموزان و داوطلبان، بسیار کاربردی تر به نظر برسد.

بعد از آن به حل کردن تست های کنکور مشابه چند سال اخیر پرداخته و از همان تکنیک ها و فرمول ها در حل آن مسائل استفاده می کنند. با این روش دانش آموز متوجه کاربرد و نحوه استفاده از فرمول و یا تکنیک مورد نظر خواهد شد.

اوج آموزش های اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری را می تواند در پیش بینی سوالات کنکور و همایش های مهندس امیر مسعودی مشاهده کرد. مباحثی که بسیار شبیه کنکور بوده و دانش آموزان را برای روز کنکور آماده می سازد.

 

روش های تست زنی قرابت معنایی مثبت  یازدهم

هنر کنترل استرس کنکور با رمزنگاری

هنر کنترل استرس و استفاده از حجم بالای اطلاعات در جلسه کنکور را تنها می توان با رمزنگاری هایی که از قبل توسط اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، آموزش دیده اید استفاده کنید. این تکنیک ها آنچنان کارآمد می باشند، که می توانند سرعت به خاطر آوری فرمول های ریاضی، فیزیک و شیمی را چند برابر کنند.

همچنین تکنیک تحلیل قرابت های معنایی و یا پاسخ دهی به سوالات طولانی زبان و… در زمان جواب دهی شما صرفه جویی کرده و شما می تواند به سوالات بیشتری پاسخ دهید.

هدف از اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری، بازآموزی و یاد دادن هنر تست زنی در کمترین زمان ممکن است. برای همین از سه نوع پکیج آموزشی متفاوت برای این کار استفاده می کنند. در حقیقت پکیج اول برای آموزش، پکیج دوم برای مرور و تثبیت و پکیج سوم برای تست زنی می باشد. هر سه این آموزش ها در کنار کتاب های تست، شما به سطح مهارتی باور نکردنی می رساند.

علاوه بر این سه بسته، آموزش هایی به صورت تکمیلی از مهندس امیر مسعودی و عارف ربیعیان تهیه شده است، که می تواند مهارت شما را در محاسبات و یادگیری ارتقا دهد.

پل ارتباطی شما با اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

هر استاد، در موسسه کنکور آسان است دارای روش و سبک تدریس خود می باشد. اما با این حال آنچه دانش آموزان را مشتاق به استفاده از دی وی دی های آموزشی کرده، این است که این آموزش ها در همه ی سطح ها و برای همه ی هدف گذاری ها، تهیه شده اند.

مثلا دانش آموزی که تنها می خواهد رتبه ای زیر ۱۰ هزار را کسب کند، با داوطلبی که قصد کسب رتبه زیر ۱۰۰۰ را دارد، دارای پکیج های متفاوتی هستند. اینکه کدام یک از این بسته های آموزشی باید در اختیار شما قرار گیرد، بسته به نظر مشاور موسسه کنکور آسان است، دارد.

البته با توجه به زمان دانش آموز و سطح علمی او، بسته های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. مثلا برای داوطلبی که تنها سه ماه زمان برای آمادگی در کنکور دارد، از بسته های ویژه ای استفاده می شود. با این حال باید در خاطر داشته باشید، که برای تلاش کردن و موفق شدن هرگز دیر نیست و شما در هر زمان و در هر شرایط علمی که هستید، می توانید از مشاوره های رایگان و بسته های آموزشی موسسه کنکور آسان است، استفاده کنید.

 

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و

اطلاع از قیمت محصولات یادگیری آسان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت محصولات اوج یادگیری  } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام اوج یادگیری مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۰۹۰

پیامک کنید

آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دانش آموزان عزیزم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×