; charset=UTF-8" /> من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم-از همون سال های اول تحصیل که وارد دبستان شدم آرزو داشتم جراح مغز و اعصاب بشم پدر و مادرم هم توجه خاصی به تحصیل من داشتند و همیشه پیگیر درس خواندن من بودند کلاس پنجم ابتدایی بودم که یکی از همکارهای مادرم یک معلم خصوصی به ما معرفی کرد با شرکت تو کلاس های معلم تب و تاب من برای شرکت در آزمون تیزهوشان آغاز شد پیگیری های پدر و مادرم ادامه داشت و من با تلاش بیشتری درس می خوندم؛ بالاخره بعد از چند ماه

تلاش آزمون فرا رسید اما متاسفانه نتوستم در این آزمون قبول بشم وقتی مادرم این خبر را بهم داد باور نکردم و گفتم باید با چشم های خودم ببینم،

هیچ انگیزه ای برای درس خوندن نداشتم-استاد احمدی

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم = قبولی پزشک-که حتی یادمه پدرم منو برد به مدرسه راهنمایی شهید اژه ای ( تیزهوشان اصفهان) و من با چشم های خودم دیدم اسمم تو لیست قبولی ها نیست و این اولین شکست درسی من بود!!!!
دیگه از اون به بعد هیچ انگیزه ای برای درس خوندن نداشتم در دوران راهنمایی یک دانش آموز کاملا معمولی بودم و فکر اون شکست هر روز صبح وقتی وارد مدرسه می شدم با دیدن تابلوی مدرسه واسم تازه می شد.

وارد دبیرستان شدم-کنکور اسان است

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم
دوران راهنمایی سپری شد و وارد دبیرستان شدم؛ سال اول دبیرستان رو هم پشت سر گذاشتم و برای انتخاب رشته، رشته تجربی را انتخاب کردم بعد از اینکه رشته تجربی را انتخاب کردم همه ی شب های تابستون وقتی شب می خواستم بخوابم به این رشته فکر می کردم و ترس از شکست مجدد فکر تغییر رشته را هر شب تو ذهن می آورد.

شکست دوم را خوردم-اوج یادگیری

 

 

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم-بالاخره دوم و سوم دبیرستان گذشت. سال سوم وقتی معدل کتبی دیپلمم رو دیدم شکست دوم را خوردم و باز هم هدفم برام کمرنگ تر شد رسیدم به تابستون سال چهارم دبیرستان که با خودم بعد از امتحانات نهایی فکر کردم که دیگه واقعا باید یک فکر اساسی برای درس خوندنم بکنم اما متاسفانه نتوستم حتی یه دونه از کارهایی را که می خواستم، انجام دهم.

سال تحصیلی چهارم-کنکور اسان است

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

سال تحصیلی چهارم فرا رسید سه ماه از سال تحصیلی هم گذشته بود و اون موقع بود که فهمیدم حرفایی که بقیه می زنن یعنی معلم ها و همکلاسی هام شاید درست باشه که می گن تو چه جوری می خوای جراح مغز و اعصاب بشی تو نهایت شانس بیاری پرستاری دانشگاه آزاد قبول می شی!! چون من همیشه سر کلاس ها می گفتم من جراح مغز و اعصابم.

کلاس خصوصی استاد احمدی

مطلب پیشنهادی: تدریس های استاد احمدی

یه شب وقتی از کلاس خصوصی خسته بر می گشتم تو تاکسی با راننده تاکسی صحبت کردم و به راننده تاکسی وضعیتمو گفتم و راننده گفت با این که من سر رشته ای از درس خوندن ندارم اما یه برنامه رادیوی هست خیلی جالبه گوش بده در مورد کنکور حتما کمکت می کنهو
من همون لحظه فکر کردم این حرفا حتما یه نشونه ای برای تغییر زندگیمه.

کنکور آسان است

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

 

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم-رسیدم خونه و رادیو رو روشن کردم و اولین جمله ای که شنیدم این بود کنکور آسان است!! واقعا کنکور آسان است؟! همه که می گن کنکور مثل یه سد که باید ازش بگذریم خیلی سخته و مشکله و….

یه علامت سوال بزرگ تو ذهنم شکل گرفت چه چوری ممکنه کنکور آسون باشه؟! شماره مستقیم استاد اعلام شد بعد از چند بار تلاش تونستم با استاد صحبت کنم و وضعیت خودمو گفتم استاد گفت ابوافضل می خوای رتبه چند بشی گفتم رتبه مهم نیست. پزشکی قبول شم. گفت ابوافضل بگو می خوام همکلاس رتبه ی یک کنکور بشم. گفتم استاد مگه میشه؟! گفت بگو و…..

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

رتبه ی یک کنکور بشم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من سه بار داد زدم می خوام همکلاس رتبه ی یک کنکور بشم می خوام همکلاس رتبه ی یک کنکور بشم می خوام همکلاس رتبه ی یک کنکور بشم. همون شب زنگ زدم به یکی از دوستام که پزشکی دانشاه تهران می خوند به اونم داستان رو گفتم و همه گفتن با این معدل پایین، زمان کم تا کنکور و مشکلات برنامه ریزی که داری. فقط و فقط یک نفر می تواند تو را به پزشکی برسونه و اون استاد حسین احمدیه و من با استاد برنامه ریزی را شروع کردم و او منابع رو در اختیارم گذاشت در مورد تاثیر منابع فقط همین یک خاطره فکر کنم کافی باشه.

کلاس های فیزیک-استاد احمدی

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

«من همیشه سر کلاس های فیزیک سوالات زیادی می پرسیدم و چون چیزی نمی فهمیدم و همیشه بچه ها شاکی بودن که اینقدر سوال نپرس حتی بارها معم ه از من خواستن که یا برم بیرون یا ساکت بشینیم چون معتقد بودن این کلاس ها به درد من نمی خورع اما در عرض دو ماه با برنامه و منابعی که استاد در اختیار قرار دادند جوری شده بود که سر کلاس ها من سوالها رو کم تر از ۱۰ ثانیه حل می کردم ابوالفضلی که بلد نبود سوال فیزیک حل کنه الان داشت ذهنی همه سوال ها رو حل می کرد

جوری شده بود که بچه ها جلوی دهن منو می گرفتن تا جواب ندم و وقت کنن سوال ها رو حل کنن و این نتیجه خودباوری بود که استاد به من داده بود و در دروس ادبیات، دینی و عربی که خود استاد احمدی تدریس می کنند به اوج تست زنی رسیدم».

استاد حسین احمدی و لوح های فشرده ایشان

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

من با استاد احمدی به پزشکی تهران رسیدم

بالاخره با برنامه ریزی های استاد من تو کنکور هم تونستم عملکرد مناسبی داشته باشم من می خواستم پزشکی قبول شوم. هر جا که باشد، سراسری، آزاد یا حتی بین الملل، اما به لطف خداوند و برنامه ریزی استاد حسین احمدی و لوح های فشرده ایشان، دانشجوی دکترای پزشکی روزانه سراسری دانشگاه تهران شدم و همکلاس رتبه های ۲،۱ و ۳ کنکور شدم الان هم که دانشجو هستم از راهنمایی های استاد حسین احمدی استفاده می کنم.

ان شاءا….. جراح مغز و اعصاب خوبی بشم در آینده و بتونم به مردم و کشورم خدمت کنم.

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { من با استاد احمد به پزشکی تهران رسیدم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت خرید دی وی دی های اموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×