مشاوران کنکور آسان است

مشاوران کنکور آسان است

مشاوران کنکور آسان است

 

مشاوران کنکور آسان است

 

مشاوران کنکور آسان است بهترین هستند

بسیاری از رتبه های برتر با کمک مشاوران کنکور آسان است در کوتاه مدت موفق به کسب رتبه های عالی شدند. دلیل کیفیت بالای مشاوران کنکور آسان است به آموزشهای صحیح و بلند مدتی برمیگردد که همه مشاورین هنگام ورود و مشغول به کار شدن در مجموعه میبینند.

نکته جالب اینه که بیش از ۷۰درصد مشاورین مجموعه سابقه کاری بالایی دارند. باتجربه و رتبه ساز هستند. لذا از صحبت کردن با آنها لذت خواهید برد و اطلاعات زیادی را دریافت خواهید کرد.

دانش آموزان جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی و خرید دی وی دی و همچنین دریافت لیست قیمت کنکور آسان است با مشاورین صحبت میکنند. بیشتر ارتباطات درباره خدمات مشاوره ای و همچنین تهیه تدریس هایی است که از طریق برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و یادگیری آسان و زنگ پنجم پخش میشود.

 

مشاورین ارشد کنکور آسان است

به مشاورینی که تجربه کاری بالاتری دارند و در کارنامه کاری خود رتبه برتر به چشم میخورد و قدرت بیان بالایی دارند مشاور ارشد گفته میشود.

مشاورین ارشد معمولا به آموزش مشاورین تازه کار می‍پردازند و چند مشاور دیگر زیر نظرشان فعالیت میکنند. از قدیمی ترین و رتبه سازترین مشاورین موسسسه کنکور آسان است میتوان به مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و مهندس حسین بنایی اشاره کرد. توصیه میکنم بعد از صحبت با هریک از مشاوران کنکور آسان است از مشاور خود بخواهید تا هماهنگ کند با یکی از رتبه های برتر صحبت کنید. حالا چرا ؟؟؟؟؟

 

مشاوران کنکور آسان است۲

 

رتبه های برتر کنکور مشاور کنکور آسان است میشوند

همانطور که میدانید موسسه کنکور آسان است هر سال تعداد زیادی رتبه برتر در کارنامه خود ثبت میکند. داشتن مشاورین عالی و مدرسین برتر کشور مانند مهندس امیر مسعودی و استاد حسین احمدی و مهندس عارف ربیعیان این اتفاق را رقم میزند. اما نکته اینجاست که این رتبه های برتر بعد از موفقیت در کنکور سراسری با موسسه کنکور آسان است قطع همکاری نمیکنند و بعنوان مشاور و پشتیبان با انتشارات گیلنا همکاری میکنند. البته سختی رشته های پزشکی و دندانپزشکی و مهندسی های برتر دانشگاه های سراسری باعث میشود که رتبه های برتر بصورت تمام وقت نتوانند پاسخگوی تماس ها باشند. اما با هماهنگی قبلی میتوانید دسترسی آسانی با مشاورین رتبه برتر موسسه کنکور آسان است داشته باشید. راه ارتباط با رتبه های برتر موسسه کنکور آسان است شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ است.

 

گروه های مشاوره موسسه کنکور آسان است

در موسسه کنکور آسان است مشاورین زیادی فعالیت میکنند که در چند گروه مشاوره تقسیم بندی میشوند. در واقع هر گروه مشاوره چندین مشاور دارد که یکی از بهترین گروه های مشاوره ای موسسه کنکور آسان است که هر سال رتبه های برتر زیادی را تقدیم به جامعه کنکوری میکند گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنایی است که مدتهاست بعنوان کارشناس برنامه های رادیویی در صدا و سیماست و مشاورین بسیار زبده و کاربلدی در مجموعه خود دارد. اسامی مشاوران کنکور آسان است را میتوانید از طریق شماره هایی که در زیر همین مطلب آمده است دریافت کنید.

توصیه میکنم تحت هر شرایطی برای یکبار هم که شده با مشاورین مورد تایید کنکور آسان است صحبت کنید و یک جلسه مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

مشاوران کنکور آسان است۱

 

راه های ارتباط با مشاورین کنکور آسان است چگونه است

شما در هر نقطه از این کشور پهناور که باشید تنها با یک تماس یا ارسال پیامک میتوانید با مشاوران کنکور آسان است ارتباط بگیرید و از مشاوره و برنامه ریزی رایگان استفاده کنید. همچنین شماره تماس جهت خرید از کنکور آسان است نیز همین شماره هاییست که در پایین همین مطلب آمده است

جهت ارتباط با مشاوران کنکور آسان است و گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره با کنکور آسان است } را به همین شماره پیامک کنید.

شماره های دفتر نیز ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰  و  ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ میباشد

 

آرزوی موفقیت برای همه دانش آموزان عزیزم

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×