; charset=UTF-8" /> قیمت دی وی دی های اوج یادگیری | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

خرید هر بسته آموزشی بر اساس نیاز و توان مالی افراد است. این بسته را می توان هم به صورت سر فصلی و هم به صورت شرکت در طرح های آموزشی تهیه کرد. تنها تفاوت آن ها در قیمت دی وی دی های اوج یادگیری است. شاید در وهله اول خرید سر فصلی مقرون به صرفه به نظر برسد، اما با نگاهی عمیق تر خواهید دید با این گونه خرید، شما از تخفیفات ویژه، مشاوره، برنامه ریزی تخصصی و پشتیبانی محروم می شوید. از این رو باید هزینه های اضافی برای این موارد را نیز کنار بگذارید.

لیست قیمت

این در صورتی است که خرید یکجا و بسته های آموزشی کامل، نه تنها به کاهش چشمگیر قیمت ها منجر می شود، بلکه سایر خدمات موسسه کنکور آسان است را مانند مشاوره، برنامه ریزی، ارتباط با نفرات برتر کنکور و… را نیز در پی دارد. در این خصوص می توانید توضیحات بیشتر را از مشاوران گروه مهندس بنائی دریافت کنید.

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بر اساس هر مطلبی که تدریس می شود و حجم آن، محاسبه می گردد. معمولا دی وی دی های تخصصی به دلیل ذکر نکات بیشتر، دارای حجم بالاتری بوده و از این رو از قیمت بیشتری نیز برخوردارند. به غیر از این، خرید دی وی دی های تست زنی و جمع بندی هم، برای دانش آموزان ضروری است که با تهیه به موقع آن ها، می توان تا به اندازه ای از هزینه خرید آنی جلوگیری کرد.

بهترین راه برای کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

داشتن برنامه ای برای درس خواندن، یکی از ضروریات موفقیت است. اما در کنار این برنامه، برخورداری از منابع کارآمد و آموزشی نیز، بسیار ضروری است. از این رو موسسه کنکور آسان است از متخصصان و کارشناسان خبره بسیاری در این امر بهره جسته و برنامه هایی برای فواصل زمانی مختلف تا کنکور، طراحی کرده است.

در این برنامه ها، زمان مطالعه دی وی دی های آموزشی، تست زنی و حتی کتابخوانی، ذکر شده است. از این رو می توان برای کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، مطابق با برنامه و طبق صلاحدید مشاور، منابع را به مرور تهیه کنید.

 

سفارش دی وی دی های اموزشی اوج یادگیری

علاوه بر این مورد، برخی بسته های آموزشی را می توانید در قالب هدیه های ویژه، که در ایامی مانند نوروز، ماه آخر منتهی به کنکور و… رایگان اعلام می شود، تهیه کنید. همچنین استفاده از بسته های مناسب خود در زمان درست، می تواند نه تنها از هزینه ها کم کند، بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی می نماید.

مثلا برای دانش آموزان و یا داوطلبانی که نتوانستند مطالب درسی را به صورت صد در صدی تا آخر اسفند ماه مطالعه کنند، تهیه بسته های جمع بندی می تواند تا حد زیادی، زمان از دست رفته آن ها را جبران کند.

 کاهش قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را می توان از روش های گوناگونی کاهش داد، که موارد بالا، از جمله آن ها می باشند. اما با این حال سوال اینجاست، موفق شدن چقدر هزینه دارد؟ قطعا برای پاسخگویی به این سوال می توان گفت که هزینه های مالی کمترین بهایی است، که شما برای موفقیت پرداخت می کنید.

زمان، استراحت، دوری از خانواده و تفریحات، از جمله فداکاری ها و هزینه هایی است که شما برای موفقیت پرداخت می کنید. پس هر زمان گمان کردید که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بالا است، به یاد سود و منفعتی که در گرو موفقیت کسب خواهید کرد، بیفتید.

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری

قیمت دی وی دی های اوج یادگیری بر چه اساسی است

هر درس در موسسه کنکور آسان است توسط دو استاد تدریس می شود. این کار برای آن است که اگر دانش آموز نتواند با روش یکی از اساتید ارتباط بگیرید، بتواند از استاد دیگر استفاده کند. علاوه بر این، روش برخی از اساتید برای دانش آموزانی است که ذهنشان برای یادگیری آماده تر بوده و برخی دیگر برای افرادی می باشند که یا دارای پایه ای ضعیف هستند و یا اینکه چندین سال است از درس فاصله گرفته اند.

این گونه می شود که یک مطلب، دارای دو قیمت متفاوت می شود. به غیر از این، دروس عمومی دارای بخش های بسیاری است که هر بخش با توجه به گستردگی که در کنکور دارد، دارای حجم متفاوتی است. مثلا بخش قرابت معنایی به دلیل اهمیت بالایی که دارد، به صورت جامع تدریس شده است و یا اینکه زبان خارجه در چهار بخش اصلی، کلوز تست ها، ریدینگ، گرامر و لغت تهیه شده اند.

هر کدام از این بخش ها هم به صورت جداگانه برای هر مقطع وجود دارند؛ علاوه بر این، جمع بندی آن ها نیز موجود است. مزیت بزرگی که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری را در این حالت کاهش می دهد، وجود روش های تست زنی همراه با دی وی دی های آموزشی است.

دین و زندگی نیز به صورت سال به سال موجود بوده و در کنار درس عربی که آن هم قواعد و روش های تست زنی جداگانه ای دارد، دارای قیمتی بسیار اندک هستند. به همین منظور قیمت دی وی دی های اوج یادگیری در بخش عمومی، چندان زیاد نمی باشد و با یک برنامه ریزی صحیح، می توانید آن ها را تهیه کنید.

 

 

دریافت هدایای برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

 

آیا می توان بسته های تست زنی را تنها برای کاهش قیمت دی وی دی های یادگیری آسان تهیه کرد؟

بسیاری از دانش آموزان به دلیل قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، اشتباه فاحشی را انجام می دهند، که گمان می کنند، درست است. این اشتباه آن است که تصور می کنند چون در مدرسه به یادگیری دروس پرداخته اند، دیگر نیازی به دی وی دی های آموزشی نبوده و تنها به تهیه دی وی دی های تست زنی می پردازند.

 

با این کار نه تنها خود را از طیف وسیعی از نکات محروم می کنند، بلکه بیش از هر زمان دیگری برای یادگیری روش های جدید به استاد نیاز پیدا می کنند. از طرفی از آنجایی که کاربرد و نحوه به دست آوردن برخی از فرمول ها در دی وی دی های آموزشی است، دانش آموزان و داوطلبان این نکات را از دست می دهند.

از این رو اکیدا توصیه می کنیم که بسته های آموزشی را به صورت کامل و جامع تهیه کنید. زیرا که هر بسته مطابق را نیاز شما در نظر گرفته شده است.

 

با تکنیک های تست زنی سریع تست بزن

 

برنامه ریزی بر اساس دی وی دی های اموزشی 

کارشناسان و طراحان برنامه های درسی، برنامه های آموزشی خود را بر اساس دی وی دی های آموزشی و به ترتیب پیش نیاز و هم نیاز در چارت درسی قرار می دهند. با این روند، دانش آموز و یا داوطلب طی یک روند صعودی، پیشرفت می کند. حال تصور کنید که به دلیل قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، شما از تهیه این منابع امتناع کنید، پاسخ دهید که چه منبعی را می توانید جایگزین آن ها کنید؟ کتاب های درسی را؟ کتاب های تست را؟ و یا حضور در کلاس های درس را؟

هیچکدام از موراد بالا نمی تواند جای اتلاف وقتی، که در رفت و آمد کلاس های کنکور، سر و کله زدن با مطالب بلااستفاده ی کتاب های درسی و یا تمرکز بر راه حل های بدون توضیح کتاب های تست را جبران کند. در حقیقت شما نیاز به منبعی دارید که هر سه این عیب ها را رفع کند و دی وی دی های آموزشی، جایگزین مناسبی برای نقص آموزشی است. برای همین است که قیمت دی وی دی های اوج یادگیری، نسبت به بازدهی و کارایی آن ها، هیچ محسوب می شوند.

 

 

لطفا جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و

اطلاع از قیمت محصولات یادگیری آسان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲      موبایل

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱         دفتر

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت محصولات اوج یادگیری  } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام اوج یادگیری مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۰۹۱۲۱۹۶۵۰۹۰

پیامک کنید

آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دانش آموزان عزیزم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×