; charset=UTF-8" /> قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی (مقاله رتبه برتری) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی (مقاله رتبه برتری)

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

مقاله ای از شبنم کوشک دانشجوی پزشکی شهید بهشتی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی
امروز سه شنبه ۲ ابان ۱۳۸۵ است . تعطیله و من واسه امروز و فردا که عید فطره برنامه ریزی کردم که زیست شناسی سال دوم رو بخونم . امروز ما مهمونی دعوتیم علی رغم این که می دونم اگه برم اون جا درس نمی خونم اما دوست دارم که برم .
کتابامو هم با خودم برمی دارم . دختر عموی من مجله خیلی می خونه . یه عالمه مجله داره که ادمو به خودش جذب می کنه .
اما نه،

من باید درس بخونم .
نه خیر انگار نمی شه .
باشه ، فقط یه نگاه به مجله ها می اندازم . صفحه داستان ها و ……..

درد و دل های استاد احمدی

می رسم به یک صفحه ای که مربوط به کنکوره “چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟ “منم که امسال کنکور دارم ، چی نوشته ؟درد و دل های استاد احمدی، نوشته ی استاد حسین احمدی . توی این صفحه خوندم که چطور الهام تقی ابادی کسی که رتبه اخر کنکورهای ازمایشی بود به رتبه ی برتر رسید . کارنامه ی اول و اخر او هم تو مجله هست. چه جالب فیزیک شش درصد !!! بعد ازمون اخر . چه طور ممکنه ؟ایشون پیش رفته بودن . خوب من که فیزیکمو خیلی بیشتر می زنم و همین طور همه ی درس های دیگم بهتر از اونه . پس پس اگه راه ایشون رو برم چی می شه؟ خیلی بالاتر از اون می شم .

با استاد احمدی تماس گرفتم

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی
خیلی خوشم اومده احساس خاصی دارم . یه جورایی تو فضا رفته ام . شماره موبایل استاد احمدی را بر می دارم . باز هم شروع می کنم به گشتن مجله ها . امروز گذشت و ساعت مطالعه من ۵ ساعت شد پس امروزم رو از دست دادم

امروز چهارشنبه عید فطر با استاد احمدی تماس گرفتم . ایشون مختصری از برنامه های قبلی من پرسیدن و گفتن که جزوه های دست نویسی را که دست نوشته های رتبه های برتر کنکوره تهیه کنم . من این کار رو کردم . و از اون به بعد با فواصل نزدیک با ایشون تماس گرفتم و ایشون هم به صورت رایگان منو خیلی خوب راهنمایی می کردن .
که یک جزوه کامل از هر درسی درست کردم

من به گفته ی استاد احمدی جزوه های دست نویس را با جزوه های خودم تطبیق می دادم و تکمیل می کردم به طوری که یک جزوه کامل از هر درسی درست کردم درست کردم و این شیوه را به شما هم پیشنهاد می کنم چون واقعا جواب می ده اگر دنبال راه حلی برای منسجم کردن دانسته هایتان هستید . اگر می خواهید به یک منبع ویژه ی کنکور دست یابید . این روش را امتحان کنید .

کتاب های عربی و دین و زندگی ۱۰۰%

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

علاوه بر جزوه های دست نویس کتاب ، کتاب های عربی و دین و زندگی ۱۰۰% ایشون رو مطالعه کردم که واقعا عالی بود . کنکور سال ۸۶ اولین سالی بود که از دین و زندگی سوال مطرح می شد . درصد من فوق العاد شد.

البته من با دین و زندگی سال دوم مشکل داشتم چون درمورد سال دوم کتاب استاد رو نداشتم و همین باعث شد درصد من صد در صد نشود !من در طول سال تحصیلی اصلا عربی کار نکرده بودم اما در هفته ی دوم اردیبهشت به طور فشرده سه جزوه دست نویس خود استاد رو به همراه کتاب عربی ۱۰۰% درصد و عربی برتر مطالعه کردم و تاثیر معجزه اسایی داشت به طوری که مدرسین دیگر وقتی اطلاعات منو میدیدن می گفتن حتما ۱۰۰% می زنی و قبل از کنکور شماره و عکس منو می خواستن .

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

جزوه دست نویس فعل و اسم و منصوبات

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

اما متاسفانه در کنکور سراسری به خاطر مشکلاتی که پیش امد به خصوص که وقت کم اورده بودم فقط توانستم ۶۰ درصد سوال ها را جواب بدم که همه رو هم درست جواب دادم . ولی به شما توصیه می کنم حتما سه جزوه دست نویس فعل و اسم و منصوبات را مطالعه کنید . این جزوه ها به زبان شیرین و اسانی نوشته شده که شما را بسیار علاقه مند می کند .

مطالعه جزوه ها و شیوه ی تست زنی استاد احمدی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی
خود من تا قبل از اون روز از عربی متنفر بودم ولی بعد از مطالعه جزوه ها و شیوه ی تست زنی استاد احمدی در کتاب های عربی صد در صد و عربی برتر تست های عربی برایم شیرین و اسان شد .
بیش ترین وقت و تلاشم را روی درس زیست شناسی گذاشتم
در مورد درس زیست شناسی مهمه که بدونین چی کار کردم که تونستم ۹۵% برنم . من بیش ترین وقت و تلاشم را روی درس زیست شناسی گذاشتم و جزوه خودم را به همان روشی که توضیح دادم با جزوه دست نویس و کتاب تکمیل کردم .

از تست های کنکور در کتاب مختلف هم توی این جزوه استفاده کردم یا نکات ان ها را دراوردم . هم اکنون جزوه ی من جزوه های دست نویس است و من حاصل کار و تلاش خودم را در اختیار شما گذاشتم تا بتوانید از اون استفاده کنید .

 

البته باید بگم که این جزوه نکات حرفه ای و قابل بحثی داره که شاید برای هرکسی قابل فهم نباشه و بعضا برخی دانش اموزان با من تماس می گیرند و تصورمی کنند که نکات اشتباه نوشته شده اما این جا به همه شما دانش اموزان عزیز اطمینان می دهم که این جزوه بسیار کامل و دقیق و با چند بار ویرایش نوشته شده و هیچ مشکلی در اون نیست ولی فهم بعضی مطالب شاید سخت باشد که اون هم می توانید کلاس رفع اشکال بیایید یا از طریق تماس تلفنی ان ها را برطرف کنید

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

ادبیات ، عربی و معارف اسلام نیز هر سه صد در صد شده

مطلب پیشنهادی : تدریس عربی دهم کنکور آسان است استاد حسین احمدی

چه جالب !فیزیک ۶% ازمون اول به فیزیک ۸۰% ازمون دوم تبدیل شده بود در ضمن در ازمون دوم درس های ادبیات ، عربی و معارف اسلام نیز هر سه صد در صد شده بودند مگر استاد احمدی چه کرده بود که الهمام تقی ابادی به این همه پیشرفت رسیده بود

نصیحت های استاد احمدی در سی دی های صوتی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

حتما این کار رو بکنید چون بد فهمی در درس زیست شناسی موجب مشکلات بعدی می شود . به خصوص که این درس مهم ترین درس شماست . پس باید به اون کاملا مسلط شوید و همه ی اشکالاتتون رو برطرف کنید . هیچ چیز رو حل نشده باقی نذارید چون بعدا ممکن است توی نکات تستی گیر بیفتید . صحبت هایی که تحت عنوان نصیحت های استاد احمدی در سی دی های صوتی اورده شده خیلی بیشتر از مطالب درسی به من کمک کرد .

صحبت های استاد و داستان های ارام بخشی که در انتهای هر درس تعریف می کنن مو جب امید و تقویت انگیزه ی من می شد و من حتی بعد از کنکور هم سی دی های را گوش می کردم .جون واقعا بعد از این همه درس و دل هره منو به ارامش می رسوند و ذهنم را برای گرفتن دوباره مطلب اماده می کرد و به شما توصیه می کنم که حتما گوش کنید حتی بارها . چون تاثیر شگرفی دارند

کاست های الفا

خیلی از بچه هایی که با من تماس می گیرند در مورد کاست های الفا می پرسند . این جا برای شما هم می گم که من از این کاست ها استفاده کردم و تاثیر مثبتی دیدم . خیلی وقت ها عصبی بودم وقت هایی که هیچ راهی نمی دیدم و حتی قسمتی از بدنم دچار تیک های عصبی می شد و به سرعت سراغ این کاست ها می رفتم و بعد از این به طور جالبی راحت می شدم و اون تیک ها برطرف می شد .

با الفا از استرس درونتون جدا می شید

برای شما خوب است که هر روز به مدت حداقل بیست دقیقه از محیط اطرافتون دور بشید . با الفا از استرس درونتون جدا می شید و راحت می تونید به راهتون ادامه بدید .
به خصوص اگر از اون دسته بچه هایی هستید که خیلی استرس دارند و نگرانند .

توصیه می کنم حتما از الفا استفاده کنید و سی دی هایی را که با صدای استاد تهیه شده اند گوش کنید
حتی می تونید بین درس های سنگینی که می خونید پانزده دقیقه از حرف های استاد رو گوش کنید .خود من این کار رو می کردم و هر وقت از ردس خواند خسته می شدم سی دی دین و زندگی و عربی را گوش می کردم . هم درس بود و هم استراحت . من هم مثل همه شمه یه بچه کنکوری بودم که علاوه بر استرس کنکور شرایط سختی هم داشتم . اما با گوش دادن همین سی دی ها و تلفنی که با استاد احمدی داشتم متحول شدم

مهندس احمدی رو یه ناجی توی زندگی خودم می دونم

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

من همیشه از ایشون ممنونم و مهندس احمدی رو یه ناجی توی زندگی خودم می دونم .که منو تغییر داد من خیلی متحول شدم خیلی دیدگاه های تازه پیدا کردم و کلا نگرشم به همه چیز تغییر کرد خیلی چیزها یاد گرفتم کن از هر حرف و رفتار استاد یه چیز بسیار با ارزش تری پیدا کرده بودم که خیلی بزرگ بود .
خیلی قیمت داشت و همیشه از خدا ممنونم که ایشون را سر راه من قرار داد.باید بدانید در اخر لحظه نیز استاد با انتخاب رشته ای حرفه ای مرا نجات داد و بهترین رشته و دانشگاهی را که به خصوصیات من مطابقت داشت . برایم انتخاب کرد.

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی

من شبنم کوشک هستم دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته پزشکی ( ادامه تحصیل،بازار کار، درآمد… )

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی
و امروز من شبنم کوشک هستم دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی چیزی که همیشه برام رویا بود و اصلا فکر نمی کردم واقعیت بشه و الان شده و الان به شما می گم از رویاهاتون نترسید و اون ها رو مخفی نکنید بلکه اون ها رو پروش بدید این قدر تکرار کنید که براتون ملکه بشه . به قول شکسپیر یا به اندازه اروزهاتون تلاش کنید یا به اندازه تلاشتون ارزو کنید. امیدوارم شما از دسته ی اول باشید و همه ی زندگی تو رو در جهت هدف تون هماهنگ کنید تا به ارزوهاتون برسید .

. همه چیز تو خواسته ی شما خلاصه می شه.

قبولی در پزشکی شهید بهشتی با استاد احمدی
به هیچ چیز و هیچ امکان دیگه ای به جز چیزی که میخواهید فکر نکنید .و فقط همون رو ببینید و با تمام وجود بخواهید و به خودتون بگید و تکرار کنید که من هیچ چیز دیگه ای به جز این خواسته نمی خوام . همه چیز تو خواسته ی شما خلاصه می شه.
تمام حجم قفس را شناختم بس است / بیا به تجربه با هم پری به اسمان بزنیم /اگر چه نیت خوبیست انچه در دل توست /خوشا که دست به تصمیم بهتری بزنیم

جالب است بدانید خانم سارا حاجیان نیز با استفاده از جزوه زیست شناسی خانم شبنم کوشک توانست دانشجوی پزشکی شهید بهشتی شود و خانم ساینا جبه داری نیز با استفاده از مشاوره انتخاب رشته خانم کوشک در اوج ناباوری پزشکی شهید بهشتی قبول شد و ده ها عزیز دیگر که اسامی و مدارک ان ها نزد استاد احمدی محفوظ است

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

ما در فضای مجازی هم هستیم ،شما می توانید در فضای مجازی و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

 

  1. ليندا ترابي گفت:

    شک نکنید سال دیگه مقاله منو چاپ میکنید. منم دارم با دی وی دی ها کار میکنم و خداروشکر ترازم خیلی پیشرفت داشته.

  2. roham گفت:

    سلام شماره تماس خود شخص استاد احمدی چنده ایا میتوانم با خود شخص ایشان صحبت بکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس