; charset=UTF-8" /> قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود (کنکور آسان است)

قبل خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود

قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود (کنکور آسان است)

 

قبل خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود

 

۲ دلیل برای اینکه دانش آموز باید قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود

احتمالا همه ی دانش آموزان و داوطلبان کنکور با نام آزمون تعیین سطح آشنایی دارند، آزمونی که جهت میزان توانایی علمی آن ها، قبل از شروع به آموزش برگزار می گردد. از این رو دانش آموز برای آنکه بداند در چه جایگاهی است و باید از چه منابعی استفاده کند، بهتر است قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود. با این آزمون است که نقاط ضعف و قوت او مشخص شده و می تواند بر اساس آن و با نظر سنجی از مشاوران به خرید منابع آموزشی بپردازد.

یکی از دلایلی توصیه می گردد، دانش آموز قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، وجود اساتید متعدد برای هر درس در موسسه کنکور آسان است. هر یک از این اساتید گرانقدر دارای سبک تدریس خاص خود بود و برای یک گروه از دانش آموزان قابل استفاده است. حتی علاوه بر این، این اساتید نیز دارای رتبه بندی هایی برای تدریس های خود می باشند که برخی از آن ها مفهومی تدریس شده اند، برخی دیگر تستی-آموزشی و در نهایت یک سری به صورت منحصرا تستی تهیه شده اند.

انتخاب اساتید برای دانش آموزان

این انتخاب تنها بر عهده دانش آموز نبوده و مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، آن ها در زمینه انتخاب اساتید مورد نظر راهنمایی می کنند. مثلا برای داوطلبانی که سال هاست از کنکور و درس فاصله گرفته اند و یا دانش آموزانی که دارای پایه ضعیف درسی هستند، حتما پکیج های مفهومی در نظر گرفته می شوند. اما در مقابل، دانش آموزی که پایه قوی در یک درس دارد، باید با سرعت به یادگیری روش های تست زنی پرداخته و صرفا از آموزش های تست زنی استفاده کند. حتی در برخی از موارد برای افراد از ترکیب این بسته استفاده می گردد. بدین منظور بهتر است که قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، تا بهترین انتخاب برای شما صورت گیرد.

دومین دلیلی که نیاز است داوطلب، قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، زمانی است که تا کنکور در اختیار دانش آموز و یا داوطلب قرار دارد. مثلا برخی از افراد تنها ۳ ماه مانده به کنکور تصمیم جدی برای درس خواندن پیدا می کنند. به همین منظور، با مشاوران ما تماس گرفته، تا با خرید تمامی بسته های آموزشی بتوانند در این سه ماه، زمان از دست رفته را جبران کنند. خب مسلم است که چنین کار عملا غیر ممکن است و نمی توان در این مدت زمان کم به یادگیری مفهومی پرداخت. پس چاره چیست؟ چگونه می توان در این زمان کم به بیشترین بازده رسید؟

بدین منظور مشاوران ما، با انجام یک آزمون تعیین مشخص می کنند، که شما در چه وضعیت یادگیری قرار دارید و نقاط قوت شما چه دروسی است. سپس بر اساس همان، به شما بسته های مناسب را پیشنهاد می کنند. با این کار از خرید های غیر ضروری جلوگیری شده و داوطلب می تواند با طیب خاطر به یادگیری بپردازد.

آیا این مسئله که دانش آموز باید قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، در موفقیت وی تاثیر گذار است؟

قطعا تعیین سطح برای موفق شدن در آزمونی مانند کنکور لازم و ضروری است. در حقیقت تا شما ندانید که در چه علومی دچار ضعف هستید، قادر به تقویت خود نیستید. اما متاسفانه برخی از دانش آموزان و یا داوطلبان بدون اطلاع، اقدام به خرید دی وی دی می نمایند. این گونه می شود که ضریب تاثیر یادگیری بر اثر یک انتخاب اشتباه از بین می رود. اما این تنها پیامد عدم مشورت قبل از خرید نیست، بلکه مهمترین ضربه ای که به دانش آموز وارد می شود، زمان از دست رفته او می باشد، که بر اثر خرید منابع اشتباهی هدر داده است. برای همین توصیه اکید داریم که فرد باید قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود.

بسیار دیده شده است که در نیمه های سال دانش آموز متوجه می شود که با این روش تدریس نمی تواند کنار بیاید، یا مطالب برای او خیلی سنگین است و یا طولانی و خسته کننده می باشد. خب در این حالت بر سر دو راهی قرار می گیرد که آیا دوباره به خرید دی وی دی های جدید بپردازد و یا با همین شرایط سر کند؟

متاسفانه به دلیل قیمت نسبتا بالای منابع آموزشی، دانش آموز قادر به خرید انواع پکیج ها نمی باشد، تا بتواند در میان آن ها یکی را انتخاب کند. بدین منظور باید قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود و این کار توسط مشاوران گروه مهندس حسین بنائی صورت می گیرد.

بهتر است دانش آموز قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، تا اینکه مجبور نشود که یک بار دیگر به خرید دی وی دی بپردازد

دروسی مثل ریاضی توسط سه استاد گرانقدر موسسه کنکور آسان است به نام های مهندس امیر مسعودی، امیر حسین شاهانی و استاد علی شاه تدریس می شود. در میان این سه استاد، کمتر کسی است که نام امیر مسعودی را نشنیده باشد. تدریس های امیر مسعودی خود به چند سطح تقسیم می شوند، که برای مطالعه آن ها، باید در زمان مناسب تهیه شوند. مثلا بسته های جمع بندی تنها ۳ ماه مانده به کنکور برای دانش آموز و داوطلب در نظر گرفته می شود، بسته های آموزشی برای پیش خوانی و یا دوباره یادگیری در برنامه دانش آموز قرار می گیرد و در نهایت بسته های تست زنی بعد از بست های آموزشی توصیه می شود. برای سایر اساتید موسسه نیز به همین صورت است. مثلا زیست شناسی توسط دکتر مهدی شیخی و دکتر پازوکی تدریس می گردد.

به ترتیب اولین استاد به صورت تکنیکی تدریس کرده و دومین به صورت مفهومی و پایه ای. تدریس های این دو بزرگوار حتی از لحاظ تعداد دی وی دی ها نیز با یکدیگر متفاوت هستند. برای همین باید قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود تا مشخص گردد، که نیاز شما مطابق با تدریس کدام استاد است.

بهترین راه برای اینکه قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود چیست؟

مشاوران گروه مهندس حسین بنائی، بهترین افراد جهت راهنمایی برای خرید محصولات کنکور آسان است می باشند. آن ها با توجه به نتیجه آزمون تعیین سطح شما، بهترین راه را برای مطالعه و خرید منابع در اختیار شما قرار می دهند. آن ها با توجه به شرایط و زمان شما، منابع را دسته بندی کرده و به شما معرفی می کنند. در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرد، که از کدام یک استفاده کنید. اما همواره در نظر داشته باشید که دلیل قابلیت کپی برداری از دی وی دی های آموزشی، بعد از خرید هیچ کدام از منابع آموزشی تعویض و یا عودت داده نمی شود. از این رو اکیدا توصیه می کنیم که دانش آموز و یا داوطلب قبل از خرید دی وی دی حتما تعیین سطح شود، تا از این مشکلات جلوگیری به عمل آید.

 

لینک های زیر برای شما مفید خواهد بود

مهندس امیر مسعودی : قبل از خرید حتما { تعیین سطح } شوید

جهت خرید دی وی دی های اوج یادگیری حتما تعیین سطح شوید

مشاوره رایگان جهت خرید محصولات اوج یادگیری { کنکور آسان است }

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { تعیین سطح رایگان } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×