آخرین اخبار : 

فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی

فیزیک پایه دهم مهندس امیر مسعودی

چگونه با فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی خود را برای کنکور آماده سازیم؟ (کنکور آسان است)

 

فیزیک پایه دهم مهندس امیر مسعودی

 

چگونه با فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی خود را برای کنکور آماده سازیم؟

دروس تخصصی پایه دهم، یکی از مشکل ترین و تخصصی ترین کتاب ها در میان سه سال دوره دبیرستان می باشد. در حقیقت در این پایه است که برای اولین بار دانش آموز، با مفهوم فیزیک و نحوه برخورد با مسائل آن آشنا می شود. به همین منظور ما در موسسه کنکور آسان است، فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی را طراحی کرده ایم، تا با کمک آن مفاهیم و نحوه تجزیه و تحلیل مباحث فیزیک را به دانش آموزان آموزش دهیم.

فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی برای رشته ریاضی، شامل ۵ بخش بوده، که در فصل پایانی با عنوان ترمودینامیک با رشته تجربی متفاوت است. این کتاب از لحاظ پیوستگی مطالب با پایه های یازدهم و دوازدهم در ارتباط نبوده و پیش نیاز آن ها نمی باشد. البته فصل اول کتاب فیزیک دهم با عنوان فیزیک و اندازه گیری، شامل مفاهیم واحد ها، تبدیل یکاها و نحوه محاسبه آن ها می باشد. این بخش یکی از بنیادی ترین مفاهیم در فیزیک دهم محسوب می گردد. به همین دلیل نیاز است که توسط اساتید ماهری همچون امیر مسعودی تدریس شوند تا کاملا در ذهن دانش آموزان، ماندگار گردند.

هدف از تولید بسته آموزشی فیزیک دهم امیر مسعودی، آشنایی دانش آموزان با نوع مفاهیم، مانند دما و گرما، ترمودینامیک، ویژگی های فیزیکی مواد و… می باشد. البته در این راستا، آموزش های مفهومی مهندس امیر مسعودی، به آماده کردن دانش آموزان برای امتحانات پایان ترم و کنکور نیز می پردازد. به همین منظور بسته های فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی در سه قالب، آموزشی، روش های تست زنی و جمع بندی ارائه شده اند.

 

اهمیت فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی برای یادگیری پایه یازدهم و دوازدهم

 

اهمیت فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی برای یادگیری پایه یازدهم و دوازدهم

فیزیک برای رشته ریاضی و تجربی از اهمیت خاصی برخوردار است. ضریب این رشته در کارنامه درسی دانش آموزان و برخی رشته های دانشگاهی، به ترتیب ۴، ۳ و ۲ می باشد. همین مسئله باعث شده است، که دانش آموزان از منابع مختلفی برای یادگیری این علم استفاده کنند. اما مشکل آن جایی است که با وجود منابع و کتب کمک درسی مختلف در این زمینه، باز هم یادگیری مفاهیم به صورت صد در صدی صورت نمی گیرد. اما علت چه می باشد؟ آیا روشی وجود دارد که با توجه به آن بتوان بیشترین درصد ها را کسب کرد؟ پاسخ به این سوال در موسسه کنکور آسان است و در دستان توانمند مهندس امیر مسعودی می باشد. مدرسی که توانست برای چندین سال متوالی به عنوان بهترین استاد ریاضی و فیزیک کشور انتخاب شود و دانش آموزان وی توانستند با نمراتی بیش از ۹۰ درصد، افتخارات بسیاری را برای خود به ارمغان بیاورند.

فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی، مجموعه کاملی از تمامی تست ها، روش های تست زنی، مفاهیم پایه، روش های حل مسئله، راه حل های جدید برای محاسبه و نگرش به یک مسئله و…. می باشد. در حقیقت یکی از مزایایی پیروی از روش های تدریس مهندس امیر مسعودی، گام به گام بودن آن ها می باشد. نوع تدریس به گونه ای است، که آموزش ها از ساده ترین توضیحات و مثال ها شروع شده و کم کم تخصصی تر و مشکل تر می شوند. در این میان، مهندس امیر مسعودی با ارائه هر مسئله جدید، نحوه تفکر در مورد آن و سپس حل کردن آن مسئله را شرح داده و در پایان هر فصل، تست های مربوط آن را حل می کند. البته این تست ها تنها جنبه آشنایی با نحوه طرح سوال از آن بخش می باشد و آموزش های تخصصی برای تست زنی، در بسته آموزشی به همین نام، توسط ایشان تدوین شده است، که شما می توانید از طریق دو شماره ( ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ ) و ( ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ ) و یا خط مستقیم مهندس حسین بنائی{ مشاور ارشد } به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳، با نحوه تهیه این بسته ها و یا ارتباط با مهندس امیر مسعودی بپردازید.

 

میخوام فیزیک رو ۱۰۰ بزنم

 

می خواهم فیزیک را ۱۰۰ درصد بزنم، از کجا باید شروع کنم؟

در میان تمامی دانش آموزانی که برای کنکور رقابت می کنند، برخی تنها برای رتبه اول شدن تلاش می کنند. آن ها می خواهند با درصد های بیش از ۹۰ درصد در دروس تخصصی، احتمال قبولی در یکی از دانشگاه های تراز اول را بیشتر کنند. به همین منظور اکثر آن ها به دنبال منابع آموزشی کارآمد با بازدهی بالا مانند فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی، می گردند. این نوع از منابع بر خلاف کتاب ها، که تنها به ارائه تست ها و راه حل های خلاصه شده می پردازد، به توضیح و تشریح مباحث پرداخته و نگرش جدیدی را در ذهن دانش آموز به وجود می آورد.

اما داشتن منابع برای موفقیت کافی نیست. بلکه آنچه موفقیت در فیزیک را رقم می زند، میزان تمرین کردن شما می باشد. در حقیقت هر چه مسائل متنوع تری تمرین کنید و زمان بیشتری را برای یادگیری صرف نمایید، تسلط شما بر مطالب افزایش می یابد. به همین منظور ما در کنار مطالب بسته آموزشی فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی، روش های تست آن را نیز تهیه کرده ایم، تا با کمک آن بتوانید با انواع دسته بندی سوالات و نحوه پاسخ دهی به آن ها آشنا شوید. در واقع زمانی که شما سوالات را دسته بندی شده آموزش می بینید، در ذهن شما ترتیب و نظمی برقرار می شود، که حاصل آن افزایش سرعت عمل در حل تست است. می دانید که این ویژگی در کنکور که تنها ۹۰ ثانیه برای پاسخ دهی زمان دارید، چقدر مهم است. از طرفی تشخیص نوع سوال و اینکه مسئله چه مجهولی از شما می خواهد و شما باید از کدام روش استفاده کنید، تنها با آموزش های فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی امکان پذیر است.

قیمت و تهیه فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی

راه های بسیاری برای معرفی بسته های آموزشی وجود دارد، که از جمله آن ها می توان به برنامه های تلویزیونی مانند اوج یادگیری، یادگیری آسان و یا برنامه های رادیویی اشاره کرد. اما شماره های ذکر شده در این برنامه ها، شما را به مشاوران بسیاری متصل می کند، . به همین علت و برای صرفه جویی در زمان، ما سایتی را راه اندازی کرده ایم، تا بتوانیم بهترین مشاوران و زبده ترین آن ها را به شما معرفی کنیم. در حقیقت تهیه بسته های آموزشی فیزیک دهم مهندس امیر مسعودی، تنها یکی از خدمات این گروه مشاوره ای است. هدف، تنها فروختن بسته های آموزشی نیست، بلکه می خواهیم با ارائه مشاوره های رایگان و تخصصی، شما را هر چه بیشتر برای کنکور و قبولی در آن، آماده سازیم. این کار در سایه برنامه ریزی، پشتیبانی، برگزاری آزمون های رایگان، ارتباط با نفرات برتر کنکور سال های گذشته، ارتباط با اساتید و… صورت می گیرد. همچنین هر چند ماه یک بار با معرفی طرح هایی مانند طرح نخبگان، دانش آموزان پرتلاش را انتخاب کرده و آن ها را به صورت حرفه ای برای رتبه برتر شدن آموزش می دهیم. این درست است که با دو شماره ( ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ ) و ( ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ ) می توانید بسته ها را تهیه کنید، اما تخصص ما مشاوره است و قصد داریم که با همکاری شما، نقشی در آینده موفق تان داشته باشیم. به همین منظور با تمام توان و علم خود، در بهبود وضعیت شما کوشا هستیم.

 

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب رشته و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { قیمت تدریس های پایه دهم } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید تا لیست قیمت به سرعت برای شما ارسال شود.

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

 1. blank بردیا موسوی گفت:

  من فیزیک دهم مهندس مسعودی رو خریدم . واقعا شاهکاره . الان هرچی تست بزاری جلوم زیر ۳۰ثانیه میزنم.ممنونم از موسسه خوب کنکور آسان است

 2. blank ساحل گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید شما گروههای مختلف برای مشاوره دارین ایا منابع این گروهها یکی هست؟مثلا فیزیکوبرای همه گروهها منابعش اقای مسعودی هست؟
  واینکه ازکجا بدکنیم کدوم گروه برا مشاوره خوب هست جایی برا دیدن نظرسنجی ها هست؟

  • blank مدیر سایت گفت:

   سلام. بله. مشاورین در چند گروه مشاوره متفاوت فعالیت دارند. بعضی از گروه‌ها تدریس های متفاوتی ارائه میدن برای دریافت لیست کامل محصولات با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس بگیرید یا ﴿ لیست قیمت ﴾ را به همین شماره پیامک کنید

 3. blank مینا گفت:

  خیلی ممنون استاد عالی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×