; charset=UTF-8" /> فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه سازمان سنجش کشور مسئول پذیرش دانشجویان است، گفت: پس از نواسانات نرخ ارز ۱۰ هزار دانشجوی پزشکی خواهان بازگشت به ایران و تحصیل در دانشگاه‌های علوم پزشکی شدند.

سرپوش آموزشی – محمدباقر لاریجانی در گفت‌وگو با خانه ملت درباره موضوع صندلی فروشی در برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی، گفت: سازمان سنجش کشور مسئول پذیرش دانشجویان بوده و دانشگاه‌ها هم پذیرفته شدگان را ثبت نام می‌کنند و وزارت بهداشت پس از ثبت نام لیست ورودی و خروجی دانشگاه‌ها را کنترل می‌کنند.

مطلب پیشنهادی :معرفی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 

معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تمام اطلاعات ثبت نامی‌ها طی سال‌های گذشته را بررسی کرده‌ایم، افزود: به دانشگاه‌ها بخشنامه شده که این اطلاعات با یکدیگر انطباق داده شوند تا در صورت وجود عدم انطباق موضوع حتما پیگیری شود.

 

درخواست انتقال به داخل به یکباره از ۳۰۰ به ۱۰ هزار رسید

فروش صندلی های پزشکی

            فروش صندلی های پزشکی

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

وی با تأکید بر اینکه اظهارات افراد در این باره باید بر اساس مستندات باشد، یادآور شد: آن چیزی که در رسانه‌ها داغ شده، موضوع تقاضای ورود دانشجویان از خارج به داخل کشور است؛ پیش از این سالانه فقط حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ متقاضی برای انتقال به کشور اقدام که مدارک آن‌‎ها بررسی و اقدام می‌شد ولی به دلیل نواسانات ارزی حدود ۱۰ هزار نفر درخواست ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور را داشتند.

رد ۴ هزار پرونده انتقال دانشجو در وزارت بهداشت

محمدباقر لاریجانی با بیان اینکه از این رقم ۱۰ هزار نفر، حدود ۶ هزار دانشجو از دانشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت بودند یعنی حدود ۴ هزار پرونده در وزارت بهداشت رد شد، افزود: ضمن اینکه حدنصاب گذراندن حداقل ۷۲ واحد درسی در دانشگاه مبدأ به دلیل مشکلات ارزی به ۳۶ واحد کاهش پیدا کرد تا کمکی به دانشجویان خارج از کشور باشد.

ارجاع تعدادی از پرونده‌های ناقص به مراجع نظارتی

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: تعدادی از پرونده‌های دانشجویان متقاضی انتقال به داخل کشور ناقص بود و این پرونده‌ها به دستگاه‌های نظارتی ارجاع شده و هر گونه تخلفی مشاهده شود، برخورد می‌کنیم.

معرفی دانشجو تا ۴۰ درصد بالاتر از ظرفیت دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

وی  درباره پذیرش دانشجو در رشته پزشکی، عنوان کرد: سازمان سنجش ۳۰ درصد بیشتر از پیشنهاد ما برای جذب دانشجوی پزشکی اقدام کرده است که اگر دانشگاه‌های علوم پزشکی، حمایت نشوند، مشکل ایجاد می‌کنند.

مطلب پیشنهادی :اشنایی با دانشگاه علوم پزشکی ایران

 

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه به همین دلیل در برخی از دانشگاه‌ها ظرفیت تا ۴۰ درصد افزایش یافت، افزود: امیدواریم در ماه‌های آتی و در زمان تصویب بودجه مجلس به دانشگاه‌های علوم پزشکی کمک کنند تا بتوانند درحوزه آموزش پزشکی قدم‌های درستی برداشتیم.

 

این مقام مسئول در وزارت بهداشت درباره موضوع تغییر رشته برخی از دانشجویان رشته دامپزشکی به پزشکی در دانشگاه آزاد، گفت: این موضوع در کمیسیون آموزش مجلس با حضور نمایندگان دانشگاه آزاد و مرکز پژوهش‌های مجلس مورد بررسی قرار گرفت و مدارک و شواهدی در این زمینه وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

فروش صندلی های پزشکی در دانشگاه

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس