طرح نخبگان ویژه رتبه برترهای آینده

طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده (کنکور آسان است)

طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده (کنکور آسان است)

 

طرح نخبگان ویژه رتبه برترهای آینده

 

طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده چیست و برای چه دانش آموزانی طرح ریزی شده است؟

طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده –  بهترین و پر متقاضی ترین طرح موسسه کنکور آسان است می باشد، که دارای بیشترین امکانات برای رتبه شده دانش آموزان است. هدف از این طرح استفاده از تمامی مهارت ها و منابع جهت ارتقای سطح علمی و آموزشی افراد است. طرح نخبگان، به منظور رشد و پرورش رتبه های تک رقمی و زیر ۱۰ در نظر گرفته شده است، بنابراین همه ی برنامه ریزی ها، مشاوره ها، منابع و… در راستای هدایت دانش آموزان به بهترین و بالاترین سطح علمی است.

برنامه ریزی افرادی که در طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، ثبت نام می کنند، بسیار متفاوت از سایر افراد است. زیرا که این دانش آموزان، آموزش های بسیاری را در جهت افزایش ساعات مطالعه خود دیده و تمرین کرده اند. در حقیقت سال ها همکاری با موسسه کنکور آسان است، از آن ها شخصیتی قوی و سرسخت ساخته است که می توانند بار اضافی مطالعه را به راحتی بر دوش بکشند.

علاوه بر این، افرادی که طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، شرکت می کنند، نه تنها منابع بیشتری را در برنامه خود دارند، بلکه از قبل نیز، با آفت های مطالعه دست و پنجه نرم کرده اند. در حقیقت آن ها سال آخر دبیرستان را به آموزش مهارت های کنکور نمی پردازند. زیرا در دو سال قبل هر آنچه نیاز بوده است را فرا گرفته اند. آن ها پایه دوازدهم را همان تابستان خوانده اند و طول سال تحصیلی را به مرور هر سه سال و تست های متعدد می پردازند. آنقدر که بسیاری از تست ها برای آن ها تکراری می نماید و تنها با دیدن سوال، می توانند راه حل را حدس بزنند.

آیا مشاوران در طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده، با مشاوران موسسه کنکور آسان است یکی می باشند؟

قطعا اهداف بزرگ نیاز به وسایل و ابزار بزرگ دارد. یکی از این ابزار، داشتن مشاوران برتر و زبده در این مسیر می باشد. بنابراین دور از انتظار نیست که مشاوران ارشد ما (مانند مهندس حسین بنائی) وقت خود را در اختیار این دانش آموزان قرار دهند. از آنجایی که شرکت در طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، برای هر دانش آموزی در نظر گرفته نشده است، معمولا این افراد بعد از بررسی کارنامه چند ماهه خود توسط مشاوران ما انتخاب می شوند.

البته شما نیز می توانید با تماس تلفنی، خود را به عنوان یکی از علاقه مندان این طرح نشان دهید، اما بدانید که شما تنها یکی از چند هزار نفری هستید که در صف انتظار قرار دارد. برای این منظور و به جهت دیده شدن بهتر است، که از همان مقطع دهم پایه های علمی خود را محکم بنا کنید تا مورد توجه مشاوران برتر قرار گیرید.

برخی از دانش آموزان آنقدر پرتلاش هستند که از همان ابتدا در لیست طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، قرار می گیرند. این افراد کم کم با سبک های مطالعه، سوار شدن بر زمان، انواع روش های تست زنی، مرور کردن و… آشنا می شوند. علاوه بر این، مشاوران برتر این افراد، برای آن ها جلسات تلفنی متعددی جهت صحبت کردن با رتبه های برتر کنکور های سال های قبل تشکیل می دهند، که می تواند در ارتقای انگیزه و روحیه دانش آموز موثر باشد.

آیا منابع طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده، با منابع سایر دانش آموزان یکی می باشند؟

یکی از سوالات متعددی که دانش آموزان در خصوص طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، می پرسند، مربوط به منابع است. باید عنوان کرد که این منابع با سایر دانش آموزان یکی است. اما افرادی که در این طرح شرکت می کنند، دارای یک سری منابع مازاد می باشند، که آن ها در این مسیر بیشتر یاری می دهد. مثلا محاسبات پیشرفته مهندس عارف ربیعیان از جمله ای بسته های آموزشی است، که برای این دسته از دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت هدف ما، تسریع در محاسبات، تجزیه و تحلیل و پاسخ دهی است، تا از این طریق بتوانیم دانش آموزان را برای پاسخ دهی به هر چه بیشتر سوالات در کنکور آماده سازیم.

علاوه بر این، منابع موسسه کنکور آسان است، به تنهایی سبب موفقیت دانش آموز نمی شود، بلکه برنامه ریزی ها و استفاده صحیح از آن است، که حد نهایی پتانسیل این پکیج های آموزشی را نمایان می سازد. برای این منظور نیز مشاور باید اطمینان یابد که سطح هوش و توانایی شما به اندازه ای است که تاب و توان حجم بالایی از اطلاعات را داشته باشد. بدین منظور افرادی که متقاضی طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده هستند، نمی توانند به راحتی از فیلتر های پذیرش عبور کنند. این طرح تنها برای افراد، با هوش و استعداد خاص است.

حال شاید از خود بپرسید، در این طرح جایی برای یک دانش آموز سال دوازدهمی وجود دارد یا نه؟ و یا اینکه فرصت کافی برای ثبت نام در این طرح قابل تمدید است و یا خیر؟ برای اینکه بتوانید جز دانش آموزانی باشید که در طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده ثبت نام می شوند، باید در کمترین زمان ممکن توانایی های خود را به اثبات برسانید. در حقیقت این یک مسیر میانبر است، که می توان از طریق تماس مستقیم با یک مشاور ارشد نظیر مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳)، مسیر سه ساله را یک ساله پیمود. مشاور ارشد با طرح سوالات هوشمندانه از شما و بررسی سوابق تحصیلی و آزمون تعیین سطح، مشخص می کند، که شما همان فرد مورد نظر برای ثبت نام در طرح هستید، یا خیر. بنابراین نگران از دست دادن زمان خود نباشید، مادامی که دارای هوش و استعداد کافی باشید، ما جایگاهی در طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده، برای شما در نظر می گیریم.

چگونه می توان در طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده ثبت نام کرد؟

حال بعد از شرح و توضیح اینکه طرح نخبگان ویژه رتبه های برتر آینده چیست، به این موضوع می پردازیم، که چگونه می توان در این طرح ثبت نام کرد.

ثبت نام در طرح های ویژه موسسه کنکور آسان است، معمولا با فراخوان و اطلاع رسانی از قبل صورت می گیرد. دانش آموزان پس از تماس با دو شماره (۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) مورد بررسی قرار می گیرند. از آن ها آزمون تعیین سطح گرفته می شود و سپس بر اساس نتیجه آن جلسه ای میان مشاوران، پشتیبان ها و مشاوران ارشد تشکیل می شود که در مورد ارائه منابع و خدمات کنکور آسان است به این افراد، تصمیم گیری می شود.

از آنجایی که منابع انسانی موسسه کنکور آسان است محدود است، ما به دنبال توزیع آن برای افراد با استعداد و پرتلاش هستیم. بدین منظور، تک تک تماس هایی که با شماره شخصی مهندس حسین بنائی و یا خود موسسه گرفته می شود، بدقت مورد بررسی قرار گرفته می شوند.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید محصولات آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره و برنامه ریزی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×