طرح نخبگان تخصصی ترین طرج برنامه ریزی

طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی (کنکور آسان است)

طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی (کنکور آسان است)

 

طرح نخبگان تخصصی ترین طرج برنامه ریزی

 

نقش طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، در قبولی دانش آموزان کنکوری

هدف همه دانش آموزان برای استفاده از موسسات آموزشی، قبولی در رشته ای است که خواهان آن هستند. بدین صورت که آن ها از منابع کمک درسی، کتاب های تست، آزمون های آنلاین، مشاوره ها و… استفاده می کنند، تا بتوانند تراز خود را افزایش دهند. بدین منظور موسسه کنکور آسان است، طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی را طراحی کرده است، تا دانش آموزان بتواند به کمک آن، رتبه های یک رقمی، دو رقمی و سه رقمی را کسب کنند.

در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی شده موسسه کنکور آسان است، منابع به صورت هدفمند و با توجه به شرایط دانش آموزان، در برنامه ریزی آن ها قرار داده شده است. همگی اساتید این طرح، همان اساتید برنامه اوج یادگیری بوده و به همان سبک و سیاق تدریس می کنند. تنها تفاوت این طرح با سایر طرح های موسسه، بهره مند شدن از مشاوره های تخصصی مشاوران ارشد، دریافت جزوات اختصاصی از سوی مشاوران، استفاده از آزمون های آنلاین، ارتباط با نفرات برتر کنکور سال های قبل، چک شدن روزانه و هفتگی از سوی مشاور ارشد، تماس با والدین جهت اطلاع دادن از وضعیت تحصیلی دانش آموز، استفاده از پشتیبان، رفع اشکال توسط اساتید موسسه کنکور آسان است و …. می باشد.

طرح نخبگان

این طرح یکی از کامل ترین طرح های موسسه می باشد، که برای طیف وسیعی از دانش آموزان دبیرستانی و حتی داوطلبان کنکور سال های گذشته نیز، به کار می رود. خوشبختانه این طرح هیچ محدودیت نداشته و دانش آموزان نظام قدیم نیز می توانند از آن استفاده کنند. با این حال، تنها تفاوت آن ها با دانش آموزان نظام جدید، در منابع آموزشی آن ها می باشد. طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، دارای منابع کامل آموزشی؛ اعم از تست زنی و جمع بندی نیز می باشد، که باید مطابق با برنامه مطالعه شوند.

چرا توصیه می شود که دانش آموزان از طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، استفاده کنند

معمولا دانش آموزان بدون توجه به زمان بندی و داشتن برنامه ریزی، تابستان و روز های خود را به بطالت می گذرانند. برای همین است که نظم و انسجام برای موفقیت آن ها امری ضروری است. این وضعیت مخصوصا برای داوطلبانی که فارغ التحصیل شده اند، بسیار رایج است. از این رو قرارگیری در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، می تواند به تلاش کردن آن ها جهت دهد و در آن ها ایجاد انگیزه کند.

علاوه بر این، زمانی که دانش آموز پیشرفت تحصیلی خود را در نتایج آزمون های آزمایشی می بیند، تلاشش بیشتر شده و می تواند با شور و اشتیاق بیشتری به درس خواندن ادامه دهد.

داشتن یک حامی یا پشتیبان، یکی دیگر از دلایلی است که افراد در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، ثبت نام می کنند. اینکه دانش آموز دریابد، مدام در حال چک شدن است و کسی در آن سوی تلفن می باشد، که او را زیر نظر دارد و پیگیر روند مطالعه او است، خود را در یک چهارچوب احساس کرده و کمتر به بازیگوشی می پردازد.

دریافت مشاوره های رایگان

برخورداری از مشاوره های رایگان، یکی از نعمات شرکت در طرح های آموزشی موسسه کنکور آسان است، می باشد. وجود مشاور در لحظاتی که امید خود را از دست می دهید، انگیزه ای برای ادامه دادن ندارید، خسته از تلاش کردن هستید و… بسیار حیاتی است. تمامی این لحظات برای دانش آموزان پدید می آید و تنها راه حل آن کمک گرفتن از مشاوران ما، در گروه مهندس حسین بنائی می باشد. این مشاوران، خوب می دانند دانش آموزانی که در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی شرکت می کنند، با چه چالش هایی روبرو خواهند شد، از این رو خود را برای دلزدگی ها و خستگی های آن ها آماده کرده اند. آن ها با پیگیری های روزانه خود، اجازه سست و یا ناامید شدن به دانش آموز را نمی دهند.

چگونه در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است، ثبت نام کنیم

قرار گیری در طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، کاری نه چندان دشوار، اما زمان بر است. زیرا که باید توانایی خود را برای حضور در میان نخبگان به اثبات برسانید، تا بتوانید از راهنمایی های یک مشاور ارشد بهره مند شوید. تمای طرح های دیگر موسسه در مقابل این طرح، مانند دروازه ای به سوی یک مارتون بزرگ هستند. به همین دلیل ما پایان هر طرح، دانش آموزان نخبه خود را برای شرکت در این رقابت آموزشی انتخاب می کنیم و آن ها را به مشاوران ارشدی مانند مهندس حسین بنائی ارجاع می دهیم.

اغلب افرادی که در این طرح ها شرکت می کنند، دانش آموزان سال دهمی بوده، که قصد دارند از همان ابتدا به صورت حرفه ای رشد کنند. برای همین هم زمان کافی برای اثبات خود را در اختیار دارند. اما اگر شما نیز جز آن دسته از داوطلبان فارغ التحصیل و یا دانش آموزان سال دوازدهمی هستید، نگران نباشید. مهندس حسین بنائی از طریق شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ در کنار شما است. اما دقت داشته باشید، که شما تنها یک شانس برای قرارگیری در لیست طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، را دارید و آن هم توسط مهندس بنائی تعیین می شود.

اما متاسفانه به دلیل کثرت تماس های گرفته شده با این شماره، ممکن است دسترسی به مهندس بنائی کمی مشکل باشد. در این صورت می توانید با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) تماس گرفته، تا مشاورانی که تحت نظارت و سرپرستی ایشان قرار دارند، شما را در لیست درخواست کننده گان طرح نخبگان تخصصی ترین طرح برنامه ریزی، قرار دهند.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

طرح نخبگان ویژه رتبه برتر های آینده (کنکور آسان است)

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

خرید دی وی دی های کنکور آسان است { اوج یادگیری }

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی با اساتید مطرح و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی، خرید منابع آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×