شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان

 با شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان خود را تقویت کنیم

برای دانش آموزانی که در صدد کسب رتبه زیر هزار هستند درس شیمی بسیار حیاتی و سرنوشت ساز است. خوشبختانه دانش آموزان با پیش خوانی را درسها بشدت کیفت مطالعه خود را افزایش داده و سریعتر می توانند به دوره و مرور دروسی مانند شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان و ریاضی دهم مهندس امیر مسعودی بپردازند. در حقیقت آنچه موفقیت در کنکور را برای این گروه پر تلاش از دانش آموزان قطعی می کند، همین مرور کردن های مرتب و مطابق با برنامه موسسه کنکور آسان است.

دانش آموزان می دانند که در میان دروس تخصصی، شیمی آسان ترین و نمره ساز ترین درس با ضریب بالا است. به همین منظور است که سعی می کنند با منابع مختلف مانند دی وی دی های آموزشی شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان و یا دی وی دی های تست زنی ایشان، مهارت خود را در این زمینه تقویت کنند. در این صورت این تنها زمان است که با آن ها در رقابت است و برای غلبه بر این رقیب بی بدیل، باید با برنامه ریزی و حساب شده به پیش رفت.

دروسی مانند شیمی، ریاضی و فیزیک را نمی توان تنها در عرض چند ماه یاد گرفت و به مهارت لازم برای تست زنی رسید. برای همین است که ما کنکوریها خواندن را از تابستان سال دهم توصیه می کنیم و از دانش آموزان می خواهیم که با تهیه ی بسته های آموزشی مانند شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان و حتی بسته های آموزشی دروس عمومی، خود را کم کم آماده سازند تا در طول سال تحصیلی، علاوه بر آمادگی برای امتحانات پایان ترم، بتوانند خود را برای کنکور نیز آماده سازند.

قیمت شیمی یازدهم عارف ربیعیان

 

شیمی عارف ربیعیان
شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد
چگونه با شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان در پزشکی قبول شوم؟

برای دانش آموزانی که خواهان رشته های گروه یک می باشند (پزشکی، داندانپزشکی و داروسازی )، شیمی بسیار مهم است. کمترین ضریب این رشته ها برای این رشته ها سه می باشد. برای همین کسب نمره بیش از ۹۰ درصد در این درس، ضامن قبولی شماست. به همین منظور باید علاوه بر شیمی دهم، از شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان و سایر بسته های آموزشی مربوط به این درس، استفاده کنید. اما هدف تنها خواندن نمی باشد. زیرا که حجم مطالب آموزشی و نکاتی که در بسته های آموزشی ذکر می شود، آنقدر جامع و کامل است که نمی توان به یکباره همه ی آن ها را فرا گرفت. به همین دلیل شما نیاز به زمان دارید، که فرمول ها و تمامی نکات در ذهن شما تثبیت شوند.

از طرفی یادگیری روش های تست متنوع و آشنایی با همه ی آن ها، دامنه دید شما را گسترده کرده و شما می توانید با حل تمرین های پی در پی از هر تیپ سوالی، مهارت خود را تقویت کنید. البته این افزایش سطح مهارت باید همراه با کم شدن زمانبندی شما در تست زنی همراه باشد. در حقیقت به ازای هر تیپ سوال که شما آموزش می بینید، باید ۵۰ تست نمونه را حل کرده تا بتوانید بر آن حیطه از آموزش مسلط شوید. به همین منظور شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان به گونه ای طراحی شده است، که علاوه بر حل مسائل گوناگون، راه حل ها را در کمترین زمان ممکن طراحی کرده است. به این ترتیب می توانید با حل کردن تمرین های مداوم، کم کم بر زمانبندی خود مسلط شوید.

برای کاهش زمان حل تست، بهتر است ابتدا به یادگیری عمیق بپردازید و سپس شروع به دیدن دی وی دی های تست زنی شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان کنید. بعد از دیدن هر بخش از روش های تست زنی، دی وی دی را خاموش کرده و یک بار در ذهن خود تمامی راه حل ها را مرور کنید. سپس به سراغ کتاب های تست بروید و تست های مربوط به آن بخش را حل کنید. ده تست اول را به عنوان آزمایشی حل کنید. اما بعد از تست دهم، شروع به زمانبندی کنید و ابتدا با استفاده از کرنومتر ببینید که برای هر تست چقدر زمان صرف کرده اید. این روش را تا تست بیستم انجام دهید. سپس از تست بیستم تا تست ۵۰ رقابتی میان خود و زمان ایجاد کنید، تا بتوانید زمانبندی خود را در حد مطلوب که همان ۶۰ ثانیه است، برسانید.

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد
شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد
شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان را چگونه بخوانم که بیشترین بازدهی را داشته باشم؟

بازدهی مساوی است با میزان بهره وری شما از زمان. در حقیقت باید ببینید که در یک مدت زمان تعیین شده، به چه اندازه می توانید مطالب را یاد بگیرید، درک عمیق پیدا کنید و یا اینکه بر آن ها مسلط شوید. برخی تنها مطالب را می خوانند و با یک دید سرسری از آن می گذرند. اما برخی دیگر ریزنگر بوده و تمامی مطالب و مباحث شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان را با ذکر جزئیات و تمامی نکاتی که گفته می شود، به خاطر می سپارند و با تمرین کردن تست های مختلف، آن ها را به حافظه بلند مدت خود انتقال می دهند.

در حقیقت در روز کنکور موفقیت از آن کسی می شود، که زودتر راه حل مورد نظر را در میان شلوغی های ذهنی و استرس هایش بیابد. و این کار نیازمند یک دسته بندی جامع در ذهن است. به همین دلیل است که یادگیری امری زمان بر می باشد. زیرا تنها با مرور کردن در فواصل زمانی استاندارد است که می توانید مطالب را به صورت دسته بندی شده در ذهن خود نگهدارید. به همین منظور شما باید مطالب ذکر شده در دی وی دی های آموزشی شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان را به همان ترتیبی که تهیه شده اند، مطالعه کنید.

بازدهی بالا در درسی همانند شیمی، شما را به موفقیت در کنکور می رساند. زیرا که حل مسائل گوناگون، ما را در تسلط بر مطالب، یاری می دهد. شما می توانید بیشترین بازدهی در کنکور را داشته باشید، اگر تمامی نکات گفته شده در شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان را یاد گرفته باشید و آن ها را تمرین کرده باشید. تمامی تدریس های این استاد به صورت تکنیکی و رمزنگاری شده می باشد، که شما می توانید با این روش، در کمترین زمان ممکن، بیشترین بهره را ببرید.

از چه طریقی می توان شیمی یازدهم مهندس عارف ربیعیان را تهیه کرد؟

تیم های مشاوره ای بسیاری در موسسه کنکور آسان است حضور دارند که هر کدام دارای سابقه ای متفاوت می باشند. اما در میان تمامی صد ها مشاوری که به صورت حرفه ای دراین مجموعه مشغول به فعالیت هستند، تنها عده ی کمی دارای تخصص مشاوره برای کنکور (آن هم برای دانش آموزان نخبه و برتر) می باشند. در این میان ما گروهی از این مشاوران متخصص را با سرپرستی مهندس حسین بنائی گردآوری کرده ایم، تا مشاوره را به حرفه ای ترین شیوه ممکن، به دانش آموزان ارائه دهیم. در حقیقت تخصص ما تبدیل دانش آموز نخبه به رتبه برتر می باشد. به این هدف خود نیز دارای برنامه ریزی ها و طرح های متنوعی می باشیم. از این رو در حین طرح های مختلفی که برای دانش آموزان برگزار می کنیم و مشاوره دادن های روزمره خود، دانش آموزان با استعداد و نخبه را شناسایی کرده و آن ها را در طرح های خاص و برنامه های ویژه خود ثبت نام می نماییم. اطلاع از نحوه انتخاب شدن در طرح های نخبگان و یا مشاوره های تخصصی، از طریق دو شماره ( ۰۲۱۴۴۲۴۰۳۰ ) و ( ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ ) و یا تماس با خط مستقیم مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) امکان پذیر است.

همچنین دانش آموزانی که به لیست قیمت محصولات کنکور آسان است نیاز دارند میتوانند جهت دریافت جدیدترین لیست قیمت محصولات کنکور آسان است کلمه { قیمت  } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ پیامک کنند

مطالب مرتبط

شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

لیست قیمت کنکور آسان است

 

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×