; charset=UTF-8" /> شیمی کنکور اسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

شیمی کنکور اسان است

شیمی کنکور اسان است

شیمی کنکور اسان است

شیمی کنکور اسان است

یکی ار دروس تخصصی و مهم که تاثیر به سزایی در انتخاب رشته زیر گروه های گروه تجربی می گذارد درس شیمی می باشد . درس شیمی از دروس تاثیر گذار در رشته های گروه ریاضی هم می باشد . این درس درس نسبتا مشکلی است و نیاز به اموزش تخصصی دارد . درس شیمی به بررسی مواد شیمیایی و هم چنین ترکیبات حاصل از ان ها و روابط فی ما بین می پردازد .

مطلب پیشنهادی: لیست قیمت دی وی دی شیمی دهم تجربی

تعداد تست های شیمی و ضرایب ان 

شیمی کنکور اسان است

در کنکور ریاضی و فیزیک  درس شیمی تعداد ۳۵ تست را به خود اختصاص داده است که برای این ۳۵ تست مدت زمان پاسخ گویی ۳۵ دقیقه را در نظر گرفته اند   . هم چنین در ازمون سراسری گروه علوم تجربی برای درس شیمی تعداد ۳۵ تست در نظر گرفته شده است که برای این تعداد تست ۳۵ دقیقه زمان در نظر گرفته شده است ،.

ضرایب درس شیمی در زیر گروه ریاضی برای هر رشته متفاوت می باشد ولی به صورت کلی شیمی در زیر گروه های گروه ریاضی و فنی ضریب دو و سه دارد .

مطلب پیشنهادی : شیمی صد در صد با عارف ربیعیان

هم این درس در گروه تجربی ضریب سه و چهار دارد .  با توجه به زمان یک دقیقه ای که برای هر تست در کنکوربرای شیمی در نظر گرفته شده است و ضریب نسبتا خوبی که این درس در گروه ریاضی و ضریب بسیار خوبی که در گروه تجربی دارد ،  حتما باید درس شیمی را به صورت اصولی و تخصصی یاد بگیرید تا بتوانید در کنکور سراسری با سرعت عمل بالا پاسخ تست ها را به درستی بدهید .

شیمی کنکور اسان است

 

موسسه کنکور اسان است 

موسسه کنکور اسان است با سابقه دیرینه ای که در تولید دی وی دی های اموزشی با سبکی کاملا کارامد و مفید دارد توانسته است در طول سالیان متوالی ، داوطلبان بسیاری را به رتبه های برتر کنکور تبدیل کند . رمز موفقیت کنکور اسان است در ارائه ی سبک نوین اموزشی و هم چنین صرفه جویی در وقت داوطلبان می باشد.

مطلب پیشنهادی : تدریس شیمی استاد ربیعیان پایه دهم کنکور آسان است

البته نباید محتوای اموزشی دی وی دی های اموزشی کنکور اسان است را هم از نظر دور داشت . مطمئنا محتوای اموزشی پربار محصولات کنکور اسان است شما را یک قدم جلوتر از رقابایتان در کنکور سراسری نگه می دارد .

شیمی کنکور اسان است

می شود گفت چیزی را که شما در کلاس ها و کتابهای دیگر قرار است به صورت ترکیبی یاد بگیرید ، به صورت یک جا در یک مجموعه دی وی دی اموزشی و توسط یک استاد فرا می گیرید و همین امر خود به خود زمانی را که قرار است شما به تحقیق و جستجو بپردازید را برای شما صرفه جویی می کند .

مطلب پیشنهادی : تدریس شیمی کنکور آسان است

از طرفی رفت و امد به کلاس های بیرون خود نیز مستلزم صرف هزینه و زمان است و موسسه کنکور اسان است با تولید دی وی دی های اموزشی این زمان را به شما بر می گرداند

روش های تست زنی

شیمی کنکور اسان است

کنکور تشکیل شده از سوالات پیجیده ترکیبی که برای پاسخ دهی به انها نیازمند دو چیز هستیم . اول زمان کافی و دوم تسلط کامل بر دروسی که از ان ها سوال طرح می شود همان طور که می دانید زمان تقریبی برای پاسخ دادن سوالات کنکور چیزی بین یک تا دو دقیقه می باشد و روش هایی که داوطلبان از مدرسه یاد گرفته اند برای رسیدن به نتیجه خیلی بیشتر از این ها زمان می خواهد .

مطلب پیشنهادی : تدریس شیمی عارف ربیعیان { فصل دوم پایه یازدهم }

شیمی کنکور اسان است

بنابراین ما باید روش هایی را در دست داشته باشیم که با ان ها بتوانیم سوالات کنکور را در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدهیم. موسسه کنکور اسان است اقدام به تولید محصولاتی تحت عنوان روش های تست زنی کرده است که در ان اساتید دروس روش هایی را ارائه می دهند که داوطلب بتواند در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد . شما می توانید این محصول را تهیه کنید و با استفاده از روش های تدریس شده در ان پاسخ سوالات را بیابید

شیمی کنکور اسان است

شیمی کنکور اسان است

اساتید برجسته در موسسه کنکور اسان است

این موسسه در درس شیمی از اساتید بسیار برجسته ای استفاده می کند که با در اختیار قرار دادن همه ی ان چه از نظر علمی در اختیار دارند ، موجبات پیشرفت شما را در درس شیمی فراهم می کنند . توجه داشته باشید که یک استاد خوب می تواند شما را چند قدم جلو بیندازد و یک استاد بد می تواند شما را بسیار از مسیرتان دور بکند .

موسسه کنکور اسان است از بهترین اساتید کشور برای تدریس درس شیمی استفاده می کند . که نمونه های برجسته ی تدریس شیمی در کشور هستند .

شیمی کنکور اسان است

مطلب پیشنهادی :روش تست زنی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان فصل دوم

استاد عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان در درس شیمی از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار است  و دی وی دی های اموزشی  که ایشان تدریس کرده اند و نتیجه ای که داوطلبان مستفاد از دی وی دی های اموزشی گرفته اند خود بیان گر این موضوع می باشد .

 

استاد عارف ربیعیان با سبک تدریس ویژه ای که دارند  توانسته اند اموزش شیمی را برای داوطلبان کنکور بسیار سهل و اسان بگردانند و داوطلبان بتوانند شیمی را خیلی را حت تر از ان چه فکر می کردند فرا بگیرند . محصولاتی که توسط این استاد بزرگوار تولید شده است می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید

شیمی کنکور اسان است

از سوابق علمی مهندس عارف ربیعیان می شود به موارد زیر اشاره نمود

مدرس صدا و سیما و المپیاد های شیمی

مدرس در شبکه های دو و چهار و پنج و بیش از بیست و هشت شبکه استانی

مدرس رسمی اموزش و پرورش و مدارس خاص

مدرس پروازی در بیش از ۳۰۰ شهر کشور

مولف کتاب های کنکور

طراح سوالات ازمون های ازمایشی

 

شما می توانید لیست محصولات مهندس عارف ربیعیان را  در لینک های زیر مشاهده نمایید

 

لیست قیمت محصولات شیمی دهم (استاد عارف ربیعیان)

شیمی کنکور اسان است

لیست قیمت شیمی یازدهم (استاد عارف ربیعیان)

لیست قیمت شیمی دوازدهم (استاد عارف ربیعیان)

فیلم آموزش استوکیومتری توسط عارف ربیعیان

 

 

مهندس مهر پور

مطلب پیشنهادی : قیمت شیمی دکتر اکبری و مهندس مهرپور

 

یکی دیگر از اساتید برجسته موسسه کنکور اسان در درس شیمی استاد بزگروار مهندس مهر پور می باشند . این استاد بزرگوار با تدریس بسیار عالی که در درس شیمی دارند تونسته اند شعار شیمی اسان است را در موسسه کنکور اسان است به واقعیت تبدیل نمایند . مطمئن باشید با اساتید موسسه کنکور اسان است شیمی برای شما اسان است

سوابق علمی مهندس مهر پور

اقای خاص شیمی ایران

 

مدرس شیمی و کارشانی برنامه های شبکه یک ، سه ، چهار ، پنج سلامت سیما و شبکه های  رادیویی  فرهنگ ، جوان و ایران

 

مولف کتاب ها ی کمک درسی شیمی کنکور

 

مدرس رتبه های برتر راه یافته به رشته های پزشکی و مهندسی

 

نمونه تدریس شیمی توسط استاد مهر پور

 

 

 

 

شما می توانید لیست محصولات مهندس مهرپور را  در لینک های زیر مشاهده نمایید

 

لیست قیمت محصولات شیمی دهم (استاد مهرپور)

لیست قیمت محصولات شیمی یازدهم (استاد مهرپور)

 

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×