آخرین اخبار : 

شیمی مهندس عارف ربیعیان

عارف ربیعیان

شیمی مهندس عارف ربیعیان

عارف ربیعیان  -موسسه کنکور آسان است، یکی از بهترین مؤسسات کنکوری است، که در جهت آموزش دانش آموزان، سعی در پیشرفت آنان دارد. این موسسه دارای مجرب ترین اساتید کشور بوده که توانایی آموزش دانش آموزان را در هر سطح علمی دارد. در این موسسه برای هر درس دو الی سه استاد در نظر گرفته شده، که با توجه به سطح علمی دانش آموزان، یکی از اساتید توسط مشاوران مجرب این مجموعه، برای آن ها در نظر گرفته می شود. شیمی مهندس ربیعیان یکی از برجسته ترین پکیج های آموزشی این موسسه بوده، که توسط استاد توانمند این مجموعه، استاد عارف ربیعیان تدریس می شود. استاد ربیعیان درزمینهٔ تدریس شیمی صاحب سبک بوده و برای محاسبات شیمی و ریاضیات در شیمی، راه حل های خلاقانه ای تدریس نموده است. این استاد جوان با ارائه بهترین متد آموزشی سعی در پیشرفت دانش آموزان داشته و هر آنچه را که عامل موفقیت در کنکور است را، به دانش آموزان یاد می دهد.

عامل پیشرفت شیمی مهندس عارف ربیعیان

در رقابت تنگاتنگ کنکور، هر دانش آموز می داند، که داشتن وقت اضافه برای حل یک تست بیشتر، چگونه می تواند نتیجه کنکور را تغییر دهد. بنابراین رقابت دانش آموزان در دقایق حضور بر سر جلسه کنکور نیست، بلکه در تمامی لحظاتی است که در جلسه حضور دارند. ازاین‌رو تسلط بر تکنیک های نوین درسی مانند شیمی، می تواند این دانش آموزان را بسیار یاری دهد. در این راستا شیمی مهندس عارف ربیعیان تکنیکی ترین تدریس شیمی این روز ها بوده، که می تواند در کمترین زمان ممکن دانش آموزان را به جواب نهایی هدایت کند. بنابراین برای داشتن اطلاعات بیشتر درزمینهٔ شیمی، و همچنین موفقیت در این درس مهم، شیمی مهندس عارف ربیعیان می تواند مناسب ترین گزینه ممکن باشد. شیمی مهندس عارف ربیعیان برای هر سه مقطع دهم، یازدهم ، دوازدهم و تمامی مقاطع کنکوری وجود داشته که با کمک گرفتن از آن، هم می توان پایه شیمی قوی برای دانش آموز رقم زد و هم می توان به قبولی در کنکور با توجه به ضریب بالای این درس، اطمینان بیشتر حاصل نمود.

عارف ربیعیان

عارف ربیعیان

شما دانش آموزان عزیز جهت تهیه مجموعه دی و ی دی های شیمی مهندس عارف ربیعیان با شماره های

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

 ۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا کلمه {  کنکور ۹۸  } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

———

جهت عضویت در کانال تلگرام مهندس امیر مسعودی و کنکور آسان است و استفاده از جزوه ها و تدریسهای رایگان و دانلود برنامه تلویزیونی اوج یادگیری کلمه { کانال تلگرام } را به شماره

۹۰ ۵۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×