; charset=UTF-8" /> شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

 

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

 

همه ی ما شیمی را دوست خواهیم داشت و از نظر ما شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

شیمی را می توان یکی از هیجان انگیزترین علومی دانست که تا به امروز بشر با آن روبرو بوده است. ترکیب مواد مختلف و ساخت ماده ای جدید و پیش بینی محصولی که می خواهید آن را بسازید، شما را با چالشی روبرو می کند، که می تواند روح شما را سر ذوق بیاورد. در حقیقت شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد. اما چرا ما تاکید بر این استاد گرانقدر داریم؟ چرا دانش آموزان اینقدر طالب یادگیری شیمی به سبک مهندس عارف ربیعیان هستند؟ چگونه می توانیم بهترین بهره وری را از یادگیری شیمی داشته باشیم؟ تمامی این سوالات به جایی ختم می گردد که یک استاد خوب داشته باشید، تا بتواند عشق به علم شیمی را در وجود شما زنده کند.

مشاهده قیمت محصولات شیمی دوازدهم

 

جدیدا شیمی سخت شده

گیر کردن در مسائل گیج کننده شیمی و وجود مجهولات مفهومی گوناگون در این علم، سبب می شود که دانش آموزان نتوانند بازده خوبی در یادگیری داشته باشند و چه بسا بسیاری از آن ها علاقه خود را به شیمی از دست داده و آن را کنار بگذارند. این در حالی است که با وجود یک استاد حرفه ای و کسی که بتواند با توضیحات اصولی و جامع خود مطالب را در ذهن دانش آموز باز کند، لازمه موفقیت در این علم است. برای همین ما می گوییم که شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد. زیرا که ایشان با توضیحات کامل خود و استفاده از مثال های گوناگون، حل مسائل مختلف و استفاده از تمثیل های بسیار برای درک شیمی، آن را یه یکی از لذت بخش ترین درس در میان علوم مختلف تبدیل کرده است.

در واقع هر چه استادی در بیان خود قوی تر و قدرتمندتر باشد، دانش آموزش بهتر و سریعتر مطالب را درک می کند. از طرفی فن بیان و تکنیک تدریس نیز، در میزان یادگیری بسیار مهم است. معلمی که همه مباحث را تدریس می کند و هیچ حس کنجکاوی در دانش آموز ایجاد نمی نماید، نمی تواند شوق یادگیری را نیز در وی بیدار کند. همچنین انرژی و احساس لذت تدریس در یک معلم، از رفتار و حرکات یک دبیر کاملا مشخص است. مسلما هیچ کسی دوست ندارد سر کلاسی قرار گیرد که معلم آن عبوس، خواب آلود و یا بدون انرژی باشد. این در حالی است که مهندس عارف ربیعیان آنچنان مطالب را با انرژی و رمز گونه بیان می کند، که دانش آموز را ترغیب به یادگیری بیشتر کرده و او را تشنه فهمیدن می کند. برای همین شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد، زیرا که با وجود چنین معلمی می توان موفقیت را تضمین نمود.

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

می توان گفت شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

عدم اطلاعات کافی درباره شیمی، آن را به علمی بسیار پیچیده و مبهم تبدیل می کند. از طرفی نیز بسیاری گمان می کنند که شیمی تنها یک علم مبهم و مخلوط کردن چند ماده می باشد. اما در میان این دو دیدگاه متضاد می توان دیدگاهی اعتدال گونه نیز یافت، که توسط معلمان و دبیران شیمی حرفه ای، از همان ابتدای یادگیری در ذهن دانش آموزان پدید می آید. این معلمان خوب می دانند، که چگونه کاربرد شیمی را به دانش آموز نشان دهند و به آن یاد دهند که چگونه در فراسوی این ترکیب های شیمیایی، مسائل، محاسبات، جدول تناوبی و …. بتوانند به هدف خود برسند. آن ها سختی و پیچیدگی شیمی را لا به لای زیبایی ها و شیطنت هایی که می توان با این علم انجام داد پنهان می کنند، تا زمانی که خود دانش آموز طالب یادگیری آن ها شود. آن ها آموزش را با مطالب روزمره و ایجاد پرسش هایی در ذهن دانش آموز به وجود می آورند. مثلا اینکه آیا می دانند فشفشه ها، مواد شوینده، رنگ لباسشان، رنگ مویشان و حتی ساختار پروتئین های بدنشان چگونه است؟ قطعا این کاربرد ها ذهن ها را درگیر می کند و دانش آموز را وارد دنیایی می کند، که تا به امروز گمان می کرده یک زندگی عادی بوده است. بعد از طرح این موضوعات است که کم کم دانش آموز در مورد علم شیمی کنجکاور شده و به سراغ همه ی مطالب شیمی می رود تا بتواند روح کنجکاو خود را سیراب کند. حال دقیقا در این نقطه است که به یک راهنمای حرفه ای نیاز است و ما می گوییم شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد. تدریس های تکنیکی این استاد گرانقدر به همراه روش های تست زنی ایشان، در کنار روش محاسبات پیشرفته تماما راه میانبری برای درک و فهم شیمی است.

 

خرید تدریس های مهندس عارف ربیعیان

هدف از ساختن این مجموعه آموزشی آشنایی دانش آموزان با دنیایی نامتنهای علم شیمی است. برای همین نیز ما پکیج کاملی را تهیه کرده ایم تا سنگ بنایی برای تمامی دانش آموزان باشد. ما همه ی علم شیمی دبیرستان را در پکیج های آموزشی و روش های تست زنی و حل مسائل را در پکیجی جداگانه تهیه کرده ایم، تا دانش آموزان بتوانند دسترسی آسان تری داشته باشند. راستی حرف از دسترسی به منابع به میان آمد. شما می توانید در این خصوص و حتی استفاده از سایر خدمات رایگان موسسه مانند شرکت در آزمون تعیین سطح، مشاوره های تخصصی رایگان، دریافت منابع آموزشی به روزرسانی شده آن هم به صورت رایگان،دریافت جزوات نفرات برتر کنکور، شرکت در طرح های آموزشی، شرکت در آزمون های آنلاین، استفاده از پشتیبان، ارتباط با اساتید موسسه کنکور آسان است و طرح سوالاتتان، ارتباط با نفرات برتر کنکور های سال های گذشته، برخورداری از برنامه ریزی های هدفمند و…

شما میتوانید از طریق شماره تماس های دفتر مرکزی کنکور آسان است با ما در ارتباط باشید. شماره های تماس دفتر  { ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰ } و { ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳ } میباشند. هدف ما این است که به شما نشان دهیم، شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد، پس با حذف آن موفقیت خود را به خطر نیندازید.

همچنین جهت دریافت لیست قیمت کنکور آسان است بصورت پیامک میتوانید عبارت { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن قیمت محصولات خدمت شما ارسال شود.

پیج اینستاگرام و تلگرام کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است بهترین پیج اینستاگرام و کانال تلگرام و همچنین یوتیوب را برای کنکوری ها دارد. جهت مشاهده و عضویت در هر یک از فضاهای مجازی کنکور آسان است میتوانید روی لینک آن بزنید و جهت دریافت همه لینک ها میتوانید عبارت { کانال و پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۷۰۳ پیامک کنید.

 

شماره حساب معتبر کنکور آسان است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×