شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

 

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

 

سه روش برای مطالعه شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی دوازدهم قدری دشواره و پیشنهاد ما به شما شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان است. مطالعه شیمی یکی از مهمترین اصولی است که در راه یادگیری آن صورت می گیرد. در حقیقت هر چه کارا تر و حرفه ای تر به مطالعه بپردازید، می توانید بازدهی بیشتر نیز کسب کنید. به یاد داشته باشید که برای موفقیت نیازی به سخت تلاش کردن نیست، بلکه باید عملکردی هوشمندانه داشته باشید. به همین دلیل ما شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان را تدوین کرده ایم تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بازدهی بسیاری داشته باشید.

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان شامل مباحث گسترده ای در این پایه است، که دی وی دی های متعددی نیز دارد. در این بسته آموزشی هر فصل شامل چندین دی وی دی آموزشی، روش های تست زنی و جمع بندی می باشد، که دیدن آن ها نیاز به زمان و برنامه ریزی دارد. به همین منظور، باید قبل از اقدام به خرید، حتما در مورد شرایط و میزان زمانی که روزانه برای درس خواندن اختصاص می دهید، با مشاور خود صحبت نمایید.

مشاهده قیمت محصولات شیمی دوازدهم

در این مقاله بر آن هستیم، که سه روش اصولی برای خواندن شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان را به شما آموزش دهیم. در اولین روش و پایه ای ترین آن، شما باید ابتدا نیم نگاهی به کتاب درسی خود انداخته، تا بدانید که مبحث مورد نظر شما در مورد چه نوع از واکنش های شیمیایی توضیح می دهد. سپس دی وی دی مربوطه را تماشا کرده و در حین دیدن، نکات مهم را یادداشت کنید. قدم دوم مرور نکات یادداشت شده می باشد. بعد از این فرآیند، می توانید چندین ساعت بعد و یا بعد از مرور، به دیدن دی وی دی تست زنی بپردازید. به روش های حل مسائل دقت کنید، همچنین به نکاتی که حین تست زدن بیان می شود. سپس دی وی دی را خاموش کرده و حدود ۱۰ الی ۱۵ تست را، به عنوان نمونه حل کنید. در حقیقت شما برای تثبیت هر مبحث جدید در ذهن خود، نیاز به حل کردن ۵۰ تست نمونه دارید، این کار را در طول هفته انجام دهید و هر بار زمانبندی را مد نظر قرار دهید. قدم سوم در یادگیری شیمی دوازدهم، مرور های به موقع و طبق برنامه می باشد، که سبب یادگیری عمیق می شود.

با شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، قبولی در کنکور را تضمین کنید

اگر به دنبال راه آسان برای قبولی در کنکور می گردید، شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، قطعا یکی از آسان ترین مسیر ها می باشد. شیمی دوازدهم از سه فصل تشکیل شده که یادگیری آن ها نیاز به پیش نیاز ندارد. از این رو می توانید با خیال راحت تابستان را به پیش خوانی پرداخته و پاییز را به تست زنی مشغول شوید. علاوه بر این، یادگیری شیمی با مهندس عارف ربیعیان آنچنان لذت بخش و راحت است، که بعد از اتمام هر دی وی دی، شما برای حل کردن تست ها بیشتر مشتاق تر می گردید.

شیمی را باید مانند حرفه ای ها بخوانید و درک کنید. هرگز سعی نکیند که خود را در میان فرمول های شیمیایی و واکنش ها گیر بیندازید. زیرا در این صورت در میان نماد های شیمیایی و علت به وقوع پیوستن واکنش ها گیر افتاده و ممکن است مطالب برایتان گیج کننده شود. برای همین هم شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان به صورت جامع و رمزنگاری شده تدریس می شود.

برای هر نوع مطلبی که در شیمی بیان می شود، مثال ملموسی در زندگی اطراف خود بیابید. مثلا برای هیدروکربن ها، می توانید مطالب بسیار مفیدی در مورد نفت و مشتقات آن، هیدروکربن های خوراکی و یا واکنش های مربوط به آن ها در بدن بیابید. این مثال ها اهمیت یادگیری این مباحث را برای شما مشخص می کند و شما را با رشته های بسیاری آشنا می سازد که می تواند خط مشی برای انتخاب رشته در کنکور باشد.

 

مشاهده نمونه تدریس های شیمی عارف ربیعیان

 

شیمی زیباست اگر معلم عارف ربیعیان باشد

هموار کردن مسیر موفقیت با شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان

شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان، یکی از تکنیکی ترین مجموعه های کنکور آسان است می باشد، که دارای مخاطبان بسیاری است. دلیل این امر نیز نحوه تدریس آن و میزان تاثیرگذاری آن در ذهن افراد است. بسیاری از دانش آموزان زمانی که با یک فرمول شیمیایی و یا مبحث تحلیلی در شیمی مواجه می شوند، قدرت بیان مطلب را از دست داده و نمی توانند به تحلیل کردن بپردازند. یکی از این مبحث ها، پیش بینی خواص عناصر و گروه ها، بر اساس موقعیت آن ها در جدول تناوبی و عدد اتمی آن ها است. این مبحث شاید برای بسیاری از دانش آموزان گیج کننده تلقی شود، اما وجود یک استاد مجرب که می داند چگونه با استفاده از علائم و نشانه ها این بخش را تدریس کند، بسیار مهم است.

نکته گیج کننده دیگر در شیمی، حل مسئله های گوناگون و متعدد در این علم است. مول، مولاریته، واکنش دهنده محدود کننده، میزان بازدهی، نرمالیته، موازنه کردن واکنش ها، توجه به عدد اتمی عناصر، محاسبه وزن مولکولی آن ها و… همگی از جمله چالش های پیش روی دانش آموزان می باشد. به همین منظور استاد عارف ربیعیان با بیان نکات کلیدی در این زمینه، یادگیری را آسان تر می کند. همچنین شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان دارای مثال های بسیاری در مورد هر مبحث می باشد، که درک آن را برای دانش آموز راحت تر کرده است.

شیمی علمی است که شاید یادگیری آن آسان به نظر برسد، اما مسائل آن در عین راحت بودن، بسیار گیج کننده و نیازمند توجه بسیاری می باشند. مثلا شما برای حل یک مسئله در شیمی، ابتدا باید فرمول شیمیایی ترکیبات را به صورت صحیح بدانید. برای این منظور هم باید، ابتدا جایگاه آن را در جدول تناوبی دانسته و همچنین به عدد اکسایش آن ها اشراف کامل داشته باشید. سپس علم موازنه کردن را دانسته و نکاتی مانند محاسبه وزن مولکولی، تغییرات اسید و باز ها در حین واکنش، واکنش های اکسیداسیون و… را نیز بدانید. به همین دلیل نیاز به استادی دارید تا بتواند در این زمینه، روش های حل مسئله را در کوتاه ترین زمان ممکن، به شما آموزش دهد. پیشنهاد ما، شیمی مهندس عارف ربیعیان است که می تواند یادگیری را به ۱۰۰ درصد تبدیل نمایید.

چگونه شیمی مهندس عارف ربیعیان را خریداری نماییم؟

برای یادگیری شیمی، اولین قدم خواستن و سپس تماس با مشاوران ما در گروه مهندس حسین بنائی می باشد. سپس مشاوران ما با توجه به میزان یادگیری و سوابق تحصیلی دانش آموز، نتیجه آزمون تعیین سطح و …، مشخص می کنند که کدام پکیج آموزشی می تواند بازده بیشتری برای دانش آموزان داشته باشد. مثلا برای دانش آموزانی که می خواهند شیمی را در کنکور بیش از ۹۰ درصد بزنند، قطعا شیمی دوازدهم مهندس عارف ربیعیان پیشنهاد می گردد.

به همین منظور و برای جلوگیری از خرید اشتباه منابع، حتما قبل از تهیه هر گونه بسته آموزشی، با مشاوران صحبت کرده و با آن ها در مورد شرایط خود صادق باشید. برای تهیه دی وی دی ها، حتما با شماره های ( ۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳  ) و (  ۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰  ) و یا خط مستقیم مشاور ارشد این گروه ( ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ ) تماس گرفته، تا پس از بررسی شرایط شما، مشخص شود که چه نوع پکیج آموزشی برای شما لازم است.

همچنین جهت دریافت لیست قیمت کنکور آسان است بصورت پیامک میتوانید عبارت { قیمت } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن قیمت محصولات خدمت شما ارسال شود.

پیج اینستاگرام و تلگرام کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است بهترین پیج اینستاگرام و کانال تلگرام و همچنین یوتیوب را برای کنکوری ها دارد. جهت مشاهده و عضویت در هر یک از فضاهای مجازی کنکور آسان است میتوانید روی لینک آن بزنید و جهت دریافت همه لینک ها میتوانید عبارت { کانال و پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۷۰۳ پیامک کنید.

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×