آخرین اخبار : 

شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان (کنکور آسان است)

روش یادگیری شیمی

بهترین روش برای یادگیری شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان (کنکور آسان است)

 

روش یادگیری شیمی

 

بهترین روش برای یادگیری شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان

بریم سراغ شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان . یادگیری شیمی، یکی از لذت بخش ترین تجربیاتی است، که هر فرد می تواند در طول زندگی خود به دست آورد. البته این موضوع ارتباط مستقیم با استادی دارد، که این علم را نزد او یاد می گیرد. مثلا شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، به نوعی تدریس شده است که برای هر سطح درک و فهمی، قابل یادگیری باشد. در این بسته های آموزشی، تمامی مفاهیم به صورت پایه و با مثال های ملموسی برای دانش آموزان طراحی شده است. در حقیقت هدف ما از تدریس شیمی دهم، پایه گذاری علم شیمی برای دو سال بعد می باشد.

شیمی دهم دارای سه فصل است، که در آن مطالبی عمومی و پایه ای از شیمی بیان شده است. یادگیری همین مفاهیم، سبب ارتقا و کنجکاوی شما در سال یازدهم و دوازدهم خواهد شد. در حقیقت شیمی را به عنوان یک علم و یا درسی که فهم آن مشکل است نبینید. شیمی همانند بازی هایی ذهنی است، که می توان آن را با کمک شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان یاد گرفت و از حل کردن هر مسئله ی آن لذت برد.

زمانی که شما با مطلب جدیدی آشنا می شوید، ذهن شما به دنبال مثال هایی در اطراف تان می گردد، تا بتواند آن را با دنیایی واقعی پیوند دهد و بیشتر آن را درک نمایید. به همین دلیل برای یادگیری شیمی، به استادی زبردست نیاز است، که با ساده ترین مثال ها و آموزش بنیادی بتواند، آن را در ذهن شما ماندگار کند. کسی همانند مهندس عارف ربیعیان. بسته های آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، مطابق با سرفصل های کتاب درسی در سه بخش تدریس شده است که در هر قسمت، مثال ها و تست های بسیاری به عنوان نمونه حل و پردازش می شوند. البته این بسته های آموزشی دارای روش های تست زنی تخصصی نیز می باشند، که در آن ها انواع سوالات به صورت دسته بندی شده و به صورت تکنیکی تدریس شده است.

چگونه با شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، در کنکور پزشکی قبول شوم؟

برای رشته هایی مانند پزشکی، داروسازی، مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر، مهندسی نساجی و… شیمی دارای ضریب ۳ و ۴ می باشد. این امر نشان دهنده اهمیت این علم برای قبولی در این رشته است. اما نگران نباشید، زیرا که یادگیری شیمی زیر نظر یک استاد زبردست، بسیار آسان و سریع است. اما تنها یک مسئله وجود دارد که ممکن است یادگیری شما را به تعویق بیندازد و آن هم مسئله زمان است. زمان تنها عامل محدود کننده شما برای قبولی در کنکور می باشد. از این رو یادگیری شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان را از همان تابستان و یا پاییز دهم شروع کنید.

اگر می خواهید که همان سال دوازدهم در کنکور قبول شوید، باید تکنیکی خواندن را از همان پایه دهم آغاز کنید. در حقیقت شما باید با انواع سوال ها، روش های تست زنی و… آشنا شوید و در بازه های زمانی مناسب به تکرار و مرور آن ها بپردازید. قدم اول یادگیری که همان آموزش صحیح است، که ما آن را ما از طریق بسته های آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان را به شما ارائه می کنیم. اما بحث تست زنی و زمان بندی برای مرور، باید توسط مشاوران و پشتیبان ها مورد بررسی قرار گیرد. به همین منظور می توانید با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) تماس گرفته و یا به صورت مستقیم با خط مشاور ارشد گروه، مهندس حسین بنائی (۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳) تماس بگیرید، تا برنامه مشخصی برای موفقیت در کنکور برای شما طراحی کنند.

آیا می توانم همه ی تکنیک های تدریس شده در بسته آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان را یاد بگیرم؟

حجم بسته های آموزشی و ساعات آموزش در بسته های شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، گاهی سبب تردید و حتی ترس در عدم یادگیری در دانش آموزان می شود. به همین علت است که ما توصیه می کنیم حتما وضعیت خود را با مشاوران ما مطرح کنید تا آن ها متناسب با شرایط شما، برنامه آموزشی صحیحی در اختیارتان قرار دهند.

با این حال، علاوه بر داشتن برنامه، نحوه تدریس های شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان به گونه ای است، که یادگیری با آن به ساده ترین شیوه امکان پذیر می باشد. بنابراین اگر شما نیز از آن دسته دانش آموزانی هستید که در درس شیمی ضعیف می باشید، نگران این امر نبوده و یادگیری را از همین امروز و با برنامه ریزی آغاز کنید. آموزش تکنیک های یادگیری، روش تدریس، استفاده از آموزش روانشناسی شده برای جلوگیری از خستگی و دلزدگی دانش آموز، همگی شما را در یادگیری آسان این علم یاری می دهد.

بسته های آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، با توجه به سطح درک دانش آموزان تهیه شده است. این گفته بدین منظور است، که اگر شما دارای استعداد خاصی در درک مفاهیم شیمی دارید، می توانید مهارت خود را با بسته های تخصصی محاسبات شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان تقویت کنید. این موضوع با توجه به پایه ای بودن شیمی دهم، در فرآیند موفقیت در کنکور بسیاری حیاتی است. البته باز هم نقش مشاوران و برنامه ریزی های تخصصی را در این زمینه نباید نادیده گرفت.

چگونه بسته های آموزشی شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان را تهیه کنم؟

ارتباط با موسسه کنکور آسان است و تهیه بسته های آموزشی، از طریق شماره های ذکر شده در برنامه هایی مانند اوج یادگیری، یادگیری آسان و برنامه های رادیویی، امکان پذیر است. این خطوط، شماره ها شما را در سیستم مرکزی موسسه ثبت کرده و شماره تماس شما به صورت تصادفی در اختیار مشاوران قرار می گیرد. اما اینکه، مشاور شما دارای سابقه ی طولانی در کار خود باشد یا نه و یا دارای پیشینه خوب در پرورش رتبه های برتر باشد یا نه، امری تصادفی است. برای همین شاید ماه ها بگذرد و شما نتوانید آن بهره لازم را از اطلاعات مشاور تان دریافت کنید. به همین منظور، اگر قصد شما علاوه بر تهیه بسته شیمی دهم مهندس عارف ربیعیان، قبولی در کنکور آن هم با رتبه کمتر از ۱۰۰۰ و یا کمتر از ۱۰۰ است، باید زیر نظر بهترین و خبره ترین مشاوران ما پرورش یابید. برای این منظور هم موسسه کنکور آسان است تنها چند مشاور ارشد را معرفی کرده است که در میان آن ها، مهندس حسین بنائی، با سابقه طولانی در امر مشاوره و پرورش چندین دانش آموز با رتبه های برتر، در این زمینه بسیار توانا و خبره است. به همین منظور اگر شما نیز هدفمند به کنکور می اندیشید، با دو شماره ( ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰) و ( ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ ) تماس گرفته تا مسیر موفقیت برایتان قطعی شود.

تدریس های شیمی را اینجا ببینید

نمونه تدریس های شیمی روی همین متن کلیک کنید

جهت دریافت مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب رشته و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { خرید منابع آموزشی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×