آخرین اخبار : 

شماره تماس کنکور آسان است

شماره تماس کنکور آسان است

شماره تماس کنکور آسان است

 

شماره تماس کنکور آسان است

 

آیا شماره تماس کنکور آسان است، همگی به یک گروه از مشاوران متصل می شوند؟

موسسه کنکور آسان است دارای بیش از صد ها مشاور و کارشناس می باشد که هر کدام تحت سرپرستی یک سرگروه مشغول به فعالیت می باشند. هر کدام از این گروه ها، دارای شماره تماس های خاص خود بوده که از طریق آن با دانش آموزان ارتباط برقرار می کنند. اما در پشت تمامی این شماره ها، مرکز توزیع شماره تماس کنکور آسان است، وجود دارد، که بار ها ارقام آن را از طریق برنامه اوج یادگیری شنیده اید. در حقیقت تمامی پیامک های شما به مرکز ارسال شده و سپس به صورت کاملا تصادفی، بین تمامی گروه ها توزیع می شود.

تلاش مشاوران کنکور آسان است برای پرورش دانش آموزان رتبه برتر در موسسه

با وجود اینکه تمامی مشاوران موسسه کنکور آسان است جزء بهترین و مجرب ترین مشاوران هستند، باز هم افراد تازه کاری میان آن ها پیدا می گردد. ولی شما با خیال راحت با آن مشاور کار کنید چرا که حتی افراد کم تجربه نیز اموزشهای لازم را دیده اند و حتی یک مشاور کار بلد و رتبه ساز نیاز در کنار مشاور قبلی شما را همراهی میکند.  . حتی در میان این صد ها مشاور در کل موسسه کنکور آسان است، تنها ۲۵ مشاور ارشد حضور داشته که مدیریت تیم های مشاوره های را بر عهده دارند. این مشاوران دارای سهمیه بسیار محدود بوده و سالانه تنها ۲۰ دانش آموز را جهت رتبه برتر شدن پرورش می دهند. از این رو شماره تماس کنکور آسان است برای ارتباط با این مشاوران، بسیار دور از دسترس است.

اما در میان این همه احتمالات، یکی از مشاوران ارشد ما این فرصت و شانس را در اختیار همگان قرار داده است تا بتوانند با رقابت کردن، سطح توانایی های خود را نشان داده و در لیست دانش آموزان انتخابی برای پرورش رتبه شدن قرار گیرند. مهندس حسین بنائی جز مشاوران ارشد موسسه است که در سایت خود، شماره همراه مستقیم خود را قرار داده تا بتواند سطح رقابتی را از حالت احتمال به قطعیت تبدیل کند. از این رو برای دسترسی به ایشان یا می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس گرفته و یا با دو شماره ای که در پایان این مقاله ذکر شده است، تماس بگیرید. هر دوی این خط ها مربوط به شماره تماس کنکور آسان است می باشد.

چگونه از طریق شماره تماس کنکور آسان است، با یک مشاور ارشد صحبت کنیم؟

تماس با یک مشاور ارشد لازمه طی کردن مراحل بسیاری است. معمولا به صورت نرمال، روز ها طول می کشد که یک مشاور ارشد بخواهد وضعیت شما را مورد بررسی قرار دهد و تصمیم بگیرد که با شما کار کند یا خیر. از آنجایی که انتخاب های آن ها برای دانش آموزان محدود می باشد، حساسیت ویژه ای بر روی گزینش افراد دارند. آن ها معمولا بعد از پایان هر طرح به بررسی وضعیت دانش آموزان پرداخته و با توجه به پیشرفت تحصیلی، نتیجه آزمون تعیین سطح و میزان تلاش دانش آموز، چند نفر از آن ها را انتخاب کرده تا برای رتبه برتر شدن پرورش دهد. به همین منظور و برای خلوت نگه داشتن فضای کاری این مشاوران، شماره تماس کنکور آسان است، به صورت مستقیم به این افراد وصل نمی شود.

اما با این حال باز هم یک استثنا برای این قضیه وجود دارد، که با وجود همه ی گرفتاری ها، باز هم از گزینش دانش آموزانی که از طرح به جای مانده اند و یا نیازمند فرصتی دوباره برای یک شانس بهتر هستند، می پردازد. این شخص کسی نیست جز مهندس حسین بنائی، سرپرست تیم. مهندس بنائی معمولا ساعات محدودی از طول روز را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد، تا از میان آن ها بهترین را برای رتبه برتر شدن انتخاب کند.

چگونه از طریق شماره تماس کنکور آسان است، با اساتید ارتباط برقرار کنیم؟

بسیاری از دانش آموزان، داوطلبان و والدین آن ها به دنبال شماره تماس کنکور آسان است می باشند، صرفا جهت برقراری ارتباط با استاد حسین احمدی و سایر اساتید مجموعه. باید عنوان کرد، که با وجود مشغله کاری بسیاری که این بزرگواران دارند، به تمامی سوالاتی که از طریق مشاوران پرسیده می شود، پاسخگو هستند. ضیق وقت آن ها به دلیل طراحی سوالات، ضبط برنامه، حضور بر سر برنامه های تلویزیونی، بررسی جزوات آموزشی و… همگی سبب شده اند که این بزرگواران نتوانند به مشخصه با دانش آموزان صحبت کنند. اما با این حال شما اطمینان داشته باشید که مشاوران ما در گروه مهندس بنائی، حتما تمامی سوالات شما را به آن ها منتقل کرده و متقابلا، پاسخ را به شما اعلام می کنند.

به همین منظور میبایست به شماره های درج شده در برنامه اوج یادگیری پیامک دهید، تنها در صورت تماس با دو شماره (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳)، می توانید به اساتید دسترسی یابید. این دو شماره مستقیما به دفتر گروه مهندس بنائی وصل بوده و مشاوران پس از بررسی وضعیت شما، سوالات شما را با این بزرگواران مطرح می کنند.

شماره تماس کنکور آسان است، جهت سفارش بسته های آموزشی

برخی دیگر از افراد، به شماره تماس کنکور آسان است، جهت سفارش پکیج های آموزشی نیاز دارند. این افراد معمولا به سه دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که برای اولین بار، به سفارش دادن بسته های آموزشی می پردازند و هنوز نام و کد ملی آن ها در هیچ سیستمی ثبت نشده است. در این حالت این افراد به صورت آزاد حساب شده و می توانند با هر مشاوری شروع به کار کنند.

دسته دوم قبلا با شماره تماس کنکور آسان است ارتباط برقرار کرده و مشاور خود را انتخاب نموده است و هم اکنون نیز با ایشان مشغول به کار می باشد. این فرد تمامی مشکلات و نیاز های خود را از طریق مشاور انتخابی، رفع می کند.

دسته سوم افرادی هستند که نمی توانند با مشاور خود ارتباط گرفته و با ارسال پیامک به شماره تماس کنکور آسان است، می خواهند به صورت رندوم، یک مشاور خوب داشته باشند. متاسفانه این دسته از افراد در میان تمامی توصیه های وارده از سوی مشاوران جدید گیر افتاده و در آخر نمی توانند تصمیم بگیرند، که کدامیک می تواند راهنمای آن ها باشد. این گونه می شود، که آن ها ماه زمان را تنها صرف یافتن مشاور دلخواه خود می کنند. این در صورتی است که اگر یک بار با شماره های (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) تماس بگیرند، می توانند به صورت هدفمند، مشاور خود را انتخاب کنند.

شماره تماس های ذکر شده، مربوط به گروه آموزشی مهندس بنائی می باشد، که به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روز های هفته در دسترس می باشد. با تماس مستقیم با این شماره ها، می توانید مستقیما تیر خود را به هدف زده و از مشاوره های تخصصی ما بهره شوید

 

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

شماره تماس کنکور اسان است

مشاوره رایگان جهت خرید محصولات اوج یادگیری { کنکور آسان است }

تماس با امیر مسعودی

جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید پکیج آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی یا خرید پکیج آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×