; charset=UTF-8" /> شماره تماس دفتر کنکور آسان است (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

شماره تماس دفتر کنکور آسان است (کنکور آسان است)

شماره تماس دفتر کنکور آسان است

شماره تماس دفتر کنکور آسان است (کنکور آسان است)

 

شماره تماس دفتر کنکور آسان است

 

می خواهم از طریق شماره تماس دفتر کنکور آسان است با مشاورم صحبت کنم

یکی از عمده دلایلی که دانش آموزان و داوطلبان به دنبال شماره تماس دفتر کنکور آسان است می باشند، تماس و مراجعه حضوری برای ارتباط با مشاورانشان است.                                                اما متاسفانه باید عنوان کرد که در دفتر موسسه، هیچ مشاوری حضور نداشته و تنها استاد حسین احمدی و جمعی از مشاوران ارشد، برای تشکیل جلسات در آن مکان حضور می یابند. در حقیقت هر مشاور ارشد، مانند مهندس حسین بنائی، خود دارای یک دفتر مشاوره بوده و دارای زیر گروه هایی می باشد.

از این رو هر دفتر مشاوره، دارای شماره های مخصوص به خود است که از طریق آن می توانید، با مشاوران و سپس با کادر مجرب موسسه کنکور آسان است، مانند کارشناسان برنامه ریزی، اساتید، انبار و… دسترسی داشته باشید. در واقع دو شماره تماس دفتر کنکور آسان است، (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) درگاه ورود شما به موسسه می باشند.

آیا می توان از طریق شماره تماس دفتر کنکور آسان است به اساتید دسترسی داشت؟

یکی از مزیت های تماس با دفتر کنکور آسان است، که زیر نظر مهندس حسین بنائی می باشد، ارتباط با اساتید برنامه اوج یادگیری است. اساتید همچون مهندس امیر مسعودی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر امیر دانش زاده، دکتر محبوبی و استاد حسین احمدی، از جمله اساتیدی هستند که در ارتباط نزدیک با مجموعه بوده و پاسخگوی دانش آموزان می باشند.

برای ارتباط با این اساتید، کافی است که با شماره های دفتر که در انتهای این مقاله ذکر شده اند، تماس گرفته و پس از طرح سوال خود با مشاوران ما، منتظر پاسخگویی از جانب اساتید باشید. توجه داشته باشید که به دلیل مشغله بسیار اساتید برای ضبط برنامه ها، احتمال تاخیر در پاسخ دهی وجود دارد. لذا شما پیگیر سوال خود بوده، تا مشاوران ما در کمترین زمان ممکن، نتیجه را به شما اعلام کنند.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

سوالات مشاوره ای خود را بپرسید

برنامه ­ریزی و مشاوره کنکوری باید به چه شکلی باشد

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی با اساتید مطرح و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی، خرید منابع آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×