; charset=UTF-8" /> شماره تماس دفتر اوج یادگیری (کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

شماره تماس دفتر اوج یادگیری (کنکور آسان است)

شماره تماس دفتر اوج یادگیری

شماره تماس دفتر اوج یادگیری (کنکور آسان است)

 

شماره تماس دفتر اوج یادگیری

 

شماره تماس دفتر اوج یادگیری جهت سفارش بسته های آموزشی

پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی موسسه کنکور آسان است، اوج یادگیری می باشد، که چندین سال است از طریق شبکه ۲ سیما، مهمان هر روزه خانه های دانش آموزان است. در این برنامه اساتیدی همچون استاد حسین احمدی، مهندس عارف ربیعیان، دکتر امیر دانش زاده، مهندس امیر مسعودی و دکتر محبوبی، به تدریس بخش هایی از کتب درسی می پردازند. به طور معمول، در پایان هر برنامه شماره تماس دفتر اوج یادگیری هم به صورت زیرنویس و هم توسط اساتید برنامه، ذکر می شوند.

این شماره ها مربوط به موسسه کنکور آسان است بوده و به مرکز تبادل شماره ها وصل است. در حقیقت زمانی که شما پیامکی را ارسال می کنید، شماره شما در لیست تماس ها و در بین هزاران شماره ای که مانند شما همان روز پیامک زده اند، قرار می گیرد. بعد از آن مرکز توزیع، شماره ها را میان گروه های مختلف پخش کرده و هر مشاور به صورت مجزا، کار خود را آغاز می کند. در این زمان است که خطوط و شماره تماس اوج یادگیری، به بالاترین حجم از تماس ها رسیده و ممکن است گاهی نتوانید با مشاوران خود ارتباط برقرار کنید.

مشاوران ما

تمامی مشاوران ما در موسسه کنکور آسان است، دارای مهارت های بسیاری در امر مشاوره هستند. اما آنچه آن ها را در رتبه بندی های متفاوت قرار می دهد، تجربه کاری و موفقیت کاریشان می باشد. از این رو سه سطح از مشاوران در موسسه حضور دارند. سطح اول مشاوران ارشدی همچون مهندس حسین بنائی، سطح دوم مشاوران با تجربه و بدون داشتن سابقه دانش آموز با رتبه برتر و سطح سوم مشاوران تازه کار. همه ی این مشاوران دوره های آموزشی لازم را برای مشاوره گذرانده اند. از این رو اگر تنها قصد شما دریافت مشاوره برای یک رتبه معمولی می باشد، می توانید با شماره تماس دفتر اوج یادگیری، که در پایان برنامه عنوان می شود، تماس بگیرید. اما اگر شما خواهان یک مشاوره حرفه می باشید، که به کسب رتبه برتر منجر شود، باید از یک مشاور ارشد در این زمینه کمک بگیرید.

داشتن هدفی به این بزرگی نیازمند یک پشتیبان و مشاور حرفه ای می باشد، که شما را در این زمینه یاری کند. اما چگونه می توان، در میان صد ها مشاوری که در موسسه حضور دارند، به این افراد دسترسی پیدا کرد؟ قطعا دسترسی به چنین مشاورانی نیاز به گذر از فیلتر های بسیاری است، که مستلزم گذراندن زمانی چند ماهه است. اما ما راهی میانبر برای شما در نظر گرفته ایم، که از طریق شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ می توانید در مدت زمان کوتاهی، به یک مشاور ارشد دسترسی پیدا کنید. البته این به منزله آن نیست که شما برای استفاده از خدمات این مشاور پذیرفته شده اید. بلکه این اولین گام به سوی یک مسیر حرفه ای است.

تماس با دفتر اوج یادگیری

علاوه بر این دو شماره تماس دفتر اوج یادگیری، شماره های (۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰) و (۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳) نیز مربوط به گروه مهندس حسین بنائی بوده، که زیر مجموعه موسسه کنکور آسان است و یکی از حامیان برنامه اوج یادگیری نیز می باشد. این گروه متشکل از مجرب ترین مشاوران و پشتیبانان است، که موفقیت دانش آموزان را در قالب شرکت در طرح های متنوع، تضمین می کند.

لینک های زیر شاید برایتان مفید باشد

پشتیبانی و مشاوره موسسه اوج یادگیری

گروه تخصصی مشاوره و برنامه ریزی مهندس حسین بنائی

اولین و تخصصی ترین گروه مشاوره و برنامه ریزی

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی تخصصی با اساتید مطرح و یا خرید منابع آموزشی با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه {مشاوره تخصصی، خرید منابع آموزشی} را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×