آخرین اخبار : 

سفارش فیزیک امیر مسعودی

سفارش فیزیک امیر مسعودی

سفارش فیزیک امیر مسعودی

یکی بود یکی نبود
غیر از خدای مهربون هیشکی نبود
یه کشوری بود که هرسال توش یه امتحان همگانی به نام کنکور برگزار می شد که همه برای این که بتونن برن دانشگاه باید توی این امتحان شرکت می کردن .
کنکور امتحان سختی بود ، چون که هم سوالاش خیلی زیاد بودن و هم این که زمانش خیلی کم بود و بچه های اون کشور باید توی یه زمان مشخصی تمام سوالای کنکور رو جواب می دادن و هر کی سوال بیشتری رو درست جواب می داد می تونست بره دانشگاه
یکی از مشکلات بچه های اون کشور این بود که توی درس فیزیک

مشکل داشتن و خوندن این درس براشون خیلی سخت بود . فکرش رو بکن ، یه عالمه فرمول ، که همشون رو باید بفهمی و تازه باید تشخیص بدی که چه موقع باید از کدوم فرمول استفاده کنی .
قصه به جایی رسیده بود که خیلی از بچه ها برای این که بتونن فیزیک رو با درصد بالایی قبول بشن سه شنبه توی جمکران بودن و چهارشنبه ها تو شاه عبد العظیم !

تا این که خدا دعای همه ی بچه ها رو شنید و یه نفر رو وسیله قرار داد تا مشکل همه ی بچه ها رو توی درس فیزیک حل بکنه

محصولات کنکور آسان است قیمت فیزیک پایه دهم

فیزیک من وارد می شود

همین زمان ها بود که یه شخصی به اسم استاد احمدی تصمیم گرفت یه انتشارات بزنه که کارش این بود که بهترین استادای کشور رو جمع می کرد و کلاس درس هر کدوم از این استادا رو با دوربین ظبط می کرد و به فروش می رسوند.

یواش یواش همه کلاسا ضبط شدن و دی وی دی هاشون به فروش رفت اما اون سال ها یه اتفاق عجیبی افتاد و اون این بود که یک دفعه تقاضا باری دی وی دی های فیزیک مسعودی خیلی زیاد شد و استاد مسعودی که دبیر درس فیزیک انتشارات گیلنا بود شد همون سوپرمنی که بچه ها هر روز دعا می کردن که خدا از اسمون براشون بفرسته .

سفارش فیزیک امیر مسعودی
کنکور اسان است ، نقطه سر خط ، اوج یادگیری

انتشارات گیلنا بعد از مدتی برای این که فیزیک من ایران رو به همه بچه ها بشناسونه تصمیم گرفت بیاد توی تلویزیون و تدریس های درس های مختلف رو توی یه برنامه تلویزیونی به صورت زنده پخش بکنه ، برنامه های تلویزیونی زیادی مثل کنکور اسان است ، نقطه سرخط ، زنگ پنجم و …….پخش شدند و فیزیک من قصه ی ما یواش یواش معروف شد . الان هم که برنامه تلویزیونی اوج یادگیری پخش می شه ، اکثر داوطلبای کنکور تدریس های امیر مسعودی رو می بینن

و برای سفارش فیزیک امیر مسعودی سرو دست می شکونن ، اما یه سوال به نظرتون چی شد که امیر مسعودی تبدیل به فیزیک من قصه ی ما شد ؟ یه عالمه استاد فیزیک تو کشور ایران فیزیک درس می دن ولی چرا امیر مسعودی ، چه ویژگی بارزی توی این استاد وجود داره که اونو تبدیل به فیزیک من کرد

سفارش فیزیک امیر مسعودی

فیزیک امیرمسعودی

فیزیک امیرمسعودی

فیزیک من خیلی می دونه

بچه های قصه ی ما خیلی وقتا وقتی سر کلاس فیزیک حاضر می شدن فقط یه چیز رو از فیزیک یاد می گرفتن و اون این بود که شکست توی کنکور خود به خود به وجود نمیاد و خود به خود هم از بین نمی ره ، فقط از سالی به سال دیگه منتقل می شه !
این قضیه ادامه داشت تا این که فیزیک من قصه ظاهر شد و جلمه ی بالا تبدیل شد به این که شکست توی کنکور اصلا به وجود نمیاد که از بین بره بلکه از همون اول اسمش می شه پیروزی

فیزیک من قصه ی ما خیلی می دونه ، مثل سوپر من که خیلی زورش زیاده ، فیزیک من قصه ی ما این قدر دانشش زیاده که هر سال بعد از کنکور میاد توی اوج یادگیری و سوالای کنکور رو با همون روش هایی که خودش گفته حل میکنه ، از اون به بعد همه ی بچه های کنکوری تازه فهمیدن که فیزیک چیه و چی می گه ،

لیست قیمت محصولات پایه یازدهم

سفارش فیزیک امیر مسعودی

شما حرفای فیزیک من رو می فهمید

سوپر من زورش زیاده و هم می دونه از زورش کجا و چه جوری باید استفاده کنه ، فیزیک من قصه ی ما هم دانشش خیلی زیاده و هم می دونه چه جوری دانشش رو منتقل کنه که بچه ها حرفاش رو بفهمن و فیزیک رو یاد بگیرن . وقتی مسعودی صحبت می کنه بچه ها حرفاش رو کامل متوجه می شن و دیگه هیچ نقطه سیاهی از فیزیک داخل ذهنشون باقی نمی مونه .

حتما تا حالا سر بعضی از کلاس ها رفتید که استاد وقتی درسش تموم می شه تازه سوالات بچه ها شروع می شه ، تازه با خودشون می گن ، ااااااااااااا، اینجاش چرا این جوری شد ، اصلا به چه دلیل اینو باید در این ضرب کنیم ، چرا اینجا سفیده ، چرا زمین گرده ،من کیم !
بچه های قصه ی ما وقتی دی وی دی های فیزیک مسعودی رو تماشا می کردن دیگه هیچ نقطه ی سیاهی توی ذهنشون باقی نمی موند و همه درس رو به خوبی متوجه می شدن و مجبور نمی شدن این قدر فکر کنن که اخرش قاطی کنن و بگن ، من کیم ؟
همین موضوع باعث شد الانم که الانه بچه ها برای سفارش فیزیک مسعودی صف می کشن .

لیست قیمت محصولات پایه دوازدهم

سفارش فیزیک امیر مسعودی

فیزیک من سرعت شما رو زیاد می کنه

اون زمونا که فیزیک من پیداش نشده بود و خبری از روش های تست زنی فیزیک من قصه نبود ، بچه های نخبه هم که می رفتن سر کنکور ، تا میومدن دو تا سوال حل کنن یهو متوجه می شدن که وقت کنکور تموم شده و دیگه باید تشریفشون رو ببرن .
اما بعد از اومدن مسعودی ، بچه های روش های تست زنی مسعودی توی فیزیک رو یادگرفتن و سرعت تست زنیشون زیاد شد .

 

دیگه هیچ کس برای تست زدن زمان کم نمیاورد چون که مسعودی روش هایی رو به بچه ها یاد می داد که هر سوال و توی زمان مشخصش حل بکنن .
هنوزم که هنوز روش های تست زنی مسعودی توی فیزیک بهترین روش های تست زنی هستش و بچه ها با اجرا کردن روش های تست زنی مسعودی سوالای کنکور رو توی وقت مشخصش حل می کنن و فیزیک رو با درصد بالایی قبول می شن.

سفارش فیزیک امیر مسعودی

 

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارتمشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×