آخرین اخبار : 

سطح بندی تدریس ها

نکاتی در رابطه با انواع لوح های فشرده و ویژگی های هر یک

دقت داشته باشین که مجموعه ها در پنج قالب و مجموعه می باشند و قبل از خرید حتما باید  سطح بندی تدریس ها را بشناسید و با مشاورین در مور خرید صحبت کنید

۱️⃣مجموعه های جامع:👇

مجموعه هایی هستند که شامل آموزش خط به خط کتاب درسی به صورت مفهومی ترکیبی و حل جدیدترین تست های کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور به همراه سوالات امتحان نهایی و تست های تالیفی کاربردی می باشند.

۲️⃣مجموعه های روش های تست زنی:👇

در این مجموعه ها ابتدا یک آموزش کوتاه،جامع و کاربردی ارائه می شود که شما عزیزان هر آنچه در مجموعه جامع مطالعه کرده اید به صورت کامل برای شما مرور و بازآوری شود سپس به تعداد فراوان تست هایی با سطوح مختلف هم سراسری و هم تالیفی حل می شود و در قالب حل این تست ها تکنیک های سریع و مافوق حرفه ای به شما ارائه می شود تا بتوانید سوالات رو یکی پس از دیگری زیر ۳۰ ثانیه به جواب برسانید.👌

۳️⃣مجموعه های خلاقیت:👇

مجموعه هایی می باشند که باز در آنها یک درسنامه مختصر و مفید ارائه داده می شود و سپس تست هایی با درجه سختی بیشتر حل می شود. دقت داشته باشین که در این مجموعه ها تکنیک هایی ارائه داده می شود که تست های مفهومی سال های اخیر رو حتی زیر ۱۰ ثانیه به پاسخ می رسانند و لازمه رسیدن به این جایگاه تسلط کامل روی دو مجموعه قبلی است.

این مجموعه ها به خاطر حل سنگین ترین سوالات قابل استفاده برای داوطلبان لیسانس و فوق لیسانس نیز می باشد.

۴️⃣مجموعه های جمع بندی:👇

حل تمامی سوالات بر اساس ترتیب دفترچه کنکور و مرور هر آنچه شما تا به اینجا مطالعه کرده اید.این مجموعه ها برای ابتدای کار و آشنایی با تیپ و تست های کنکور یا برای دوران جمع بندی عید و ماه های آخر کنکور می باشد.

۵️⃣مجموعه های همایش:👇

این مجموعه ها برای ماه آخر و ایام امتحانات می باشد و شامل جمع بندی مرور نهایی در قالب نکته و تست می باشد.

تاکید میکنم، به هیچ عنوان بدون مشورت با مشاورین و آگاهی از سطح علمی خود دست له خرید نزنید  مشاورین کاملا سطح بندی تدریس ها را میشناسند و با توجه با بازه زمانی بهترین منبع مطالعاتی را به شما معرفی میکنند.

چطوری تعیین سطح بشم ؟

شاید ساده ترین، کوتاه ترین و مهترین بخش همین باشه.

نیاز نیست کار خاصی انجام بدید. گوشیتونو بر میدارید، با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ تماس میگیرید و با مسئول تعیین سطح عملی اوج یادگیری یه مکالمه کوتاه میکنید و بعد خرید خود را با خیال راحت انجام میدهید.

پل های ارتباطی زیر برای ارتباط راحت تر و سریعتر شما با ماست

موق باشید

 

جهت خرید یا تعیین سطح عملی اوج یادگیری با شماره های

۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

تماس بگیرید یا کلمه { تعیین سطح } را به  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید

کانال اوج یادگیری و اینستاگرام اوج یادگیری همیشه همراه شماست و با ارائه بهترین مطالب درسی، نمونه تدریس های، جزوات تستی و مقالات مشاوره ای تا روز کنکور شما را یاری میکند.

جهت دریافت لینک کانال اوج یادگیری و آدرس پیج اینستاگرام اوج یادگیری کلمه { کانال اوج یادگیری } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳  پیامک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس