; charset=UTF-8" /> سرنوشت کنکور ۹۹ { دو کنکوره } | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

سرنوشت کنکور ۹۹ { دو کنکوره }

سلام بچه ها.

سرنوشت کنکور ۹۹ چه شد

سرنوشت کنکور ۹۹ یه خبر مهم و فوری براتون دارم . اونم اینه که گویا مجددا نظر سازمان سنجش تغییر کرده و قراره کنکور ۹۹ هم مانند کنکور ۹۸ دو کنکوره باشه. یعنی دانش آموزان نظام قدیم و نظام جدید در دو کنکور مجزا شرکت خواهند کرد. البته اینم بگم که هنوز مشخص نشده که انتخاب نظام آموزشی اجباریه یا اختیاری . برای مثال آیا دانش آموزان نظام قدیم میتونن کنکور نظام جدید شرکت کنن یا اینکه فقط باید نظام قدیم رو انتخاب کنن. به هر حال این خبر از خبرگزاری معتبر تسنیم انتشار پیدا کرده و این خبرگزاری هم فقط خبر های موثق را انتشار میده. اینم متن کامل و اصلی خبر

سرنوشت کنکور 99

سرنوشت کنکور ۹۹

 

شورای سنجش و پذیرش دانشجو در جلسه اخیر خود به بررسی شیوه برگزاری کنکور ۹۹ پرداخت که براساس مصوبه این شورا مقرر شد در کنکور ۹۹ هم دو نوع سؤال برای داوطلبان نظام آموزشی جدید و قدیم طراحی شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ کنکور سال ۹۸ با دو نوع سؤال ویژه داوطلبان نظام آموزشی جدید ۶٫۳٫۳ “دانش‌آموزان فعلی نظام جدید پایه دوازدهم” و داوطلبان نظام قدیم، نظام آموزشی سالی واحدی و ترمی واحدی که دارنده پیش‌ دانشگاهی هستند، برگزار خواهد شد.

یکی از مطالبات مهم داوطلبان کنکور ۹۹ نیز این بود که آیا آزمون سراسری سال ۹۹ برای دو گروه از داوطلبان نظام جدید و نظام قدیمی آموزشی همانند سال ۹۸ با دو نوع سوال برگزار خواهد شد؟

پیش از این ابراهیم خدایی؛ رئیس سازمان سنجش در پاسخ به پرسش به خبرنگار تسنیم درباره وضعیت برگزاری کنکور ۹۹ گفته بود: طراحی دو نوع سوال مجزا فقط برای کنکور ۹۸ مصوب شده و هنوز برای کنکور ۹۹ تصمیمی از سوی شورای سنجش و پذیرش دانشجو اتخاذ نشده است.

شورای سنجش و پذیرش دانشجو در جلسه اخیر خود به بررسی شیوه برگزاری کنکور ۹۹ پرداخت که براساس مصوبه این شورا مقرر شد در کنکور ۹۹ هم دو نوع سؤال برای داوطلبان نظام آموزشی جدید و قدیم طراحی شود.

 

 سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم در این رابطه گفت: “شورای سنجش و پذیرش دانشجو مصوب کرد در سال ۹۹ نیز دو نوع سؤال برای کنکور ویژه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید آموزشی طراحی شود.”

موفق و پیروز باشید

اگر نظر خاصی یا سوال خاصی درباره سرنوشت کنکور ۹۹ دارید در بخش دیدگاه بپرسید ، جواب داده میشه.

همچنین میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۶۵۷۰۳ بصورت پیامکی و تلفنی ارتباط برقرار کنید

سرنوشت کنکور ۹۹

سرنوشت کنکور ۹۹

 

 1. Parya گفت:

  سلام
  تاثیر معدل برای کنکور۹۹ قطعی است یا مثبت؟؟

 2. محمد حیدرزاده گفت:

  ایا در پذیرش دانشجو میان نظام قدیم و جدید تمایز وجود دارد ؟

 3. حسین گفت:

  به بچه های کنکور شوک شدید وارد نکنید این خدایی شب میخوابه صبح تعبیرمیکنه یک بار فقط یک بار تو زندگیتون تصمیم درست بگیرید مردم راسرکارنگذارید ازخدابترسید .

 4. آربانا حسابي گفت:

  خدای شکرت. عاااالی بود یعنی. دمتون گرم. عشقی مهندس بنائی. عشق

 5. یعقوبی گفت:

  سلام. من دیپلم سال ۸۷ دارم میتونم کنکور نظام جدید شرکت کنم؟

 6. احمدی گفت:

  سلام./ایا کنکور در کنکور ۹۹ سوالات برای داوطلبان جدید و قدیم مشترک است؟

  • مدیر سایت گفت:

   در سال ۹۹ دو سری سوال برای داوطلبین کنکوری نظام قدیم و نظام جدید طرح میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس