; charset=UTF-8" /> سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر کنکور ده سال اخیر | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر کنکور ده سال اخیر

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر کنکور ۱۰ سال اخیر

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر

مژگان قاسمی

🔹مژگان قاسمی؛ رتبه سوم کنکور ریاضی فیزیک‌ سال ۸۷، در دانشگاه شریف لیسانس ریاضی فیزیک گرفته و پس از آن به تحصیل ادامه نداده است. او حالا در یک شرکت خصوصی در زمینه خدمات رایانه کار می‎کند و از زندگی‏‌اش راضی است.

سارا عامری

🔹سارا عامری، رتبه ۲ کنکور زبان سال ۹۰، کارشناسی و کارشناسی ارشدش را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران خوانده و برای مقطع دکترا، به کانادا مهاجرت کرده است.

هانیه زراعتکار

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر

سرنوشت برخی از رتبه‌های برتر

🔹هانیه زراعت‏کار؛ رتبه ۹ کنکور‌ انسانی‌ سال ۸۷ حالا دانشجوی دکتری در رشته روان‌شناسی سلامت است. ورود به دانشگاه آن طور که فکر می‏کرده خوب نبوده و دبیرستان را بیشتر از دانشگاه دوست دارد.

مطلب پیشنهادی : معرفی رشته روان شناسی

فاطمه زبرجد

🔹فاطمه زبرجد؛ رتبه ۳ کنکور علوم انسانی سال ۸۹، لیسانس و فوق‌لیسانس حقوق را از دانشگاه شیراز گرفته و اکنون نیز مشغول تحصیل در مقطع دکتری در شهر شیراز است و به عنوان قاضی دادگستری فعالیت می‌کند.

محمدرضا لمسه چی

🔹محمدرضا لمسه‌چی، رتبه یک کنکور علوم انسانی سال ۹۰، لیسانس و فوق‌لیسانس خود را در رشته روان‌شناسی در دانشگاه تهران دریافت کرده و حالا برای سربازی آماده می‌شود.

مطلب پیشنهادی : با دانشگاه تهران اشنا شوید

یاسمن فرازان

🔹یاسمن فرازان، ‌رتبه یک کنکور هنر سال ۹۰، رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران خوانده و حالا دوره کارشناسی‌ارشد را در یکی از دانشگاه‌های آلمان می‌گذراند.

فرخ حیدری 

🔹فرخ حیدری؛ رتبه ۶ کنکور تجربی‌ سال۸۶ تا چند ماه دیگر از رشته گوش و حلق و بینی فارغ‏‌التحصیل می‎شود و باید خود را برای ورود به محیط کار آماده کند. فرخ ۳۰ ساله با اینکه در دو رشته دیگر تحصیل کرده از وضعیت خود ناراضی است و می‌گوید: دانشگاه آن‌طور که فکر می‌کردم نبود.

مطلب پیشنهادی : اشنایی با دانشگاه شیراز

آرش غضنفری 

🔹آرش غضنفری؛ رتبه ۷ کنکور تجربی‌ سال ۸۶، در دانشگاه تهران ۷ سال پزشکی خوانده، تخصص خود از دانشگاه شیراز گرفته و آماده می‌شود برای گذراندن طرح به مناطق محروم برود. آرش می‌گوید: دانشگاه با آن چیزی که فکر می‌کردم متفاوت بود و اگر به گذشته برگردم، درس نمی‏‌خوانم و مهاجرت می‏‌کنم

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارتمشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس