; charset=UTF-8" /> سربازی مشمولان عقب افتاد+اطلاعیه رسمی(کنکور آسان است) | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

سربازی مشمولان عقب افتاد+اطلاعیه رسمی(کنکور آسان است)

سربازی مشمولان عقب افتاد

سربازی مشمولان عقب افتاد+اطلاعیه رسمی(کنکور آسان است)

با توجه به تعویق تاریخ برگزاری کنکور سراسری ۹۹ و ایجاد مشکل برای تعدادی از دانش‌آموزان دیپلم مشمول که از خرداد ماه ۹۸ تا تاریخ این اطلاعیه دیپلم خود را اخذ نکرده و مهلت یک ساله آنان به پایان رسیده در راستای کمک به این مشمولان مهلت اعزام به خدمت آنان را تمدید و شرکت در کنکور سراسری را برای آنان مجاز دانست .

به گزارش مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح ، در اطلاعیه روز دوشنبه این ستاد آمده است : همه مشمولین وظیفه که در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ دیپلم شدند و مهلت معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است می‌ توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته بعد از تاریخ انجام آزمون تمدید شد .

این اطلاعیه افزود : این افراد حداکثر یک هفته بعد از شرکت در آزمون سراسری می‌ بایست خود را برای اعزام به خدمت به پلیس +۱۰ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام کنند .

ستادکل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد : بدیهی است در صورت قبولی مشمولین فوق در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی افراد قبل از شروع ترم تحصیلی از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد .

این اطلاعیه یادآور شد : این مشمولین وظیفه دقت کنند در صورتی که حداکثر یک هفته بعد از کنکور سراسری نسبت به تشکیل پرونده اعزام در دفاتر پلیس +۱۰ اقدام نکنند در صورت قبولی در کنکور هم مجاز به بهره‌مندی از معافیت تحصیلی و ثبت ‌نام در دانشگاه نمی ‌باشند .

 

شاید مطالب زیر هم به دردتان بخورد

کرونا و سربازی کنکوری های ۹۹(کنکور آسان است)

 

منبع : هیوا گروپ

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان و قیمت منابع  کنکور آسان است با شماره های

۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰

۰۲۱۴۴۴۳۱۳۱۳

۰۲۱۴۴۲۵۴۰۳۰

تماس بگیرید

یا کلمه { منابع کنکور آسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبار کنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید و همچنین برای دیدن و خرید محصولات به سایت ما سر بزنید . جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

  • برای دریافت محصولات  تخصصی  کنکور آسان است ویژه تمامی دانش آموزان پایه یازدهم به سایت استاد احمدی مراجعه کنید
  1. نیاز به تمدید معافیت تحصیلی داریم؟

  2. حسین محمدزاده گفت:

    سلام خسته نباشید الان اعزام من ۳ مهره ایا امکان داره تعویق بخوره ینی مدتی صبر کنند جوابا بیاد بعد بفرستنمون؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس