آخرین اخبار : 

سال سومی ها و تابستان

image 3

 

سال سومی‌های عزیز

 

 هم‌اکنون امتحانات خود را به اتمام رسانده‌اید و استراحت کرده‌اید. به چند توصیه‌ی مهم توجه داشته باشید تا رتبه‌ی کنکور سال ٩۶ را برای خود بسازید.(سال سومی ها و تابستان):

 

image

 

 

دسته بندی آموخته ها

۱.می‌توانید از هم‌اکنون مطالب سال سوم خود را دسته‌بندی کرده و یادگیری‌های خود را مشخص کنید تا بدانید قرار است در تابستان بر روی کدام مبحث وقت بیش‌تری بگذارید … همه ی کتاب ها و جزوه هاتونو نگاه بندازید. همه آموخته هاتونو به سرعت بررسی کنین. ببینین از هر مبحث چقد میدونین… کدوما رو خوب بلدین، کدوما رو متوسط بلدین، کدوما رو کلا باید از ابتدا بخونین و غیره…

ترکیب آموخته ها

۲. افرادی در کنکور موفق هستند که توانایی ترکیب مطالب یک مبحث را داشته باشند. دانش‌آموزان سال سوم به فکر این باشید که در تابستان مطالب سال سوم و دوم را با هم ترکیب کنید . هر مبحثی به نوعی تقریبا تکرار میشه. شما باید پس از اینکه در هر مبحث به تسلط رسیدین نسبت به ترکیب اون با سایر مباحث اقدام کنین. دقت کنید که خیلی از تست های کنکور سراسری ترکیبی هستند پس واقعا رو این موضوع وقت بذارین!

فهمیدن مطالب

۳. «فهمیدن» . تابستان بهترین زمان برای فکر کردن بر روی مباحث سال سوم و دوم است تا بتوانید مطالب را خلاصه‌نویسی کنید. توجه کنید که تهیه یه دفتر از خلاصه های مطالب پایه جزء اولویت های تابستونه! تهیه یه دفتر خلاصه نویسی واسه طول سال تحصیلی خیلی کمکتون میکنه! در سال چهارم با داشتن یه دفتر از خلاصه هاتون حسابی خیالتون راحته که هرجا به مشکل خوردین، هرجا وقت کم آوردین میتونین خیلی سریع به خلاصه هاتون رجوع کنید و دوباره در اون درس و مبحث به تسلط برسین! همچنین در دوران جمع بندی هم داشتن دفتری از خلاصه ها حیاتیه!

تثبیت آموخته ها

۴. «تثبیت» . در تابستان درس‌های پایه را با تمرین تست های زیاد تثبیت کنید. سعی کنید آموخته هاتونو تو تابستون محکم کنید! کامل کنید و با خیالی راحت به استقبال سال چهارم برین!

مفهومی خوندن

۵. تابستان بهترین فرصت است تا مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. سرفصل ها را به قصد فهمیدن بخوانید! از خوندن لذت ببرین! بخونین به قصد فهمیدن! یه مطالعه مفهومی تضمینه یه کنکور موفق برای شماس، با مفهومی خوندن لذت مطالعه رو هم درک کنید.
امیدوارم سال سومی های عزیز به بهترین نحو از برنامه تابستان استفاده کنند.

 

در پایان به شما پیشنهاد می‌کنم اگر در دوره رایگان دوپینگ کنکور شرکت نکرده‌اید همین الان ثبت نام را انجام دهید:

 

نام ونام خانوادگی خود را همراه با کلمه ( دوپینگ کنکور ٩۶ ) به شماره ٠٩١٢١٩۶۵٧٠٣ پیامک کنید و برای قرار گرفتن در اولویت با همین شماره تماس بگیرید 

 

تلفن دفتر

٣٠ ۴٠ ٢۵ ۴۴- ٠٢١ 

  1. کنکوری گفت:

    سلام.خسته نباشید.من سال سوم رو تموم کردم هیچ کلاس کنکوری هم نمیرم.واسه تابستون بهتره که دروس چه سالی رو بخونم.لطفا تو همین صفحه جواب بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس
×

پشتیبانی 24 ساعته

×