; charset=UTF-8" /> زیست کنکور اسان است | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

زیست کنکور اسان است

زیست کنکور اسان است

زیست کنکور اسان است

زیست کنکور اسان است

زیست از دروس تخصصی گروه علوم تجربی می باشد و برای داوطلبان علوم تجربی بسیار حائز اهمیتت می باشد مخصوصا کسانی که می خواهند در رشته های تاپی مانند پزشکی و دندان پزشکی قبول بشوند باید این درس را به خوبی مطالعه نمایند و به تمام جزئیات ان تسلط داشته باشند .

زیست کنکور اسان است

اگر خواهان شرکت در کنکور علوم تجربی هستید با ید زیست را به خوبی فرا بگیرید چرا که زیست ضریب بسیار خوبی در کنکور تجربی دارد و از دروس تاثیر گذار بر اینده ی تحصیلی شما می باشد .

مطلب پیشنهادی : خلاقیت زیست شناسی داوزدهم فصل های دوم تا هشتم

زیست درس شیرین و سختی است و به علت دارا بودن جزئیات فراوان مستلزم وقت گذاشتن بسیار است و به نسبت اهمیتی که در کنکور دارد باید وقت بیشتری نسبت به بقیه دروس برای این درس بگذارید .

زیست کنکور اسان است

زیست کنکور اسان است

زیست کنکور اسان است

تعداد تست ها و ضرایب درس زیست در کنکور سراسری

در کنکور سراسری علوم تجربی تعداد ۵۰ سوال از درس زیست مطرح می شود که داوطلبان می توانند در مدت زمان ۳۶ دقیقه به ان پاسخ بدهند . نسبت سوالات به زمان در نظر گرفته شده برای این درس بسیار کم می باشد و تقریبا می شود گفت برای هر سوال زیست زمانی کمتر از یک دقیقه در نظر گرفته شده است .

مطلب پیشنهادی : تدریس زیست کنکور آسان است

ضریب درس زیست در کنکور سراسری تجربی برای هر رشته متفاوت می باشد ولی در یک نگاه کلی می توانیم ضرایب دو و چهار را در کنکور سراسری برای این درس در نظر بگیریم

زیست کنکور اسان است

دی وی دی های اموزشی کنکور اسان است

 

از ان جهت که درس زیست تاثیر بسزایی در موفقیت داوطلبان تجربی دارد ، انتخاب یک منبع اموزشی خوب ، می تواند ،  موفقیت شما را در کنکور تضمین کند و راه شما راه به سوی موفقیت بگشاید .

ما به شما دی وی دی های اموزشی موسسه کنکور اسان است را پیشنهاد می کنیم . شما با دی وی دی های اموزشی موسسه کنکور اسان است می توانید در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید و از بهترین محتوای اموزشی موجود برای کنکور هم استفاده نمایید

زیست کنکور اسان است

موسسه کنکور اسان است

اگر بخواهیم موسسه کنکور اسان است را به شما معرفی کنیم ، بهتر است یک مثال برای شما بزنیم ، فرض کنید یک داوطلب کنکور در گروه علوم تجربی تصمیم گرفته است در کنکور شرکت کند و حتما هم رشته پزشکی قبول بشود .

حالا سوالی که مطرح می شود این است که ایا این داوطلب فقط و فقط با کلاس های مدرسه و مطالعه کتاب های درسی خود می تواند در این رشته قبول شود ؟ پاسخ این سوال ساده است ، احتمال قبولی این داوطلب با این وضعیت در رشته پزشکی کم می باشد.

زیست کنکور اسان است

این داوطلب برای این که بتواند در کنکور به نتیجه دل خواه برسد باید علاوه بر کلاس درس و کتاب های درس از منابع  دیگری هم استفاده نماید .

خوب حالا اگر این دواطلب تصمیم بگیرد که در یک کلاس کنکور شرکت کند چه ، چه اتفاقی می افتد ؟ خوب در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر داوطلب بتواند بهترین استاد و بهترین کلاس را پیدا بکند به احتمال زیادی موفق می شود ولی باز احتمال شکستش وجود دارد تازه این در شرایطی می باشد که داوطلب بتواند بهترین کلاس و بهترین استاد را پیدا کند و توانایی شرکت دراین کلاس را  هم داشته باشد .

مطلب پیشنهادی : زیست شناسی عرفان پازوکی در کنکور آسان است

زیست کنکور اسان است

حالا اگر ما بیاییم و با همان شرایط ، یعنی ،  یک کلاس ،  با بهترین استاد کشور را برای داوطلب فراهم کنیم و زمان هایی را هم که داوطلب برای رفت و امد به کلاس صرف می کند را ، برای داوطلب صرفه جویی کنیم و ان را به مطالعه کنکور اختصاص دهیم ، چه اتفاقی می افتد ؟ مطمئنا در این حالت بالاترین احتمال قبولی برای داوطلب کنکور مطرح می شود .

زیست کنکور اسان است

ویژگی های کنکور اسان است

این یعنی همان کاری که موسسه کنکور اسان است برای داوطلبان کنکور انجام می دهد . موسسه کنکور اسان است بهترین استاد را که اگر خود شما می خواستید ان را پیدا کنید ، باید زحمت فراوانی می کشید را به راحتی در اختیار شما قرار می دهد و هم چنین وقت رفت و امد شما به کلاس های درس بیرون را برای شما صرفه جویی می کند

 

روش های تست زنی زیست

یکی از محصولات بسیار خوب موسسه کنکور اسان است ، محصولاتی هستند تحت عنوان روش تست زنی . روش های تست زنی تدریس هایی هستند که به داوطلب راه های زود تر رسیدن به نتیجه را در کنکور اموزش می دهند . از ان جایی که در کنکور سراسری زمان از اهمیت بالایی برخوردار است روشی که بتواند داوطلب را هر چه سریعتر به نتیجه برساند بسیار مفید و کارامد خواهد بود

زیست کنکور اسان است

بهتری اساتید کشور

موسسه کنکور اسان است در درس زیست نیز از اساتیدی بهره می برد که از بهترین اساتید کشوری می باشند و با تدریس های فوق العاده ای که دارند می توانند احتمال  موفقیت شما را در این درس تا حد بسیار بالایی بالا ببرند

مطلب پیشنهادی : زیست شناسی دکتر مهدی شیخی

 

 

استاد مهدی شیخی

 

استاد مهدی شیخی استادی هستند که درس زیست را به خوبی برای شما تدریس می کنند و کاری می کنند که شما به راحتی مفاهیم درس زیست را درک کنید و تسلط بالایی در درس زیست پیدا بکنید .

 

اقای دکتر مهدی شیخی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند و این یعنی که ایشان واقعا شرایط یک رتبه برتر شدن را درک می کنند و دقیقا می دانند  با ید  چه نوع تدریسی برای شما ارائه بدهند .

 

علاوه براین ایشان در رشته پزشکی در حال تحصیل می باشند که زیست و مفاهمیم ان یکی از دروس پایه این رشته می باشد و نشان از تسلط بالای این استاد بزگوار در درس زیست شناسی دارد از سوابق دیگر  علمی این استاد بزرگوار می شود به موارد زیر اشاره کرد

مطلب پیشنهادی : روش تست زنی زیست پایه یازدهم تولید شد { دکتر مهدی شیخی }

سوابق علمی دکتر شیخی

رتبه بیست و هفت کنکور سراسری

دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران

دانشجوی فوق لیسانس  مدیریت سلامت دانشگاه تهران

دارای مقالات داخلی و خارج از کشور

 

 

لیست قیمت زیست دهم (استاد شیخی )

لیست قیمت زیست یازدهم (استاد شیخی)

لیست قیمت زیست دوازدهم (استاد شیخی)

نمونه تدریس زیست دهم (استاد شیخی)

 

 

استاد حسینی نیا

جناب سید محمد حسینی نیا از اساتید برتر کنکور اسان است می باشند که با تدریس های خوب و گیرای خود در درس زیست شناسی توانسته اند زیست را برای داوطلبان کنکور اسان کنند . ایشان خودشان از رتبه های برتر کنکور می باشند  و همین امر نشان می دهد که ایشان به راحتی می توانند راهنمای شما در مسیر موفقیت باشند و در درس زیست شناسی شما را به هدف دل خواهتان برسانند

 

سوابق علمی استاد حسینی نیا

 

رتبه برتر کنکور و دانش جوی گرایش میکروبیولوژی دانشگاه تهران سراسری روزانه

مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور و دبیر پروازی همایش های زیست شناسی

مدرس منابع المپیاد زیست شناسی و مدارس خاص کشور

 

لیست قیمت زیست دهم (استاد حسینین نیا)

لیست قیمت زیست یازدهم (استاد حسینی نیا)

 

مطلب پیشنهادی : تدریس جدید و فوق حرفه ای زیست دکتر دادگستری

 

نمونه تدریس زیست دهم (استاد حسینی نیا)

استاد دادگستری

این استاد بزرگوار یکی دیگر از اساتید درس زیست شناسی می باشند . روش تدریس فوق العاده و هم چنین تسلط کامل بر درس زیست شناسی باعث شده است که این استاد بزرگوار تدریس فوق العاده ای را در درس زیست شناسی ارائه نماید .

استاد دادگستری درس زیست شناسی را به قدرت تمام به شما اموزش می دهند و کاری می کنند که شما تسلط لازم را بر این درس پیدا کنید .

سوابق علمی استاد دادگستری

ایشان  متخصص بیهوشی می باشند و در رشته پزشکی در دانشکده شهید بهشتی پذیرفته شده اند

 

لیست قیمت محصولات دهم( استاد دادگستری)

نمونه تدریس زیست دهم (استاد دادگستری)

 

 

استاد امیری

یکی دیگر از اساتید برتر درس زیست در کشور که در حال فعالیت در موسسه کنکور اسان است می باشند استاد امیری می باشند . استاد امیری درس زیست را برای داوطلبان بسیار سهل و اسان می کنند . و کاری می کنند داوطلب درس زیست را به راحتی یاد بگیرند و بتوانند در کنکور سراسری این درس را پاسخ بدهند

 

از سوابق علمی دکتر هژیر امیری 

 

دانشجوی پزشکی

مدرس زیست و شیمی انتشارات گیلنا

مولف برتر کتب زیست و شیمی

مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور

مدرس برنامه های تلویزیونی

لیست قیمت زیست دهم (استاد امیری )

لیست قیمت زیست یازدهم (استاد امیری)

لیست قیمت زیست دوازدهم (استاد امیری)

نمونه تدریس زیست دهم (استاد هژیر امیری)

استاد پازوکی

استاد پازوکی از اساتید برتر کشور می باشند که هم اکنون یکی از مدرسین موسسه کنکور اسان است می باشند . این استاد بزرگوار درس زیست شناسی را به بهتر نحو ممکن تدریس می کنند و داوطلبان را هر چه سریعتر به هدفشان می رسانند . داوطلب کنکوری با تماشای تدریس های استاد پازوکی تسلط را بر درس زیست شناسی کاملا احساس می کند

مطلب پیشنهادی : پنچ راه برای رسیدن به پزشکی (کنکور آسان است )

 

سوابق علمی اقای دکتر عرفان پازوکی

 

دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تهران

رتبه ۹ کنکور سراسری

عضو بنیاد علمی نخبگان

دبیر و مشاور رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور

نمونه تدریس زیست استاد پازوکی (لنفوسیت های تی)

 

 

لیست قیمت زیست یازدهم (استاد پازوکی )

لیست قیمت زیست دوازدهم  (استاد پازوکی)

 

جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره های

۵۰۹۰ ۱۹۷ – ۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴ – ۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴ – ۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { مشاوره،برنامه ریزی } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

لیست قیمت دی وی دی های اموزشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس