; charset=UTF-8" /> زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹ مشخص شد | کنکور آسان است | اوج یادگیری
آخرین اخبار : 

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹ مشخص شد

زمان برگزاری امتحان نهایی 99

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹ مشخص شد

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹

مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت مدارس در ایام اخیر و احتمال تغییر در برگزاری امتحانات و تاخیر در پایان زمان آموزش در این سال تحصیلی گفت: تا کنون یک ماه تعطیلی داشته‌ایم که ممکن است بعد از عید نوروز هم تداوم یابد . حداقل ۵ سناریو را برای وضعیت‌های محتمل پیش‌بینی کرده‌ایم.

تشکیل کلاس ها بعد ا ز۱۵ فروردین

عبدالرسول عمادی در این باره افزود : اولین سناریو، تشکیل کلاس‌ها بعد از ۱۵ فروردین است. به این ترتیب یک ماه وقفه اسفند ماه را داریم که با آموزش در فضای مجازی ، ارتباط معلمان با دانش آموزان و آموزش تلویزیونی تا حدی جبران شده است و پیش بینی شده ۵ شنبه‌ها هم در صورت بازگشایی مدارس به روزهای آموزش افزوده شوند . در این صورت تغییر چندانی در برنامه امتحان نخواهیم داشت .

 

لیست قیمت

پیشنهاد کردیم امتحانات از ۱۷ خرداد برگزار شود

مشاور وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: البته پیشنهاد کردیم با توجه به یک ماه تعطیلی اسفند، امتحانات به جای روزهای ابتدایی خرداد، از ۱۷ خرداد برگزار و کنکور هم ۱۵ تا ۲۰ روز معوق شود.

عمادی با بیان اینکه قرار است این سناریوها امروز شنبه در شورای معاونین نهایی شود گفت : سناریوی بعدی این است که مدارس از اول اردیبهشت باز شود و به همین نسبت آزمون‌ها با تاخیر برنامه ریزی می‌ شوند و پیشنهاد می‌شود کنکور هم یک تا دو هفته به تعویق بیفتد و نیمه خرداد تا اواخر خرداد را برای آن پیش بینی کردیم .

زمان برگزاری امتحان نهایی 99

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹

باید به برگزاری آزمون ها در مرداد و شهریور فکر کنیم

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹

وی افزود: اگر تا آخر خرداد هم نتوانیم کلاس‌ ها را تشکیل دهیم باید به برگزاری آزمون‌ها در مرداد و شهریور فکر کنیم و آزمون سراسری هم در مرداد یا شهریور برگزار شود . البته باید حواسمان باشد به سال تحصیلی بعد آسیب نرساند .

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیشنهاد ما این است که تشکیل کلاس حضوری برای رفع اشکال حتما در برنامه‌ها باشد گفت : حتی اگر بعد از عید کلاس‌ها باز هم با تاخیر شروع شد باید فرجه‌ای برای رفع اشکال گذاشته و بعد امتحانات برگزار شود .

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹

این موضواعات در جلسات شورای معاونین وزارتخانه بحث می شود

عمادی ادامه داد: این موضوعات در جلسات شورای معاونین وزارتخانه بحث می‌شود و در نهایت باید در ستاد ملی کرونا هم به بررسی شود. ستاد ملی مدیریت کرونا اختیار دارد که اجازه دهد تقویم آموزشی یا زمان کنکور به تعویق بیفتد و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

زمان برگزاری امتحان نهایی ۹۹

ارتباط معلم و دانش اموز از طریق فضای مجازی برقرار باشد

وی درباره نقش معلمان در این ایام گفت: برنامه‌ای که طراحی شد و توسط مدیران مدارس مراقبت می‌شود این است که ارتباط معلم و دانش آموز از طریق فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برقرار باشد . تا جایی که در استان‌ ها رصد شده این ارتباط برقرار است و طوری نبوده که معلمان اقدامی نکرده باشند .

مدیران و معلمان اهمیت موضوع را سریع درک کردند

مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: مدیران مدارس و ملعمان اهمیت این موضوع را بسیار سریع درک کردند و این ایام را، تعطیلی مطلق تلقی نکردند.

عمادی در برنامه تلویزیونی پرسشگر درباره حقوق معلمان غیردولتی ، حق التدریس ، مستخدمین مدارس ، خرید خدماتی ها و … گفت : تعطیلات اضطراری بوده است . ضمن اینکه همکاران ما کار غیرحضوری انجام داده‌اند و چون تعطیلات ناخواسته بوده و هیچ کس خواهان آن نبوده بنابراین حق الزحمه معلمان و این گروه‌ها کامل پرداخت خواهد شد .

 

جهت دریافت مشاوره و خرید پکیج دوازدهم کنکور آسان است

۵۰۹۰ ۱۹۷۰۹۱۲

۳۰ ۴۰ ۲۵ ۴۴۰۲۱

۱۳ ۱۳ ۴۳ ۴۴۰۲۱

تماس بگیرید یا عبارت { پکیج دوازدهم کنکور اسان است } را به شماره ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

حتما در فضای مجازی ما را دنبال کنید و از خدمات رایگان ما مانند جزوات رایگان رتبه های برتر ، نمونه سوالات امتحانی ، مشاوره و برنامه ریزی ، تدریس ها ، اخبارکنکور و … بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید .

 جهت عضویت در کانال و پیج کنکور آسان است ، کلمه { کانال،پیج } را به شماره  ۰۹۱۲۱۹۷۵۰۹۰ پیامک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس